Jump to content

JINX Majice - StarCraft II | Wow | Diablo | Portal 2


Recommended Posts

Malo da začinimo, pa od sada kod nas možete kupiti JINX majičice sa motivima vaših omiljenih igara kao što su StarCraft, WoW i Diablo i još po neke. Majice su kvalitetne, a ono što nema u izlogu, pitajte. Pored majica, ima i po koji duks :D

Imajte na umu da su količine trenutno ograničene tako da ako ste zainteresovani, bolje požurite!

Veličine su što bi se reklo - Standardne i univerzalne, nisu one kao što mi koristimo za naše majice sa užim rukavima, širim strukovima, itd.


Cene:

Majice - 1499 dinara

Duks - 3999 dinara



Veličine su M, L i XL.
Primera radi: M je u ramenima 50cm, skroz u dnu/struk je 51cm.



sGFqx.jpg

oVsOe.jpg

AFt25.jpg

IPN6y.jpg

f4bah.jpg

80zlO.jpg

t7Ein.jpg

WmsQE.jpg

zEsTz.jpg

Dymmz.jpg

4EFwH.jpg

u5jkx.jpg

Naručivanje, slanje i preuzimanje sve po starom, pa da ponovim kao i pre:

Majice možete kupiti lično ili naručiti da vam šaljemo Post Ekspresom na kuću pouzećem.

- Ako preuzimate lično, možete to uraditi svaki radni dan od 10ak h do 17h u Vele Nigrinove 2 (treća ulica iza Beogradskog Dramskog Pozorišta na Crvenom Krstu), stan br. 1, tj, čim se uđe u zgradu, prva vrata levo. Konsultujte najbolje planplus.rs ako niste sigurni gde se nalazimo ili http://binged.it/L4cqwT

- Kada budete dolazili, obavezno prvo čekirajte telefonom da li ima nekog, dešava se da nekad ne bude, a telefon je 060/ 55-26-787 Nemojte slati sms poruke, to niko neće videti, zovite ljudski :D


Što se tiče slanja pouzećem (sa otkupom):

- Ako niste u Bg i imate želju da vam se donese na kuću gde god da ste (a da ste u okviru Srbije), PMujete mene sa sledećim, OBAVEZNIM podacima:

  • Ime i Prezime
  • Adresa
  • Poštanski broj i grad
  • Kontakt telefon
  • Model majice/ veličina/ količina

- Bez ovih osnovnih podataka vam ne možemo izaći u susret! Znači, sve što sam napisao, to mi šaljete, a ne da ja nagađam poštanski broj i slično.

- Poštarinu ne mogu efektivno da vam predvidim u ovom trenutku ali čekirajte na sajtu post ekspresa http://bit.ly/LYMbw7 Uglavnom za 1 do 3 majice izađe od 190 do 300 dinara poštarina, kao i pre.

- Po slanju majice vam šaljem PE kod sa kojim možete da čekirate gde vam se nalazi majica u datom trenutku preko http://www.posta.rs/...ti/posiljke.asp

- Ako niste kod kuće, kurir Post Expressa vam ostavlja paket u najbližoj pošti, pa tamo preuzimate i plaćate poštarinu i otkup majica. Imajte na umu da kada vas kurir ne nađe kod kuće, ostavlja onaj žućkasti kartončić sa obaveštenjem i pošiljka se onda čuva do 5 dana max u pošti od dana pristizanja i onda se vraća nama ako je niko ne preuzme. Gledajte da do toga ne dođe, jer onda ćete platiti duplu poštarinu naredni put plus tadašnju poštarinu.

- Da bi vam slali pouzećem morate imati 50+ postova, naravno ako spamujete da bi dogurali do tih 50, dobićete ban/permaban.

Edited by CheighLee
  • Upvote (+1) 2

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Јел имаш мере за дукс?

Шта да радим ако ми буде мали (не то, дукс) кад стигне, јел могу да вратим?

Оћеш ли имати још варијанти дукса?

Што поштом само ако нисмо у БГ?:) Дај нама на НБГ поштом:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ajmo redom:

@Duljo:

- Duks je L veličina trenutno, širina (NE obim) struk tj. dno duksa je 52cm, a ramena 48cm.

- Ako ti je nekim čudom mali i pored veličina koje sam ti daom može da se zameni.

- Možda.

- Zato što apelujemo na zdrav život nas Beograđana, da se ne ulenje! Ali može i to naravno postekspresom!

@Doca:

- Ružna je slika, inače izgleda mnogo lepše uživo. Sad ću da stavim još jednu sa slikom od pozadi.

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Тираел је цар јер има ону ''кукуљицу'' од сто квадратних метара, а ла фрањевци и онда је онако скидаш са две руке и наслањаш на рамена, а кад је стављаш, мораш главу да ставиш ''на средину'' јер ако навучеш скроз, обод ти дође до браде лол.

Наравно, то платиш ако дува ветар или пада киша јер ти све уђе унутра, али си зато бедес фантази визард тиф ренџер [:D]

едит:

причаш о мајици, добро, свеједно:)

Иначе, мени је овај дукс цар јер је цар, за Тираела ме заболе, немам петнес година:) У преводу, узо бих га и да је хелоу кити, због кроја и дизајна, а највише бих волео кад би нека фирма правила ''неутралне'' дуксеве на овај фазон. У преводу, ја да сам ти, узео бих те мајице о којима причаш, ако ти се свиђа принт као такав, шта те боли курац.

Имају стварно неке царске ствари, штета што су неке баш у фазону ''ја играм игрицу па сам зато узо хур дур'', али неке нису (ко рецимо овај тираел дукс који не свијетли предрканом диабло штампом). А и ово ми је запало за око:

GLgwl.jpg

Каћете ово да набавите:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Hajde ti rođače lepo razmotri šta tačno hoćeš, umesto da mi šalješ šta sve nećeš i pošalji u gore navedenoj formi pa ću ti ja lepo sutra odgovoriti šta možeš da dobiješ ako ima. I nemoj mi slati da ja tebe zovem telefonom da se dogovaramo.

-

@duljo

GLgwl.jpg

Каћете ово да набавите:)

Hevi je ovo :D Moraću da proverim ali kontam da postoji šansa da se poruči, e sad... ne mogu da projektujem koja bi cena bila.

Edited by CheighLee
  • Downvote (-1) 1

pljk!

Link to comment
Share on other sites

Hajde ti rođače lepo razmotri šta tačno hoćeš, umesto da mi šalješ šta sve nećeš i pošalji u gore navedenoj formi pa ću ti ja lepo sutra odgovoriti šta možeš da dobiješ ako ima. I nemoj mi slati da ja tebe zovem telefonom da se dogovaramo.

-

@duljo

Hevi je ovo :D Moraću da proverim ali kontam da postoji šansa da se poruči, e sad... ne mogu da projektujem koja bi cena bila.

Што је хеви, исто је хеви ко и овај дукс. Хеви ти је што ''знаш'' да је ђавло, да не знаш, био би ти одевни предмет категорије горње.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...