Jump to content

Prodajem Steam Igre


Zr.ninja

Recommended Posts

e braticu shta sve ulazi u Tomb Raider Pack, ako ti nije problem da mi otkucash :)

 

uzgred, na steamu je trenutno pre-purchase za Rome II Total War 55e, molim te mi javi ako naletish na neshto povoljnije, odnosno ako ubacish Rome II u ponudu :)

 

svako dobro ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

e braticu shta sve ulazi u Tomb Raider Pack, ako ti nije problem da mi otkucash :)

 

uzgred, na steamu je trenutno pre-purchase za Rome II Total War 55e, molim te mi javi ako naletish na neshto povoljnije, odnosno ako ubacish Rome II u ponudu :)

 

svako dobro ! :)

 

Evo ti kolekcija ova: http://store.steampowered.com/sub/26663/. Ukljuchuje sve Tomb Raidere koji su do sad izashli sa ovim najnovijim. Cena je 20 evra/2200. Imam je u inventaru.

 

Rome 2 Total War sam stavio cenu, 30 evra/3300. Nemam ga u inventaru ali ga nabavljam po porudzbini ako treba. Imam par proverenih Rusa da mi nabavljaju, a imam i sredstava da ih nabavljam, pa ako treba samo poshalji PM.

Edited by Zr.ninja
Link to comment
Share on other sites

e pa cool braticu, sada si me bash epski obradovao :D

 

za Tomb Raider bih ti javio u ponedeljak, utorak najkasnije, ako nije problem, verovatno cu uzeti, chitaj nekih 70% ! :)

 

shto se Rome 2 Total Wara tiche uzimam sigurno, samo shto verovatno necu pre sredine juna, ali imaj me u vidu :)

 

javicu ti se u inbox kazem chim pre ! :)

 

hvala & poz ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

oj Nindzoni, za RTW II se javljam definitivno ovih dana (najkasnije 1., jbga trenutno sam se smilovao da otkucam diplomski, pa rekoh ovo moze da sacheka malo), nego htedoh da te pitam shta sve spada u Total War Master Collection ?

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

ok hvala, poshto meni prvi put kada sam kliknuo iz nekog razloga nije htelo da otvori stranu  :) obzirom da deo ovih igara (Rome, Medieval - II) vec imam, Shoguna II sam dobio na poklon, ostaje mi prioritet na Rome II, a ovo (kao i TR) moze malo kasnije :)

 

btw uplatnicu sam vec popunio, ostaje mi samo da je odnesem do banke :) javim ti se inbox ovih dana chim uplatim :)

 

poz bro ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

uzeo juche kod nindze Rome Total War II u preorderu :)

 

svaka pohvala za choveka ! :)

 

poz !

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

chek, izvini, morao sam da pitam, ovo znachi da vishe necesh raditi prodaju igara ovako? :/

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

Pocheo sam da radim na kinguin.net kao vendor. Proshla mi aplikacija i za sad ide fino. Fazon je shto mi je 90% igara rezervisano za kupce sa sajta. Tako da igre koje su trenutno u inventaru ne mogu vama da prodajem. Ali mogu sa vremena na vreme neku porudzbinu da primim, ali trebace mi vishe vremena da je nabavim (7+ dana za Rome 2 sigurno). Takodje mogu i da vam preporuchim Pretendera sa benchmarka, on tamo prodaje, vecinu svojih mushterija sam njemu prebacio. Takodje imam i neke svoje pulene srednjoshkolce, mogu i oni da vam nabavljaju nikakav problem. Slobodno shibnite PM ako neshto treba, pa cu videti da li mogu da nabavim ili bar da preporuchim nekoga.

Link to comment
Share on other sites

ma ok, pazario sam Rome II, trenutno mi nishta ne treba, ali sam hteo da nastavim da uzimam preko tebe.. meh.. sledeci na listi mi je bio Tomb Raider Collection :)

 

nishta, ako mi neshto zatreba, shibnucu ti pm :) meni nije problem ni da sachekam neko vreme dok ne dobijem igru, relax, hteo sam samo da proverim da li josh uvek radish :)

 

hvala opet ! :)

 

poz ! :)

ubij jednog - ubica si;

ubij hiljadu - vojskovodja si;

ubij milion - drzavnik si.

A single death is tragedy, million is a statistic. - I.V.Stalin

It's nice to be important, but it's more important to be nice.

NN 4ever

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
×
×
  • Create New...