Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Hyundai sa vrlim zanimljivostima. i30 Fastback i i30 N sporCki model (2.0 turbo 250 ili 275 KS FWD) ima 353 Nm u obe verzije, što mislim da nije dovoljno da se ugroze odveć ozbiljni igrači u ovoj klasi, ali doduše ima i elektroski limited slip diferecijal, što je kul. tako đe ima i - electronic sound generator! :) Hyundai-i30_Fastback-2018-1280-03.jpgHyundai-i30_Fastback-2018-1280-01.jpgHyundai-i30_N-2018-1280-03.jpgHyundai-i30_N-2018-1280-09.jpgHyundai-i30_N-2018-1280-14.jpgHyundai-i30_N-2018-1280-10.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Nerealna scena pri povratku sa paunovog @dovlagsi brega, ispred mene neki matorac, BG table, ona Lada 111 ili kako se zove, šatro "novija" u odnosu na one krševe iz osamdesetih ... i vozi sporo, da kažemo na granici da se vuče.

I lik bez problema svaki put kada neko prilazi raskrsnici iz bočnih ulica legne na sirenu jedno 5 sekundi, na opšte zaprepašćenje ovih okolo koji hoće da se uključe. I ljudi gledaju, ništa im nije jasno. Fala bogu, tamo kod Mola kad se pojave dve trake prestignem ja njega, napravim distancu jer ovaj baš ide sporo i iz druge trake neki lik hoće da se upadne između lade i mene, pri čemu ima po 50 metara razlike između nas. Ovaj car u ladi opet na sirenu, ovoga puta još duže. I ovaj što se ubacio unezvereno gleda okolo da mu nije neko bio u mrtvom uglu ili nešto jer ne može da poveže da to ovaj lik svira.

Link to comment
Share on other sites

Samo menjaju kako funcionise pedala gasa, ne brini Dule, ostaje i dalje pedala kocnice :) koliko kapiram ovo je nešto najpribliznije "kocenju motorom" što možeš da imaš na nekom elektricnom automobilu koji naravno nema manuelni menjac. Plus ce na taj nacin verovatno biti efikasniji u regeneraciji energije prilikom kocenja.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...