Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

22 minutes ago, voodoo_ said:

Verovatno odvrne točak al ga ostavi da stoji, i tako sve redom, a pritom random prolaznicima ne deluje sumnjivo jer mož da im prodaš priču kako ti se izduvala guma pa menjaš točak. I onda kad odvrneš sve, zoveš ortaća da dotera druga kola, ubacite u gepek i tutanj :D

A kamera SD rezolucije je siguracija samo takva :D

... a sve to se događa u 04 ujutru :)) 

za kameru se nažalost slažem :)

dok ne izmisle neki sistem zaštite da te drmne struja dok odvrćeš šrafove na felnama, nema ničega :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

10 minutes ago, Lucky said:

dok ne izmisle neki sistem zaštite da te drmne struja dok odvrćeš šrafove na felnama, nema ničega :)

To teško, jer su šrafovi na osovini, koja je na šasiji, a koja je povezana na minus akumulatora. Jedino da izvučeš plus negde pa posle da odgovaraš za teško ubistvo :D

Link to comment
Share on other sites

19 hours ago, voodoo_ said:

To teško, jer su šrafovi na osovini, koja je na šasiji, a koja je povezana na minus akumulatora. Jedino da izvučeš plus negde pa posle da odgovaraš za teško ubistvo :D

čovek već smislio!

AN ENGINEER went too far when he wired his high performance car with electrified cattle fencing to deter thieves, the Old Bailey was told yesterday.
A security guard at the Kensington Hilton in London received an 8,500-volt shock when he examined the white Ford Sierra Cosworth, suspecting it contained a bomb. Roderic Minshull, 48, was staying at the hotel but had not told staff the pounds 17,000 car was his.

He told police he had wired it up after three attempts had been made to steal it from his home in the Cambridgeshire village of Conington. The intention was that anyone who tried to steal the car and touched exposed metal parts of it would receive 'a little jump, and if they kept on touching the car it would cause considerable pain', Mr Minshull told police.

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Lucky said:

i dalje impresivno, odmah tu pored su zgrade, osvetljen parking, sigurno ima i kamera, i niko ništa nije video.

Mala ograda - parking jeste osvetljen ali samo negde do 23h otprilike, posle cigani iz Vera pogase svetlo da štede struju :) Ali fakat nije negde bio parkiran u tri pm, nego na 10 metara od najblizih zgrada. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Zwerko said:

Mala ograda - parking jeste osvetljen ali samo negde do 23h otprilike, posle cigani iz Vera pogase svetlo da štede struju :) Ali fakat nije negde bio parkiran u tri pm, nego na 10 metara od najblizih zgrada. 

da, malo je onda drugačija situacija, te prve zgrade tu su em niže em možda ih zaklanja ono drveće koje je tu prekoputa, a sa tri druge strane nema ničega u blizini ...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

najbolje auto nova Kia Sid!

onli turbo!
1,0 T-GDi 120 KS
1,4 T-GDi 140 KS
1,6 CRDi 116 KS i 136 KS 280 Nm

Po meni, prvi put da je i30 značajno bolja opcija kupovine - isti motori, više opreme, kod nas će sigurno bili jeftiniji... ne vidim da je Sid nešto uzbudljivijeg dizajna od i30, kao što je to bio fazon ranije... I moram da pokrenem temu dizajna komandne table - da nema onog ajpeda natakarenog na sredini, bukvalno je kao Sportidž iz 96-e! Tuuuuužno
NOVI AUTOMOBILI SU U VEĆOJ BULI NEGOLI SMARTFON TELEFONI!

Kia-Ceed-2019-1280-02.jpg

Kia-Ceed-2019-1280-0c.jpg

Kia-Ceed-2019-1280-19.jpg

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, dovlagsi said:

jeeel, gde?
ono, jbg, ne mož da ga odšrafi baš tako bilo gde
mada ja lično pored sigurnosnih šrafova imam još nivoa zaštite - rupe su mi 5x115 to niko nema i nikome ne treba xD

bilo ovde, baš kad se povela priča prvi put oko ceraka i skidanja točkova :(

1 minute ago, dovlagsi said:

Po meni, prvi put da je i30 značajno bolja opcija kupovine - isti motori, više opreme, kod nas će sigurno bili jeftiniji... ne vidim da je Sid nešto uzbudljivijeg dizajna od i30, kao što je to bio fazon ranije... I moram da pokrenem temu dizajna komandne table - da nema onog ajpeda natakarenog na sredini, bukvalno je kao Sportidž iz 96-e! Tuuuuužno
NOVI AUTOMOBILI SU U VEĆOJ BULI NEGOLI SMARTFON TELEFONI!

realno je ništa spec, napred izgleda kao stari, pozadi nazadovao :((

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, togFU said:

samo ovde da prijavim da ne mogu da otvorim onaj "koji biste micro SUV" vozili topic, razlog je onaj glupi bag sa temom... otvorio sam u incognito modu, odnosno tada otvara u onoj default temi pa zato... glupi forum

koji bag? i jel si probao drugu temu?

Link to comment
Share on other sites

Na stranu sto lice, da imam pare odmah bi uzeo neki od v60 hibrida, moze i prethodna generacija. 40km domet taman za od kuce do posla, punis ga na uticnicu, kad ti treba da ides negde dalje stisnes gas i boli te dupe :) mnogo elegantnije resenje od skroz elektricnog da brines da li si napunio pre nego oces da odes na izlet van grada, pogotovu kod nas gde brzi punjac sluzi ukupno kao ukras za novu naplatnu rampu ili renoviranu garazu...

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Naravno da bih bio ekoloski svestan :) Mislim meni je cela prica sa elektricnim automobilima kul sve dok ne dodjem do varijante da cak i da imam pare da ga kupim zivim u zemlji gde ce brzi punjac da se pojavi u na primer Kraljevu 2085. godine kad vec riknem :) Ovako je 40 km manje vise dovoljno za neka dnevna putovanja bez da sam zabrinut da li treba da skoknem do Dobanovaca pa nece da mi izdrzi... A nije da bih se bunio za tih 4.8 sec, karavan na steroidima!

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...