Jump to content

The Witcher 3 Wild Hunt


Grotar2

Recommended Posts

pa upravo, ono napravilisu listu featursa iz svih mogucih rpg-ova ikada, a 90% svega toga ce biti u tragovima, ali zaboga bice openworld i sa strimovanim ucitavanjem ...

bar vise ne smaraju oko frakcija.... mislim zaboga, i te frakcije u igri su mogle malo suptilinije da budu implementirane, a ne ono fazon evo ovde ti je assasions guild, tamo je merchant lol pa idi trazi kvestove u tu i tu kucu lol :) vidim sad kazu da je ovo poslednja igra u witcher univerzumu meh

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

pa upravo, ono napravilisu listu featursa iz svih mogucih rpg-ova ikada, a 90% svega toga ce biti u tragovima, ali zaboga bice openworld i sa strimovanim ucitavanjem ...

bar vise ne smaraju oko frakcija.... mislim zaboga, i te frakcije u igri su mogle malo suptilinije da budu implementirane, a ne ono fazon evo ovde ti je assasions guild, tamo je merchant lol pa idi trazi kvestove u tu i tu kucu lol :) vidim sad kazu da je ovo poslednja igra u witcher univerzumu meh

Bices ti jedan zajeban cale. =)

Andjeo smrti spusti buktinju i s' njom ugasi se jadno bice moje.

Link to comment
Share on other sites

kolko hejta oko dobre igre .Nije ni kec bio potezan i point and clickast toliko.Prica u obe igre je po meni jedna od boljih od rpgova.Uostalom CDProjekt do sada nije zakazao ,tako da verujem da ce igra biti dobra.I vi koji bacate kamenje na Witchera 2 ,recite i jedan rpg koji je bio i prismrdeti njemu zadnjih godina ?Skyrim se ne moze porediti jer je skroz drugacija igra,iako i on ima "arkadni stil" borbe.

Edited by Nemi Zmaj
Link to comment
Share on other sites

kolko hejta oko dobre igre .Nije ni kec bio potezan i point and clickast toliko.Prica u obe igre je po meni jedna od boljih od rpgova.Uostalom CDProjekt do sada nije zakazao ,tako da verujem da ce igra biti dobra.I vi koji bacate kamenje na Witchera 2 ,recite i jedan rpg koji je bio i prismrdeti njemu zadnjih godina ?Skyrim se ne moze porediti jer je skroz drugacija igra,iako i on ima "arkadni stil" borbe.

E pa ne možeš da kažeš "rpg da prismrdi" i onda da kažeš da se Skyrim ne računa (koji je rpg, jel?). Postavi jasnije kriterijume, ovako si kontradiktoran.

BTW Skyrim je otpad a Witcher 2 je arkadna avantura a ne rpg. :trollface:

Edited by abohac
Link to comment
Share on other sites

Ali zar nije bitan uzitak koje obe igre daju,iako na drugaciji nacin, svaka za sebe?Ako ljudi ocekuju potezni rpg iz pticje perpsketive od svakog rpga koji izadje ,bice razocarani.Normalno je da bi svako nostalgicno cekao na nesto kao Baldurs Gate,Planescape Icewind Dale ili Fallout ,ali takvih igara u buducnosti ce izaci veoma malo (za sada mi pada na pamet samo Project Eternity).Zato ne vidim poentu da se sve kategorizuje kao smece ako nije potezno ili klon gore pomenutih igara

Link to comment
Share on other sites

Strong point Witchera je bio story i karakteri. (Naravno to je zbog toga sto su crpeli heavily iz knjiga). Dobar deo likova je imao realistican karakter. U kecu vise, ali i u dvojci. U open end svetu to mora da bude izgubljeno. Bice brdo npc-eva koji ce da govore iste recenice, cesto i sa istim glasom. Questova koji su potpun isti. Bice isprazno posle tog main questa.

Mislim da odlukom da prave sandbox gube sustinu onoga sto je ljude privlacilo igri.

Prca mi se za custom titulu!

Link to comment
Share on other sites

Ali zar nije bitan uzitak koje obe igre daju,iako na drugaciji nacin, svaka za sebe?Ako ljudi ocekuju potezni rpg iz pticje perpsketive od svakog rpga koji izadje ,bice razocarani.Normalno je da bi svako nostalgicno cekao na nesto kao Baldurs Gate,Planescape Icewind Dale ili Fallout ,ali takvih igara u buducnosti ce izaci veoma malo (za sada mi pada na pamet samo Project Eternity).Zato ne vidim poentu da se sve kategorizuje kao smece ako nije potezno ili klon gore pomenutih igara

pa nije bas da se tako kategorizuje, ali u mom slucaju igra smara ako ima kameru na ramenu pogotovo rpg, i jos ako je i sandbox cim je instaliram pretpostavljam da cu se smoriti na polovini u najboljem slucaju

a i ovo ti je rur, zapatilo se igrom slucaja misljenje da nema nista boljeg od klasicnih rpgova koje si naveo, pa se u velikom broju slucajeva troluju ovi novi konzolaski naslovi [:D]

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Malo novog materijala, prvo još nekoliko featuresa

http://www.neogaf.com/forum/showpost.php?p=48506922&postcount=1

- 36 final states of the world and 3 epilogues (each 1 hour long)

- you can import your save game, but it's not going to change backstory of the game. Still, it will affect characters.

- you can buy horses or tame a wild ones by using Axii

- Geralt will be much more agile. Now he can jump and climb wherever he want.

- a wild animals will appear. Geralt may hunt them and take their furs, claws etc.

- main storyline is 50 hours long

- now people will call the guards, when they see Geralt stealing their stuff

- there is a new mechanic, which is similar to VATS from Fallout 3. You can aim at the specific parts of monsters bodies in slow-mo

- no more QTE

- Geralt now can achieve 60 level max

- PC and console versions have completely different UI

- you gain experience points only by completing quests, hunting will provide you money and crafting materials

- a two new minigames: axe trowing and card games

- economy depends from the area. In some places you can buy something for a lesser price, or sell it for higher price.

Fala kurcu za posebne UIe :D

Zatim malo marketinga u vidu klipa sa hvatanjem pokreta :D

http://www.gameinformer.com/b/features/archive/2013/02/22/capturing-the-animations-and-combat-for-the-witcher-3-wild-hunt.aspx

I na kraju nekoliko stranica za po nekoliko šotova, neki već viđeni, neki ne

http://imgur.com//a/CXatP#1

http://www.facebook.com/media/set/?set=a.10151336983089331.1073741825.9659019330&type=1

http://www.the-witcher.de/gallery--catid-36.html

Živeli beer.gif

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Izašo prvi gejmplej video, preporučujem gledanje u hd, čista perverzija.

 

 

 

edit, preteče me stexman za minut :D

Edited by Савовски

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...