Get Adobe Flash player
Silencer

Hearthstone - Slobodna diskusija

Recommended Posts

kruko   

Vidi ga Čabke sa Benom! 

Koja kancer meta, do R10 dođeš za dva sata kroz vonabi giant huntere i sličnu gamad, a onda druid, druid, druid, priest, priest, druid, druid, priest, priest. Smor.

Touche   

Jbg, jeste uzasno, verovatno najmonotonija HS meta ikad. Ja lagano od ranka 9 do 5 sa ezbig druidom uz 2 poraza. Ladder zavrsen za ovaj mesec

kruko   

Upropastili su igru, Priest je gori od PW-a sad. T3 coin > barnes > yshaarj > obsidian statue. T4 yshaarj > yshaarj > obsidian statue. Četvrti potez, 24/28 na tabli. Mislim da ću do decembra samo dejlije da odradim na 3 dana i to je to. Probaću malo Faeriu i Eternal, ovo nema više smisla osim ako ne uvedu neki turnir mod ili ban liste.

Edited by kruko

Touche   

I ja sam probao gwent, taman lepo pohvatao sta i kako, kad izadje ekpsanzija za hs pa sam prestao. Valjalo bi se vratiti, bas mi se svidja koncept nagradjivanja igraca kartama i rudama kad pobedjuje i rankupuje. Plus je RNG na jaaako niskom nivou

psy   

upropastili su oni igru odavno

ja cak nisam ni probao ovu xp jer je odavno jasno u kom smeru se ide

bob.rock   

Cao svima,

jel moze neko da objasni kako dobiti novog warlock heroja, onu curicu Nemzi? Jel treba covek da hostuje ili treba da se pojavi na nekom dogadjaju u periodu od 17.10.-05.11. i odigra neku partijicu tamo?

Pozz

btw. ovaj ladder sa Highlander popom je najidiotskiji odkako igram...

Pozdrav,

Koliko sam ja video novog heroja koji se zove Nemsy Necrofizzle možemo dobiti samo ako učestvujemo na nekom Fireside Gathering-u bilo kao domaćini ili učesnici.

"How to get:

Nemsy cannot be purchased, but will be obtained for free by participating in any Fireside Gathering from October 17, 2017 onward."

bob.rock   
2 hours ago, Bojan Krsmanovic said:

Pozdrav,

Koliko sam ja video novog heroja koji se zove Nemsy Necrofizzle možemo dobiti samo ako učestvujemo na nekom Fireside Gathering-u bilo kao domaćini ili učesnici.

"How to get:

Nemsy cannot be purchased, but will be obtained for free by participating in any Fireside Gathering from October 17, 2017 onward."

Hvala Bojane, trebao bih malo da vezbam ovo citanje sa razumevanjem :) Hoce li neko u Beogradu organizovati ovakav dogadjaj? Mogao bi Sawovsky ako nije zauzet kod frizera da stavlja mini-val :D

SavKe   

Da, ali na tom događaju neće biti Warlock heroja nažalost, zato što sistem ne prepoznaje ranije FS Gatheringe koje smo organizovali (zvanično priznate od Blizzarda), tako da još uvek nismo "established" Fireside Gathering.

Ovo sada okupljanje će biti čisto reda radi kako bi se aktivirali kao "established" i time dobili mogućnost da se na sledećem dobija i Warlock skin.

Zester   

Pozdrav svima, ja sam relativno nov igrač (igram od ove godine). Učestvovala bih na turnirima (nažalost, nemam dovoljno vremena da se posvetim igri koliko bih želela, ali uživam dok igram [:)]), mada nemam baš dosta jakih karata za naše ozbiljnije turnire, pa me zanima, ima li ko ovde iskustva sa online turnirima i koje bi preporučio? Kopam po netu, ali, pomislih, da pitam i ovde. :) Thx