Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Zvali me sad iz opštine da mi potvrde da sam upao na spisak za put u Beč, tako da konačno idem sa opštinom tamo. Početkom marta avionom, 3 noćenja u nekom vrhunskom hotelu, pun pansion, plus svako veče Palma organizuje provod u nekoj kafani gde se jede i pije do iznemoglosti i peva tipa Haris Džinović (on je pevao predhodnim grupama studenata koje su išle). I povrh svega plaćene su karte za obilaske i još daje 30 evra za trošak. A odakle pare za svu tu zajebanciju... pa od vojvođana naravno :tf:

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Strateški sam sačekao ovu treću grupu gde idu mlađe generacije akademskih građanki [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

пљуни им на Пратер у моје име, Чабке. и псуј само на немачком, много је наших тамо.

:)

уживај.

  • Upvote (+1) 1

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

E negde sam procitao da 1 od pet "Beclija" prica neki od jugoslovenskih jezika (odnosno svi razumeju srpski). To mi se potvrdilo kad sam na nekom tramvaju video reklamu za neku dobrotvornu akciju, valjda nesto protiv raka dojke i ono pisao je natpis na nekoliko jezika, izmedju ostalog i na nasem, doduse cini mi se da je bila ijekavica.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

E da, neki forumas mislim da cesto govori kako ljudima ne treba mleka. E to isto, ne pije se mleko uopste, osim ako nisi mladunce coveka. Znaci kafa bez mleka i secera tokom dana. :C

Дик плс

Kako neko da ne voli tog coveka!

Os i ti ovako? :)

dragan-markovic-palma-motor-obilazak-grcka-maturanti-prva-tehnicka-skola-1344885556-197514.jpg

уфффф што је добра ова скроз десно!

Чабке, нађи је на фејсу и шеруј слике и профил!

Edited by алфа

Um caruje, Dundo Maroje!

 

click me

Link to comment
Share on other sites

jebem im mater, doslo je vreme da otkazujem ipak uslugu.

Imam problem sto mi svako vece puca net 2x5 min i rekli su da ce doci da promene modem, i onda su me zvali sa izjavom da su bili radovi i da je ok.

na moju opasku da ne znam za radove koji treju poslednja 4 meseca su me iskulirali.

Stvarno preteruju

ah ne radi ni dota

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...