Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Čovek je nedavno u svoju Fiestu (2010. god.) sipao bezolovni benzin na MOL pumpi u Novom Sadu, u kojem je maltene bilo više vode nego benzina. Naravno, automobil je doživeo kvar i u servisu je, a zvaničnici MOL-a su na dopis oštećenog odgovorili sa: "Cisterna koja je dovozila gorivo je prethodno vozila mleko (!?), pa nije dobro isprana."

o.O

http://www.vrelegume.rs/vesti/mol-i-voda-u-benzinu-skandal/

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

A sta kao neko bi ga kupio? :) Realno je bezveze sto uopste stoji na sajtu, ako je neko ozbiljan kupac oticice u salon pa ce pitati, nije to kao da kupujes Reno Klio pa ti treba cenovnik na sajtu da vidis da li dobijas parking senzore u tom paketu opreme za koji imas para ili treba da doplatis i za to i za metalik boju.

Nije to slucaj samo sa Mitshubishijem, neces naci cene na sajtovima na za Focus RS, Subaru Impreza WRX/STI, Golf GTI niti gomilu slicnih modela...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Onaj kosarkas, Igor Rakocevic, je vozio crnu osmicu po BG-u cim se pojavila... Realno nije to bas toliko skup automobil, vise se na njega loze samo poznavaoci. To je kao kad ja vidim parkiranu Imprezu WRX Sti pa krenem da balavim a onda me neko pita "a koji je to uopste auto?". Ali bi zato Audi prepoznao odmah :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

s obzirom da kosta 50k eura nov, nije im ni potreban u cenovniku. oni ako prodaju dve evolucije po kalendarskoj godini na konju su...

ne znam, ja gledam polovne vec duze vreme (u nemackoj) i obrni okreni, opet su skupi. u proseku su po 10k evra skuplji od nekih hothatheva tipa gti, megane rs itd.

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

tesko da ce evoluciju da izbace pre obicnog lancera..

a koliko ja znam, nije najavljen skoro naslednik lancera.

sto, jel si planirao da pazaris, pa cekas da padnu cene kad izadje novi model? :)

Ma pitam ovako jer taj auto stvarno gotivim i ono predobar mi je :) A sto se tice kupovine moracu da sacekam jos 2-3god izgleda :)

Link to comment
Share on other sites

s obzirom da kosta 50k eura nov, nije im ni potreban u cenovniku. oni ako prodaju dve evolucije po kalendarskoj godini na konju su...

ne znam, ja gledam polovne vec duze vreme (u nemackoj) i obrni okreni, opet su skupi. u proseku su po 10k evra skuplji od nekih hothatheva tipa gti, megane rs itd.

ali su zato i 10x bolji :)

i ima jedan evoX u karadjordjevoj, u salonu citroena, 44k evra sa pdv-om.

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

bolji jesu, ali isto mi je zanimljivo sto je impreza sti, kad su polovnjaci u pitanju, u proseku jeftinija od evo-a iako su sustinski slicni automobili. mozda mica ima malo kvalitetniji enterijer, ali i to je diskutabilno i ne toliko bitan detalj kod kupovine ovakvih kola.

bas cu pogledati taj u karadjordjevoj (cisto informativno :D), ali kapiram da je neka 2009 modelska godina.

secam se da je subaru imao na sajmu 2008 god, plavu imprezu sa zlatnim felnama tad i bila je nesto tipa 50k evra. nisu hteli da razmisljaju o spustanju cene ni pod razno, kao to je ludilo od auta, ne dolazi u obizr ni 500 evra ispod. svake sledece godine sam ga vidjao u njihovom salonu, isti taj 2008 godiste i nisu ga prodali ni dan danas ja mislim. i mnogo mi je drago zbog toga, jer se secam koliko su bili umisljeni sto imaju na prodaju imprezu sti. jedno vreme je bila cak i jeftina za takav auto, ali ko ih jebe kad je 2008 :)

Edited by Mitch

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

Al je puklo novinarstvo u oblast automobilizma, bogte... evo sad gledam vrele gume na rtsu, nije mi dobro jbt, koji krš od emisije :(

mada, logično, sad u januaru je prodato oko 800 vozila na celom srpskom tržištu - 50% lošije no prošle godine! A prošla godina je bila loša...

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...