Jump to content

E-Frag ONC #2


Glly

Recommended Posts

zašto izgubio ? zato što ne znaš ljude koji igraju ? pa to ne znači da ne umeju da igraju, a još manje da je igrica loša.

već par godina je "smena generacija" u kanteru i sve je više novih mlađih ljudi (mislim na 1.6). u vrhu se zadržavaju oni matoriji i iskusniji, ali sve je više novih imena za koje oni koji ne prate konstantno cs scenu nisu nikad čuli, i to je sasvim normalna pojava.

Proto ne secam se da si ikad bio bilo kakav cinilac bilo koje scene...koji mladji ljudi ? o cemu trucas ? dal znas sta oces da kazes nabroj mi te mlade ljude "igrace" koliko sam ja pratio jedini lik koji je ispao kao iz voza a da kida igricu a nov je nikolinho zar ne ? sta me briga za nekog tamo anonimusa iz source-a koji nije odigrao nikad u zivotu ni 1 lan i kad mu se jednom proderes on se usere i vise ne zna ni sta je hteo da kupi a kamoli nesto drugo ... a da umeju da igraju pokazali bi nesto na turniru ... koliko sam video samo su ekipe sa poznatim igracima iz 1.6 nesto uradile koji je to mladi narastaj nesto pokazao ?

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

I sad 12 ekipa mora da ispasta zbog 5-10 ekipa...90 posto prijavljenih ekipa za ovaj online kup je prijavljeno cisto iz zabave jer da mogu nesto da urade na online turnirima sa ufurom i nagradama sto posto ne bi igrale ovaj kup...Svakako se pucamo 18-19,steta za ovaj kup bilo bi pucanja i druzenja.

Ako ti je 100 dinara mnogo onda realno nemoj da igras ni jedan vid igrice :)

Link to comment
Share on other sites

Jaoj kobrice dosadan si jebote....Znaci mogu da se kladim da nisi igrao cs:go nego komentarises igru koji nisi ni probao vec video par yt snimaka i neko ti je rekao da je sranje.....Osvrni se malo covece,sta si ti mislio da ce 1.6 da traje doveka? Igra je stara 10 godina alo bre....Igrao sam cs 3-4 godine ko lud,bio sam napaljen na 1.6,gatheri po ceo dan tamo vamo...Pratio scenu drkao na zonica i tako te slicne brate...Ali kontas da gaming scena ide dalje,jer se gaming scena nemoze se zaustaviti na jednoj igrici i da se ona igra 20-30 godina....Dojadilo bi Bogu i svima... Potrebna su osvezenja i potrebno je uvesti neke nove likove i uciniti takmicenja zanimljivijim...Da se proba nesto novo...Inace Go mi se malo vise svidja nego 1.6 jer su i ubacili neke novine i drugaciji je recoil u igri,mape su malo redizajnirane i nije vise ono monotono okruzenje iz 1.6...Jebote jel tebi bitno da li Go igraju neki Hogar,Shokica,Egzekutor ili neki shaja i paja,pritom da taj shaja i paja dobro igraju kao i ovi pomenuti?To sto nisi cuo za neka druga imena to je tvoj problem a i mislim da je potrebno pruziti sansu i saji i paji da se dokazu! I da kobrice oces li i ti preci na go ako predje cela cs scena ? ili ces sam igrati 1.6 protiv botova? vremena se menjaju sto pre shvatis to bolje po tebe! sry za off topic,ali nerivra me jer izigrava tu nekog 1.6 fanatika a garant nije odigrao ni jedan lan turnir i ceo dan drka mrtvi pub pa dosao da pametuje

Edited by Nixa
  • Upvote (+1) 2
  • Downvote (-1) 1
Link to comment
Share on other sites

