Jump to content

Upozorenje - Liste usera koji su scamovali na market sekciji


misaking[X]

Recommended Posts

Naravno, moja je greska, nisam rekao suprotno. Moj komentar je zbog ljudi koji teze dolaze do zlata nego ja. Tih 100k zlata ja napravim za 3 ili 4 dana tako da meni nije problem, ali nije svako u mogucnosti da "obrne" toliko zlata za kratak period. Tome ko se namuci i jedva skupi dovoljno zlata za GC scameri dodju kao so na ranu. Cisto radi tih igraca sam rekao da bi topice dokazanih scamera trebalo brisati, a ne da bih se mesao u uredjivacku "politiku" foruma.

Link to comment
Share on other sites

Ziva istina. A sto se mene tice imam ja Kineza sa kojim radim, ali je ovo na low populated serveru bilo, tako da ni taj Kinez, a ni ostali provereni sa Ownedcore foruma ne trguju sa tim realmom. Samo sto ja na to gledam pozitivno. Da me nisu iscamovali ne verujem da bi mi ikad palo na pamet kako moze sa realma na realm da se prebaci preko 500k zlata placenim transferom. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Ja sam se opekao jos davne 2006. godine po pitanju uplacenog novca za jedan Counter Strike turnir na Ruru! No da se ne vracamo u proslost, i da se ne prisecam tog idiota iz Panceva, korketnih ljudi ima i medju gomilom prevaranata.

Napomenucu par osoba sa kojima imam, ili sam imao, korektnu saradnju a to su: Panta, Nebra, Vladimir Kulic.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nebrojeno puta je ponovljeno, al aj ponovicu opet. NEMOJTE DA DAJETE PARE RANDOM LJUDIMA sa <100 postova koji su se bukvalno juce registrovali na forum. Svi sem Pante ( pantasd ), i bestwowaccounts.com ekipe ( Donduleone, njegov burazer i Nebra, mada mislim da se Nebra vise ne bavi ovim), su pre ili kasnije skamovali nekoga. 

Ako ste vec resili nesto da kupite, raspitajte se malo, pitajte "starije" korisnike foruma pre nego sto nekom retardu poklonite pare.

Edited by Shomi~
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Ljudi, nebrojeno puta je ponovljeno, al aj ponovicu opet. NEMOJTE DA DAJETE PARE RANDOM LJUDIMA sa <100 postova koji su se bukvalno juce registrovali na forum. Svi sem Pante ( pantasd ), i bestwowaccounts.com ekipe ( Donduleone, njegov burazer i Nebra, mada mislim da se Nebra vise ne bavi ovim), su pre ili kasnije skamovali nekoga. 

Ako ste vec resili nesto da kupite, raspitajte se malo, pitajte "starije" korisnike foruma pre nego sto nekom retardu poklonite pare.

 

Ja nisam nikoga scamovao nikada, niti planiram. :)

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Jednostavno prijavite ih mupu, http://www.mup.gov.rs/cms_lat/saveti.nsf/saveti-sajber-kriminal.h  imate ovde neki info o tome.

 

A lik je ostavio mobilni cak na ovom topiku http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234924429#entry1902618

Pametnica koristi isti mail za svoj fb acc :)

 

https://www.facebook.com/s.f.sf.5?fref=ts

Link to comment
Share on other sites

Slobapn

Gamecard i MoP scammer.. 

Prevario me je za 4500din...

ne dolazi na skype (wowrafgametime), kada dodje online ne javlja se... obecava da ce biti za dan-dva a od toga je proslo mesec dana..

Ja mislim da se ima račun u raiffaisenu na ime Slobodan Radošević pa to možeš da rešiš.

  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, sve ovo mi je mnogo smesno :D Ako daju random liku sa internata bez ikakvog imena i reputacije pare (LOL), sva je verovatnoca da ih nisu ni zaradili, jbg, bolje da se opeku sad nego kasnije za masniju lovu. Ne verujem da ce iko da se cima do paracina zbog par hiljada dinara, kolko god delovalo smesno, treba i malo muda za to, sumnjam da ih ovi imaju

Link to comment
Share on other sites

Nemam pojma, sve ovo mi je mnogo smesno :D Ako daju random liku sa internata bez ikakvog imena i reputacije pare (LOL), sva je verovatnoca da ih nisu ni zaradili, jbg, bolje da se opeku sad nego kasnije za masniju lovu. Ne verujem da ce iko da se cima do paracina zbog par hiljada dinara, kolko god delovalo smesno, treba i malo muda za to, sumnjam da ih ovi imaju

 

Pa jeste, bolje je da se opeku - ali isto tako bolje je da se Bobo smrad opece sad za malu lovu isto tako, nego da za 2 godine utripuje da moze da dekne 20k evra iz menjacnice preteci engejcem.

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...