Jump to content

Neperspektivni fotografi


Recommended Posts

9 hours ago, rbds said:

Beše dobar aeromiting! 

 

Sad će opet neko da mi kaže cool story bro, ali svaki put kad čujem miting u Batajnici setim se kad sam jednom pre tipa 10 godina probao da odem na taj miting i otprilike negde kod saobraćajne škole u zemunu je bio red vozila koja su stajala sa željom da uđu na miting i onda sam batalio i vratio se nazad 🙂

nije baš bilo kod saobraćajne, preterao sam, ali dovoljno daleko od mesta dešavanja.

možda su to sad sredili u međuvremenu.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 months later...

braco, posle pauze od fotografije i dslra , razmisljam da uzmem mirrorless nikon z30, sta mislite?

hocu nesto sto je relativno kompaktno da imam da nosim na planinarenje (a idem i na island za 1.maj pa zelim sto bolje fotke 😄 )

ima u fotodiskontu za  70k sa 16-50, to deluje kao solidna kupovina (osim sto nema viewfinder aparat ali i ideja je da postanem full casual :D)

Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, reki said:

hocu nesto sto je relativno kompaktno da imam da nosim na planinarenje (a idem i na island za 1.maj pa zelim sto bolje fotke 😄 )

 

jel to ima sad neki jeftini aranžmani za island koje sam propustio, mislim da si peta osoba u mesec dana za koju sam čuo da ide tamo, a kad sam svojevremeno proveravao nije baš bila povoljna zezancija?

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, reki said:

ne znam kako je bilo pre, bilo je oko nove godine neki mali popust, otprilike 1200+600 ture, znaci 2500 drama

pa dobro, i dalje nije baš povoljno znači, računam da si 7 do 10 dana maks.

skočile cene tih putovanja neviđeno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...