Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Odoh sad da zaginem i da se derem pijan na obezbeđenje da moj ortaci sviraju dok me budu izbacivali iz dangube prepijanog zato što sam uznemiravao random žene. Lep provod svima!

  • Downvote (-1) 1

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

хаах иста ситуација !:)

Сваке године ситуација са пиротехником је све гора и гора....очекујем ускоро да неко баци бомбу :)

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

samo rokaj capke [ok][yeahdude][prst][come][biorifle][ak472][drinker] [drinker] [ok2]

ovaj reki je toliko počeo da kara na forumu da to nije normalno

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

хаах иста ситуација !:)

Сваке године ситуација са пиротехником је све гора и гора....очекујем ускоро да неко баци бомбу :)

doista. Bacaju mi ispod prozora, isprepadam se svaki put. Al neka, samo neka bacaju

Link to comment
Share on other sites

mrzi me da se cimam ali odoh na has pa na doček, ostajte mi zdravo! naravno, smoriću se u jednom trenutku i forumašiti sa telefona, to mi ne gine.

pirotehnika: bejah u 45. bloku oko 18h, klinci se skupili na terenčetu za basket i napravili bakljadu/vatromet/petardijadu od jedno 10 minuta. odakle im toliko sranja koja pucaju, da mi je znati

Link to comment
Share on other sites

на кинеском т.ц. два огромна плаката која гледају на Ј. Гагарина, типа 8х8м, РАКЕТЕ ПЕТАРДЕ АТЕСТИРАНЕ.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...