Jump to content

KGeGaming Dota2 Tournament


kobrica2004

Recommended Posts

cekaj be prijatelju jer si ti sad upravo reko da je KG > Nis ? ti si decko poremecen definitivno,a sto je zuja uzo 15k to smo saznali na dan turnira...bio sam ja u sve igraonice u bg-u i mnogi beogradjani i novosadjani koji su bili na turniru u GF su rekli da je igraonica apsolutno najbolja koja je tada postojala u to vreme,znaci nisam to ja reko nego 20 ljudi iz razlicitih gradova

o kakvoj razini ti pricas ? kazi lepo nivou pa da se razumemo,ne razumem romski bre. a sta si ti koj kurac postigo pa da meni pricas sa te visine ? licno mislim da si jadan i iskompleksiran i vrlo me zanima kolko ti godine imas posto pricas ko da imas 14-15 :) ovde si isprozivao masu ljudi da su deca i to glupa deca a sva ta deca koju si isprozivao su ozbiljni ljudi koji su se borili ceo zivot za same sebe tako da ne dosadjujes tvojim glupostima i veruj mi u tu tvoju igraonicu i taj tvoj smrdljivi grad niko ne zeli da dodje,a ako bi neko doso,doso bi viktor sa mixom i ja sa mojom "ekipom" zbog para :D a s obzirom da pare ne nudis razlog naseg dolaska je invalidan.

Da nije tog Nisa vi iz kg-a nebiste imali leba da jedete u proteklih 20 godina

sta reci za grad koji je u petak i subotu u 10pm prazan da ne mozes nikog ni da pitas kad ima bus za nazad a kamoli da zabodes negde da se iskuliras u toplo...

edit : sto se tice prozivki na racun srpskih dendija,sinovi neki od nas su ovde jebali dendija vise puta za razliku od vas sto ga gledate preko malih ekrana :D

a vi pro kanterasi sto imate jak komuniti do sad vam je najjaca ekipa bila top 20 na balkanu,dok si u doti imao top 10 ekipu svog vremena (tribal) pa je onda Annie jedno vreme bio vrlo interesantan (nebitno sto sam ja igrao u tom timu,pricam realno) i onda si imao Fnatic,pazi fnatic sponzorisao srpsku dota ekipu ?... to ti valjda sve govori o "communitiuju" i "skill lvlu" dote u srbiji kad uporedis sa CS ko da si uporedio LoL sa Dotom,mozda jos i gore.

Edited by Luci-_-
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

bas u te 3d, ai, net+ i nzm gde sve nisu uzeli dinar za turnir a gle cuda nisu pred zatvaranjem, al tvoja igraona je nesto posebno jel da? Pa ako zaradjujes toliko kao sto kazes sto ti je prob da jedan dan ne uzmes nista? Al ok nije to bitno, kazes da godfatjer ne valja, i ako ti to mislis treba svi da mislimo? Mhm. A i sto se ti tvoji asslickeri loze da cinis veliku stvar sto pravis turnir, to mogu i ja u Vranje a da ne uzimam pare za igraonu( tj gazda)? I sad sam vece jaje od tebe jel da?

Link to comment
Share on other sites

cekaj be prijatelju jer si ti sad upravo reko da je KG > Nis ? ti si decko poremecen definitivno,a sto je zuja uzo 15k to smo saznali na dan turnira...bio sam ja u sve igraonice u bg-u i mnogi beogradjani i novosadjani koji su bili na turniru u GF su rekli da je igraonica apsolutno najbolja koja je tada postojala u to vreme,znaci nisam to ja reko nego 20 ljudi iz razlicitih gradova

o kakvoj razini ti pricas ? kazi lepo nivou pa da se razumemo,ne razumem romski bre. a sta si ti koj kurac postigo pa da meni pricas sa te visine ? licno mislim da si jadan i iskompleksiran i vrlo me zanima kolko ti godine imas posto pricas ko da imas 14-15 :) ovde si isprozivao masu ljudi da su deca i to glupa deca a sva ta deca koju si isprozivao su ozbiljni ljudi koji su se borili ceo zivot za same sebe tako da ne dosadjujes tvojim glupostima i veruj mi u tu tvoju igraonicu i taj tvoj smrdljivi grad niko ne zeli da dodje,a ako bi neko doso,doso bi viktor sa mixom i ja sa mojom "ekipom" zbog para :D a s obzirom da pare ne nudis razlog naseg dolaska je invalidan.

