Jump to content

Hearthstone - Slobodna diskusija


Silencer

Recommended Posts

Ja sam 2x izvukao Milhouse-a i DE oba. Ako ga promene roknucu se. Danas sam sa handlockom pao na r9 pa se vratio na r5, usrase me hunteri! Los matchup njihov ability + moj -4hp svaki turn. Je l' igra neko sa handlockom? Neki malo advanced saveti mi bi dobrodosli.

Edited by loshmee
Link to comment
Share on other sites

Pa igram ja s vremena na vreme handlock-a ali ti nikakav savet protiv huntera nece pomoci, jednostavno je los matchup sto vidis i sam (neki kazu i trenutno najtezi matchup), a ima previse huntera tako da ne znam kako se isplati. : D Doduse na r5 ima gomila druida sto ti ocigledno odgovara. Handlock zna gomilu puta da me previse iznervira, ili nema gianta, ili nema sunfury-a/argusa, stvarno cekam zvezde da mi se poklope imam osecaj : D

 

Nekako mi deluje da trenutna meta najvise odgovara hunterima, izgleda da oni imaju najmanje losih matchupova. Taman sad se igra ovaj neki novi sunshine hunter koji nije tolko huntard a vise je control tako da se razmisljam da krenem da igram huntera po prvi put lol.

Link to comment
Share on other sites

Trenutno sam r4. Danas sam bogami protiv huntera mozda 50/50. Protiv druida ne znam kada sam poslednji put izgubio, mada je bilo gustih meceva. :) Zoo pocinje da me uzasava koliko ih kenja, mislim deck je cista glupost, mindless zerg, pa ako te ukenja, ukenja. Videcemo kako ide dalje.

Link to comment
Share on other sites

Nerubian iz jajeta

 

10154104_295303630627689_219021530435316

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

U areni nebitno kakav deck imam dal je odlican ili sranje uvek izgubim 5 partiju. Znaci sve lepo ide 4-0 nema problema i onda 100% poraz 5 partija. Bukvalno svaki put. Evo sada sam igrao i kazem evo je 5 partija ajde sad da vidimo. Od cetiri karte, tri su od 8 mane posle muligana i jedna od 5 i onda izgubim u 6 turnu tako sto nista skoro nisam imao da odigram. 

Link to comment
Share on other sites

srećno sa legendarnim do kraja aprila! Krenuo bi i ja u ozbiljan grind, ali izgleda da će moje grindovanje da sačeka neko drugo vreme, sa manje obaveza...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ja par dana vec r2 ni da mrdne, samo recikliram win/loose. Nikako da skupim muda da igram huntera na ladderu jer ga ne poznajem dobro, zadnji put kad sam igrao klasu koju ne znam sam otiso na r8, jedva sam se vratio : D Koji ti je najlosiji matchup loshmee sa hunterom?

Edited by Johnn1e
Link to comment
Share on other sites

Najlošiji matchup hunteru je zapravo onaj koji ljudi igraju vrlo malo do nimalo, a to je mage, i to mid-gejm aggro mejdz kakav igram :D Ja sa mojim mejdžom vrlo lako izlazim na kraj sa klasičnim aggro hunterima, recimo da dobijam 4 od 5. Sa druge strane zoo worlock mi je problematičan, zbog prokletog op hero powera.

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Hvala Savovski! Nisam ocekivao da cu se cimati za legendary, ali eto ispade da imam jos dosta vremena i solidan spot,mada ocekujem da cu dropovati jos 100x. Dzoni,

nisam igrao puno sa hunterom, ali rek'o bih da su druid i warrior najtezi. Ovo za mage ne znam koliko je tacno, odigrao sam mozda samo jednu protiv i dobio. Priest bi trebao da dobija huntera, ali ih toliko malo ima da i nije bitno. 

Link to comment
Share on other sites

Total Biscuit i Trump igraju beard specijal :D

 

https://www.youtube.com/watch?v=iERltNSVkbU

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

e ljudi, imam pitanje za one koji duze igraju igru(poceo sam pre par dana da je igram)...

 

problem je sto nemam skoro nista od dodatnih karti(ni jednu legendarnu..posto sam dobio 3-4  bustera karti..i nista posebno ne dobih)...dakle sem sa hunterom sa ostalim klasama mi je jako tesko da igram(imam 2x UtH za huntera i 2xhijene i sa tim hunter setapom dobro prolazim..video sam i na netu da se hunter hvali zbog toga  -tj sa hunterom mogu da se nosim ravnopravno uglavnom..)

 

sa ostalim klasama nikako ne ide..vecina igraca ima u svojim spilovima bar po  neku legendarnu kartu..i ono 2/3 igara gubim veoma brzo(a tek u onoj 1/3 se desi da dolazim do ravnopravne borbe)...

 

golda imam preko 700 trenutno..jel da kupim 7 bustera da bar malo ojacam karte? u prvoj areni sam sa hunterom dobio samo 2 runde...pa sta raditi...deluje da je bas tesko sad pocinjati kad toliko igraca ima dobre karte... 

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Nikako ne kupuj bustere, isključivo igraj arene, samo tako možeš da naučiš igru. Na linku dole imaš listu najboljih pikova generalno i po klasama (koje su trenutno obrađene), a liste je radio jedan od najboljih arena igrača, Trump. Pikuj karte po njegovoj listi, za najbolje izbore, pa ćeš vremenom da skontaš kako idu stvari. Preko arene najbolje naučiš mehanike  klasa, sve karte, i generalno upoznaš igru. Vremenom ćeš da skupljaš karte i učiš finese, jebiga treba vremna za ovu igru... Dakle gold samo na arene i uči da igraš. I obavezno gledaj malo strimove po igrača (trumpa recimo, igra svako veče) da bi naučio neke stvari koje kao početniku ti verovatno nisu jasne, niti ti uopšte padaju na pamet, i tu ne mislim na komboe i tako to, nego na stvari poput šta je i kad dobro da radiš i slično.

 

http://www.liquidhearth.com/guides/arena-tier-list

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Lucky pinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...