Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Mrzim vas sve, oću i ja da se igram :c

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ima li nekog ko dobro igra Roga da se posavetujem sa njim ^^

 

Poceo sam da igram pre 4 dana i nije islo lose, kako sam levelovao menjao sam bio deck-ove da bi mogao da se borim i stigao sam do platinum 2 zvezde, ali sada ne mogu vise skoro nista da pobedim a protiv prista i huntera mogu odma concede. Mesam deck na svakih 5 izgubljenih partija i opet nista.. 

Link to comment
Share on other sites

ja igram skoro sve vreme na basic set opciji... posto mi se sere od prevelike rasirenosti koju daju milioni razlicit karti

 

sta god da sastavim neko drugi ce imati nesto sto to counteruje ili prosto zaobilazi ceo build

 

imo. trebala je igra da bude prostija i da se naprave bis specovi pa da vidimo ko kosi!


arena mi recimo ima potpuno smisla jer se dobijaju 3 random karte pa izaberes manje zlo, kao i osobe prekoputa

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ima li nekog ko dobro igra Roga da se posavetujem sa njim ^^

 

Poceo sam da igram pre 4 dana i nije islo lose, kako sam levelovao menjao sam bio deck-ove da bi mogao da se borim i stigao sam do platinum 2 zvezde, ali sada ne mogu vise skoro nista da pobedim a protiv prista i huntera mogu odma concede. Mesam deck na svakih 5 izgubljenih partija i opet nista.. 

Probaj sa miracle rogue

Link to comment
Share on other sites

ja juce dobio betu... "dobio", ispade da je phishing scam.. kako sam se razocarao :(

Ja posto se zezam sa trejdom dota itema, svakodnevno mi bar 2 skamera salju phishing linkove. Toliku sam paranoju navukao da cak i od prijatelja proveravam 2 puta link -.-

Edited by SpiRo
Link to comment
Share on other sites

gledao sam puno youtube partija i streamova i sta god da pricaju da bi trebalo da igraju, ja ono, kao, klimam glavom, pa da, sta drugo nego to, i ja bi igrao to. sad kad koncano igram, vidim da veze nemam, i veoma cesto nasumicno biram karte :D

bas sam nubina :D

inace imam pay pal akaunt i probao sam do sad u 3-4 igara da kupim nesto i nikad nije htelo. i reko i sad da probam i proslo i bas je kul. od 3 deka koja sam otvarao vec sam dobio jednu epic kartu :D

igra je jebeno interesantna i bas uzivam

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...