Da nije tog Nisa vi iz kg-a nebiste imali leba da jedete u proteklih 20 godina

sta reci za grad koji je u petak i subotu u 10pm prazan da ne mozes nikog ni da pitas kad ima bus za nazad a kamoli da zabodes negde da se iskuliras u toplo...

edit : sto se tice prozivki na racun srpskih dendija,sinovi neki od nas su ovde jebali dendija vise puta za razliku od vas sto ga gledate preko malih ekrana :D

a vi pro kanterasi sto imate jak komuniti do sad vam je najjaca ekipa bila top 20 na balkanu,dok si u doti imao top 10 ekipu svog vremena (tribal) pa je onda Annie jedno vreme bio vrlo interesantan (nebitno sto sam ja igrao u tom timu,pricam realno) i onda si imao Fnatic,pazi fnatic sponzorisao srpsku dota ekipu ?... to ti valjda sve govori o "communitiuju" i "skill lvlu" dote u srbiji kad uporedis sa CS ko da si uporedio LoL sa Dotom,mozda jos i gore.

na neke stvari cu odgovoriti a na neke ne zelim jer nemam zivaca , imam 29 godina , moj uspeh u cs-u je 3mesto na wcg-u , no to nije bitno ... bitno je to da je vama lepse da vas neko prevari na dan turnira kao zuja...nego da vam neko kaze sta je i kako je .

@dante mnogo me boli kurac da finansiram neke likove koje u zivotu vise necu da vidim od posla od kog hranim dete...i da me oni smaraju kako sam mogao da jos doniram nesto . pa ko ti be bate be bani da pavis tulnil tu u vlanje gde nema tepanje ? a jaje si zasigurno ...

  • Downvote (-1) 1

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Dobro Dante kaze, ako vec toliko mnogo zaradjujes, zar nije ciganski to sto uzimas 6 pisljivih livada za taj "dan razvijanja dota komjunitija" ?

Za ove igraonice koje sam ti pominjao su vrhunski opremljene igraonice sa po 40 kompjutera u NS. Playground 3 meseca, Kum 10godina i Matrix 4godine.

I o da, samo u NS ja sam organizovao oko 12 manjih i vecih turnira + drugi turniri po NS, a gde je jos Beograd, Nish, Vranje, Ruma, Stara Pazova, Kragujevac, Jagodina itd... ima tu preko 40 turnira na kojima sam bio, a verovatno ni nisam bio na svim...

Link to comment
Share on other sites

Dobro Dante kaze, ako vec toliko mnogo zaradjujes, zar nije ciganski to sto uzimas 6 pisljivih livada za taj "dan razvijanja dota komjunitija" ?

Za ove igraonice koje sam ti pominjao su vrhunski opremljene igraonice sa po 40 kompjutera u NS. Playground 3 meseca, Kum 10godina i Matrix 4godine.

I o da, samo u NS ja sam organizovao oko 12 manjih i vecih turnira + drugi turniri po NS, a gde je jos Beograd, Nish, Vranje, Ruma, Stara Pazova, Kragujevac, Jagodina itd... ima tu preko 40 turnira na kojima sam bio, a verovatno ni nisam bio na svim...

Kragujevac ? :) haha pa zar ne reche sad da su vam u kragujevcu na prevaru uzeli 15k dinara ? u jagodini ? bas bih voleo da znam gde si igrao dotu u jagodini kad nema igraonica :) sad se otvorila neka i uzeo lik 10% za igraonicu jer ima 10 kompova .... svasta svasta , pa ponavljam pitanje sto bih cs igracima uzimao a vama ne ? koji ste vi muda ? oce mnogo da fali tim jazavcima sto uzimaju 1 mesto tih 6k dinara ? sto oce neko od vas da dodje opet u kragujevac ? pa niko mi ne reche kakva je to reklama za igraonicu sto anonymus likovi iz VRANJE dodju da igraju ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

a cek ako niste culi za viktora, lucija, ne znam koga ste sve nabrojali, za koga ste culi u ovoj srpskoj doti? za gordana, tacka? i ne znam sto ti mislis da smo svi mi klinci, lozis se nekome da kazes da je klinac ili sta? i ja nisam rekao da ti moras da das pare za turnir, nego sam si rekao da mnogo dobro zaradjujes u toj igraoni, pa ne kontam sta je prob da ne uzmes tih 6k. al ok tvoja igraona tvoja stvar, gl sa turnirom.

Link to comment
Share on other sites

a cek ako niste culi za viktora, lucija, ne znam koga ste sve nabrojali, za koga ste culi u ovoj srpskoj doti? za gordana, tacka? i ne znam sto ti mislis da smo svi mi klinci, lozis se nekome da kazes da je klinac ili sta? i ja nisam rekao da ti moras da das pare za turnir, nego sam si rekao da mnogo dobro zaradjujes u toj igraoni, pa ne kontam sta je prob da ne uzmes tih 6k. al ok tvoja igraona tvoja stvar, gl sa turnirom.