Jaoj kobrice dosadan si jebote....Znaci mogu da se kladim da nisi igrao cs:go nego komentarises igru koji nisi ni probao vec video par yt snimaka i neko ti je rekao da je sranje.....Osvrni se malo covece,sta si ti mislio da ce 1.6 da traje doveka? Igra je stara 10 godina alo bre....Igrao sam cs 3-4 godine ko lud,bio sam napaljen na 1.6,gatheri po ceo dan tamo vamo...Pratio scenu drkao na zonica i tako te slicne brate...Ali kontas da gaming scena ide dalje,jer se gaming scena nemoze se zaustaviti na jednoj igrici i da se ona igra 20-30 godina....Dojadilo bi Bogu i svima... Potrebna su osvezenja i potrebno je uvesti neke nove likove i uciniti takmicenja zanimljivijim...Da se proba nesto novo...Inace Go mi se malo vise svidja nego 1.6 jer su i ubacili neke novine i drugaciji je recoil u igri,mape su malo redizajnirane i nije vise ono monotono okruzenje iz 1.6...Jebote jel tebi bitno da li Go igraju neki Hogar,Shokica,Egzekutor ili neki shaja i paja,pritom da taj shaja i paja dobro igraju kao i ovi pomenuti?To sto nisi cuo za neka druga imena to je tvoj problem a i mislim da je potrebno pruziti sansu i saji i paji da se dokazu! I da kobrice oces li i ti preci na go ako predje cela cs scena ? ili ces sam igrati 1.6 protiv botova? vremena se menjaju sto pre shvatis to bolje po tebe! sry za off topic,ali nerivra me jer izigrava tu nekog 1.6 fanatika a garant nije odigrao ni jedan lan turnir i ceo dan drka mrtvi pub pa dosao da pametuje

SINE MOJ ! slobodno mogu da te nazovem tako ! ?Jer si star isto koliko i postova na ovom forumu imas !! pre nego sto pocnes da pricas nesto ako si pratio cs scenu onda ne znam kako sam ti promakao ! 2 normalno da Paja i Shaja nikad nece igrati kao shokica i egze !! niti ce biti zanimljivo jer igra je totalno drugacija ljudi je igraju jer su primorani a ko si ti ? i koju igricu si igrao ? u kojoj ekipi bio ? koji turnir igrao do pola 5 ujutru i dalje ? ucestvovao na wcg-u ? da jesi ali prequali verovatno !!! Sine moj lepi ti jos na strelice ides a pricas mi neke bajke normalno da sam cs 1.6 fanatik i to zato sto sam pola zivota ostavio toj igrici...a to sto si ogranicen kao terasa to je druga stvar sto ne shvatas da je igrica izbacena da bi hardverske kompanije prodale nagomilani hardver koji nema ko da kupi !! to su pokusali sa source to sad rade sa cs:go samo sa source nisu lepo podmazali a sad podmazuju i to lepo !!! igrao si 3 godine i postalo ti dosadno pa sta da kaze filip i taj sokica koji kao i ja igraju po 9 godina ? mi znamo svaku tacku na mapi ! ali glup si ti sine jos pa ne shvatas da kanter ne cini grafika i lep izgled vec nesto skroz drugo a to je igrivost !!! zamolio bih te da se sledeci put raspitas o necemu o cemu pricas a ne da mi pametujes a imas 13 godina

  • Upvote (+1) 2

Enzo says:

ja poceo se derem ceo bus me slusa

Enzo says:

ALO BRE SI NORMALAN TI DECKO

Enzo says:

imam ga i na stimu bata = mali zen

Enzo says:

igraju GM vs ne znam ni ja ko

Enzo says:

i pita lik pod kojim nickom igra hamla ?

Link to comment
Share on other sites

soki,negro i bogdan , top.rs je isto bio online kup bez ikakavih nagrada for4 i zbog vezbe pa su igrale sve najjace ekipe ne secam se da je bio neki kup a da barem 5 ekipa nisu bile iz top 8 !!!

nisi u pravu tebra..prosli night kup je bio odlican igrale su sve nase top ekipe naravno u cs go..verovatno se sada nisu prijavile iz razloga sto je 4ti januar..

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...