Jump to content

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji


misaking[X]

Recommended Posts

Imam 9 HB. Ovo izmedju mozzile i WOW-a je wmvare koji mi gura jos 5 windowsa sa 5 Ip-a na kojima je jos 5 acc. Cim je usao u gildu uzeo je sav gold, i pokupio jos neke stvari, to je sto sam video sinoc dok je jos postojala gilda. Danas je gilda obrisana, jedan acc banovan a taj za koji je pisao tiket vracen mu je.

  • Downvote (-1) 2
Link to comment
Share on other sites

Evo ovako. Ja za kompom nisam od prekljuce.. kada sam prodao acc za 2000 dinara rekao sam da cu ako uspem isti otkupiti. Desio mi se smrtni slucaj i meni nije wow ni na kraj pameti. Kada je doticni kupio acc nista nije menjao jer smo i ranije saradjivali uspesno i igrali smo zajedno sve dok mi mama nije um rla i tada sam prestao. Par dana posle toga hteo sam da udjem i video sam da je promenio sifru i pitao sam ga odmah sta je bilo... rekao je da je neko pokusao da uzme acc i ja sam rekao okej nemoj mi davati novi pass i to je to. Sto se mene tice moze odmah zvati pandure ili koha vec i neka provere kada sam ja zadnji put uopste posetio blizzardov sajt. Hteo sam i da posaljem mmsom skeniranu novu licnu kartu ali posle zadnje poruke nocas ne pada mi na pamet dokle god mi se ne javi licno. A ja DECE MI MOJE I MAJKE U GROBU ACC NISAM NI PIPNUO A O PRETNJI CEMO RAZGOVARATU. Izvinjavam se pisem sa telefona.

Link to comment
Share on other sites

Covece ti si to radio i pre nego sto si mi prodao acc, sto sam video iz tvojih tiketa. Ne znam samo ko je poslao juce tvoju licnu kartu Blizzardu. Da nisam ja?



Ko li je taj koji zna sve tvoje podatke nanu li mu naninu :) Ajde ne lazi i ne brukaj se, ispao si ionako jajara, ne znam kako imas obraza da se pojavis.

  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Da sam to uradio znas kako bi me boleo kurac da ti se javljam jajaro jedna smrdljiva. Kunem se u sve sto imam i nemam da nisam i umesto da se zapitas da mozda ja to nisam uradio ti pisas po tome smradino jedna. Jutros sam bio u naselju i zvao sam te sa se vidimo da ti na licu mesta dam moju licnu kartu i ne javljas se i malopre te zovem i ne javljas se... pa javi se siso jedna kad te zovem da ti pomognem umesto sto se kurcisdecko bez potrebe.

Link to comment
Share on other sites

iskreno, prodao sam i ja po neki acc i dosta golde u ovih 6-7 godina sto igram WoW, i hvala tim ljudima sto mi poboljsaju ionako losu platu. takodje nikome do sada nisam niti je meni neko pravio probleme!

ali iskreno, ne razumem ljude koji ne kupe igricu, pogotovo WoW, u radnji pa imaju svoj acc, nego bacaju neke cifre poput 50 do x evra na vec postojece acc-ove. samo da ne bi morali sami da leveluju, ili da giruju karaktere, sto inace moze veoma brzo da se odradi i sa novim acc-om.

Link to comment
Share on other sites

Nije samo to, neko je procenio da vreme u njegovom životu vredi više od tih 50e da se "nabudži" i želi odmah u akciju. I onda recimo mesec dana aktivnog igranja od po 5 sati dnevno sa jedne ili 50e sa druge strane, odlučiće se dosta njih za tih 50e.

Link to comment
Share on other sites

razumem kada neko tako gleda na to, ali eto, onda se desavaju takve stvari ... da mi ostali korisnici foruma, citamo, ko ce kome porodicu da jeb. ... ili ce neko da place kako je dao zadnje pare za neki acc, i sada ne moze da igra zato sto ga neko zajebava!

 

@ Dishaa: to pricas o starim acc i takodje skupim acc, koje ne kupujes od pere ili zike iza coska!

Link to comment
Share on other sites

E ok ljudi, ja stvarno mislim da bi trebalo da ovo rešite uživo jer mislim da biste uživo zapravo mogli da se dogovorite i da na kraju sve završite uz pivo. Malo mi je glupo da vas dvojica diskutujete na ovaj način a obojica ste matori ljudi :) čak Astora ima decu za tebe Parlamente ne znam :) Koliko pratim vaš lik i delo kroz forum ne mislim da je tu bilo ko koga hteo da zezne i da se ovako nešto dogodilo "igrom slučaja".

 

Nisam se previše udubljivao u priču ali kako su mi kolege rekle, možda ne bi trebalo da isključite mogućnost toga da je neko "treće lice" ono koje je glavni problem ovde, a to da li prilikom kupovine nečega prestaje sva odgovornost prodavca ili ne (i obrnuto) je nešto što možda i postoji negde u nekom zakonu. U svakom slučaju, moj lični stav je da ne mislim da je niti jednom niti drugom mesto u ovom topicu i to nije pitanje bilo kakve "reputacije" već mog ličnog stava, očekuje se da scamuje neki klinac od 13 godina koji zapravo i može da vidi benefite u tome da nekome "ukrade" 2000 dinara, stvarno sumnjam da bi neko iole stariji uopšte dolazio u takvu situaciju za 15 evra.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Evo ovako , dosta sam lika Astor-a cekao da mi da pare za Game time . Vec cetiri meseca me radi i izmislja neke price . Klasican folirant .

 

Evo linka za sve koje zele da vide ceo private chat log .

 

http://rapidshare.com/files/2801725861/Astor.rar

 

Vec su moderatori foruma upoznati sa celom situacijom i ocekujem da ce biti sankcionisan zbog ovoga. 

A koliko vidim da nisam jedini koga je prevario.

 

Stvarno mi je zao Astore .

Edited by Wow Gold Corporation
  • Upvote (+1) 3
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...