Pa ja te ponovo pitam sine sto bih ja nekom anonimusu iz vranja koji ce da dodje taj dan i vise nikad bilo sta davao ? pa pre cu tih 6000 dinara da potrosim na stalne musterije od kojih zivim sta imam ja od tebe sto ti "znas" da igras dotu ? tacka ? ko je tacka ? postoji TickePa decko iz kragujevca ,gordana legendu znam iz cs i pre nego sto ste ga vi uopst videli , naravno da je legenda i mare jer su nesto uradili a ostali pikaju dotu po svojim selima i misle da su pametni ili su nekad nekog pobedili online pa se onda jos vise naloze !!! Vrtite istu pricu u prazno a niko od vas nema ni 1 argument samo lupetate , sta vas boli k sto ja dobro zaradjujem ? objasnite mi sto bih bas vama dota gejmerima dao a ne cs gejemerijma ? kojih je na moj turnir doslo 24 ekipe !!! zar nije bilo logicno da njima nesto dam a ne vama ? ja mislim da je vas najveci problem sto zivite u asocijalnom svetu , sedim kuci jedem plazmu gledam kako igra naVi vidi koliko para zaradjuju imaju i sponzore za opremu .... pa se nadate da cete vi to da dobijete u SRBIJI ? O MAJKO BOZIJA !

A za tebe znam da si klinac jer ste vi Vranjanci bili kod mene na turniru pre jedno 5 godina kad su vas sutrirali sale paradox i druzina !!! mala igraonica bese !!! probaj da se setis ! ako si uopste igrao

Edited by kobricaaa

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

onaj sjajno organizovan turnir kad je odma na bo1, nema grupe nema nista? jos nismo ni stigli u igraonu vi nam vec upalili dotu i kao start? dobar si lik, boli mene kurac sto je igraona mala ako je dobro organizovan turnir. btw, jebo te cs vise, ko prica ovde o cs-u osim tebe? ne zanima me iskreno dal ces njima da dajes ili ne.

Link to comment
Share on other sites

onaj sjajno organizovan turnir kad je odma na bo1, nema grupe nema nista? jos nismo ni stigli u igraonu vi nam vec upalili dotu i kao start? dobar si lik, boli mene kurac sto je igraona mala ako je dobro organizovan turnir. btw, jebo te cs vise, ko prica ovde o cs-u osim tebe? ne zanima me iskreno dal ces njima da dajes ili ne.

pa vidis koji si glupan , sta mene boli kurac kako je bio organizovan turnir koji ja nisam pravio ? ustupio sam igraonicu saletu paradoxu dal ce da te naguzi il nece mnogo me je boleo kurac za neke smesne likove iz nekog pickojevca u odnosu na saleta koji mi je u lokalu svaki dan ... pa ti meni ne mozes da das argumentovan odgovor zasto da Vam dam jos 6k !!!a sto se tice turnira docice neki "noobovi" vi pro gameri ostanite zdravo i dobro do turnira u novom sadu .. !!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

zasto sale paradox nije doso na jos neki turnir osim u kg-u?? Jedini koga znam ko je to uradio to su Tickepa, Ivica i Kaitora. Nzm za krastavca i njegov tim dal su iz kg-a. Nego ajd skupi te profi kg-e vs ANONIMUSA IZ V RANJA u 1000e??????

Taj sale paradox je igrao WCG u Sava Centru a ti si sine tad vukao serpe i lonce po ulici ...i opet pricas nesto ,sacuvaj me boze !!! tj imao si 14 godina tad ... bolje cuti ne zakopavaj se vise !!!

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

Wcg je bio pre tog tura u KG, a posle tura Sale nije nigde isao. Dante, Kaitora je bio u 3D sa euforijom kada je igrao onog silencera sa hexom u 14minutu , ali nesrecno izgubio i pre toga u AI (ako se tako zove ona malo nize kod one brutalne pekare) :) I tamo je igrao cuvenog puka, samo mu je tastatura bila sjebana, tj neko je prosuo sok na "f" pa je onako zalepljeno bilo nije mogao nista da izbegava. :D

Ivica je posebna prica :)

Link to comment
Share on other sites

@ silencio: Cela je imao hex u 14 minuta a micko je zurio kuci cekao ga taxi pa smo vas pusovali sa meduzom koja je imala sferu u 14 minuta a ti si jurio neki bkb u 25 min :D, tu smo vas bas prebili bili jos i u winer bracketu , al eto nece me nikako :D

OT:Brate kobrice najaci si covek,vi kragujevcani ste jako specificni ljudi

Edited by TOXIBRE
Link to comment
Share on other sites

Bosna ima predstavnistvo StealSeriesa! haadhsgasgash

Ti druze blage veze nemas sta pricas. Zivim sam, radim i napravio sam oko 10 turnira u doti do sada. Ta tvoja prica da igraonica uzima za taj dan sto izgubi je pila vode u doti1, ali sada kada za dotu2 postoji toliko interesovanja, sponzora itd, sramota je da radis to i da uzimas pare.

Bice uskoro turnir u Novom Sadu i Beogradu pa ces videti kako to rade ljudi, kako jos i uloze u organizaciju turnira da bi se promovisali.

Polako samo, narastices i shvatices :)

Ima Steelseries predstavnistvo u Bosni pod organizacijom Adepto kompanije. Cisto toliko sam hteo da se ukljucim.

Podrzavam turnir i svaka cast na trudu. Sve je dobro zamisljeno, poslali bi i mi nasu buducu ekipu ali tesko bi oni stigli do Srbije bez troskova od preko 1000 eura ali eto nadam se da ce zivnuti malo scena.

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...