Get Adobe Flash player
misaking[X]

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji

Recommended Posts

Lomax   

Naravno, moja je greska, nisam rekao suprotno. Moj komentar je zbog ljudi koji teze dolaze do zlata nego ja. Tih 100k zlata ja napravim za 3 ili 4 dana tako da meni nije problem, ali nije svako u mogucnosti da "obrne" toliko zlata za kratak period. Tome ko se namuci i jedva skupi dovoljno zlata za GC scameri dodju kao so na ranu. Cisto radi tih igraca sam rekao da bi topice dokazanih scamera trebalo brisati, a ne da bih se mesao u uredjivacku "politiku" foruma.

Silencer   

Ja ne verujem da nemate na serveru neke guild drugare ili arape da tradujete sa njima gold za gc... Kad ce da naucite da ce vas pre Srbin zajebati nego Albanac.

Lomax   

Ziva istina. A sto se mene tice imam ja Kineza sa kojim radim, ali je ovo na low populated serveru bilo, tako da ni taj Kinez, a ni ostali provereni sa Ownedcore foruma ne trguju sa tim realmom. Samo sto ja na to gledam pozitivno. Da me nisu iscamovali ne verujem da bi mi ikad palo na pamet kako moze sa realma na realm da se prebaci preko 500k zlata placenim transferom. :)

ko vam je kriv kad realno uvek postoji sansa da te skamuje ako ne ides da se nadjes sa lice u lice sa likom...

Drzite se tog pravila ili radite sa proverenim ljudima jednostavno je

mute4pb   

Ja sam se opekao jos davne 2006. godine po pitanju uplacenog novca za jedan Counter Strike turnir na Ruru! No da se ne vracamo u proslost, i da se ne prisecam tog idiota iz Panceva, korketnih ljudi ima i medju gomilom prevaranata.

Napomenucu par osoba sa kojima imam, ili sam imao, korektnu saradnju a to su: Panta, Nebra, Vladimir Kulic.

Lucky   

Promenjena su pravila tako da po NOVIM GRUPAMA KORISNIKA Level 1 korisnici tj. registrovani forumaši sa ispod 20 postova NE MOGU da kače oglase ni u jednom oglasnom delu foruma.

To bi trebalo da delimično reši probleme i prevare ovog tipa, ali svakako nije "magični štapić" i pre svega - pamet u glavu!

Slobapn

Gamecard i MoP scammer.. 
Prevario me je za 4500din...
ne dolazi na skype (wowrafgametime), kada dodje online ne javlja se... obecava da ce biti za dan-dva a od toga je proslo mesec dana..

Shomi~   

Ljudi, nebrojeno puta je ponovljeno, al aj ponovicu opet. NEMOJTE DA DAJETE PARE RANDOM LJUDIMA sa <100 postova koji su se bukvalno juce registrovali na forum. Svi sem Pante ( pantasd ), i bestwowaccounts.com ekipe ( Donduleone, njegov burazer i Nebra, mada mislim da se Nebra vise ne bavi ovim), su pre ili kasnije skamovali nekoga. 

Ako ste vec resili nesto da kupite, raspitajte se malo, pitajte "starije" korisnike foruma pre nego sto nekom retardu poklonite pare.

Edited by Shomi~

koshuta   

Ljudi, nebrojeno puta je ponovljeno, al aj ponovicu opet. NEMOJTE DA DAJETE PARE RANDOM LJUDIMA sa <100 postova koji su se bukvalno juce registrovali na forum. Svi sem Pante ( pantasd ), i bestwowaccounts.com ekipe ( Donduleone, njegov burazer i Nebra, mada mislim da se Nebra vise ne bavi ovim), su pre ili kasnije skamovali nekoga. 

Ako ste vec resili nesto da kupite, raspitajte se malo, pitajte "starije" korisnike foruma pre nego sto nekom retardu poklonite pare.

Ja nisam nikoga scamovao nikada, niti planiram. :)

Kaleja   

Slobapn

Gamecard i MoP scammer.. 

Prevario me je za 4500din...

ne dolazi na skype (wowrafgametime), kada dodje online ne javlja se... obecava da ce biti za dan-dva a od toga je proslo mesec dana..

Ja mislim da se ima račun u raiffaisenu na ime Slobodan Radošević pa to možeš da rešiš.

Ja mislim da se ima račun u raiffaisenu na ime Slobodan Radošević pa to možeš da rešiš.

Evo covek lepo napisao na svom fejsu da ide u Tehnolosku skolu u Paracinu. Karta do Paracina + 15 minuta da nadjes u kojem odeljenju je "Boba" i jos 5 da ga ubedis da ti da pare.

Shomi~   

Nemam pojma, sve ovo mi je mnogo smesno :D Ako daju random liku sa internata bez ikakvog imena i reputacije pare (LOL), sva je verovatnoca da ih nisu ni zaradili, jbg, bolje da se opeku sad nego kasnije za masniju lovu. Ne verujem da ce iko da se cima do paracina zbog par hiljada dinara, kolko god delovalo smesno, treba i malo muda za to, sumnjam da ih ovi imaju

Nemam pojma, sve ovo mi je mnogo smesno :D Ako daju random liku sa internata bez ikakvog imena i reputacije pare (LOL), sva je verovatnoca da ih nisu ni zaradili, jbg, bolje da se opeku sad nego kasnije za masniju lovu. Ne verujem da ce iko da se cima do paracina zbog par hiljada dinara, kolko god delovalo smesno, treba i malo muda za to, sumnjam da ih ovi imaju

Pa jeste, bolje je da se opeku - ali isto tako bolje je da se Bobo smrad opece sad za malu lovu isto tako, nego da za 2 godine utripuje da moze da dekne 20k evra iz menjacnice preteci engejcem.

jeste receno ovde u nekoliko navrata, ali stvarno, kako mozes nekome random davati golde, pare ili bilo sta drugo! raspitajte se, i samo da potvrdim, poslovanje sa gramno je uvek bio bez problema, jednostavno i brzo!