Jump to content

Vesti iz sveta automobilizma


VELIKI KURAC

Recommended Posts

  • Replies 5.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa, nije ga bas opeglao kao zvecku na kraju, ali bi ga sasvim sigurno razbio na bilo kojoj drugoj, normalnoj stazi. porsche valjda ima pogon na svim tockovima + klizava, stara staza + Mate je vozio svoj auto, nije bas profi vozac :)

stoga mislim da je razlika sigurno jos veca, imajuci u vidu koliko je rutinski oprao laferrari na onoj drugoj stazi

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

On 4.10.2016. at 9:40 PM, dovlagsi said:

Da, vrlo zanimljivo... 1.0 turbo benzinac... fanki auto :)

2015-SuzukiIgnis-02.JPG

da, da, to je to - kul smo i urbani - nisam siguran koliko će im to proći ako je auto iznutra kao vitara - k'o od neke sekundarne sirovine da je napravljen.

Link to comment
Share on other sites

zjuuuuu

Motocikl-buducnosti-,-foto-1.jpg

Quote

Мотоцикл будућности је толико безбедан за вожњу да мотоциклиста неће морати ни кацигу да носи, јер никада неће пасти, тврде челни људи БМВ-а.

 

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

51 minutes ago, Debeli said:

Мотоцикл будућности је толико безбедан за вожњу да мотоциклиста неће морати ни кацигу да носи, јер никада неће пасти, тврде челни људи БМВ-а.

lol, to možda u idealnom svetu gde nema debila koji mogu da te pokupe na raskrsnici

Link to comment
Share on other sites

Razlika u spoljnom dizajnu je ogromna u odnosu na predhodne serije E i F.

Takodje sa G serijom napokon beze iz zapadnog minimalistichnog dizajna, koji striktno nemci vole i shvatili su da trebac ici malo u korak napred sa trzishtem. Pre svega Azijskim gde se trazi malo vishe na unikatnosti, sa logichnim razlogom. :)

Da, takodje nova 5ca podseca na crte koje su pocheli da guraju u nove serije 3-4 , dok je detalj odakle pochinje hauba, neshto shto su ubacili od nove 7ce.

 

Link to comment
Share on other sites

Лепо, лепо. Мада се мени лично више Мечке допадају, ово одлично изгледа. Одмерено.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, togFU said:

Sad petica jako liči na sedmicu, a ranije nije toliko... samo ne znam da li je ovo facelift ili baš novi model? (mrzi me da googlam)

U svakom slučaju za nijansu mi je bolji od prethodnog modela, što je dobro!

skroz je novi model. Laksi je od predhodne generacije za oko 100 kila. Meni je iskreno onako. u sustini samo mi prednji kraj nije najbolji, ali i on lepo izgleda kada se gleda ceono.

p90237229-highres-1.jpg

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Bio upravo do beton hale, došli slovenci sa karavanom novih Volvoa...

još jednom sam potvrdio sebi koliko mrzim SUV koncept automobila.

onaj V90 je nešto najbolje što sam video/vozio u poslednjih ne-znam-kolko godina, meni miljama ispred XC90 - a jeftiniji je!

PS - sutra (nedelja) će na Košutanjku da cepaju novi S60 Polestar (370 KS), pa ako je neko zainteresovan nek ode, mislim da ne treba ni unapred da se prijavljuješ

volvo-v90-t8-my17-crystal-white-pearl-se

facebook.com/speed.rs

Link to comment
Share on other sites

waynes-world-amc-pacer.jpg

It is near impossible to hear Queen’s legendary ballad Bohemian Rhapsody without thinking of one of rock’s most iconic film moments. Yes, it’s the soulful, headbanging scene from 1992’s Wayne’s World, which proved so popular that the song shot up the charts 17 years after its release. The film also featured a custom 1976 AMC Pacer owned by Garth Algar, who was played by Dana Carvey. And now the little hatchback has hit the auction block and sold.

On Saturday, the car sold for a surprising $37,400 (including commission) to an onsite buyer. Schwing!

The car and its accompanying song also found fame in the video game world when it made a cameo as the “Rhapsody” in Grand Theft Auto IV: The Lost and the Damned, Grand Theft Auto V, and Grand Theft Auto Online. In GTA IV, a photograph of Wayne and Garth can be seen on the dashboard if the player zooms in.

 

Link to comment
Share on other sites

Uzeli kod nas u firmi rapide 1.4 TDI - 66kw. Ne znam dal sam ikad vozio auto sa tako čudnim menjačem i motorom.... Indikator promene brzine te tera da voziš ispod 1.5k obrtaja.. Što je najsmešnije, motor se uopšte ne guši u 5-oj na 50 km/h.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, dovlagsi said:

taj indikator promene brzine je najčudnija izmišljotina na novijim VW vozilima... potpuno su nerealni u svim modelima! ono, možeš ga pratiti samo na nekim nizbrdicama...

A ne, o tome i pričam, auto bez problema i povuče u petoj sa 50 km/h... Išao sam prošle nedelje do svršca i nazad, 3,9 prosek.

Svakoga dana u svakom pogledu, sve više napredujem

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 27.10.2016. at 6:42 PM, dovlagsi said:

"Dobar dan, jel to Češka?? VW boss ovde. Recite onoj deci u Mladoj Boleslavi da nas ne zajebavaju sad kad je zukrija, i da naprave nešto što neće skidati i Golfu i Passatu leba sa pogače!"

- Važi šefe... :'(

156926-skoda%20o%201.jpg

nový Octavia

ne znam zbog čega ali me podsetilo na ovo:

2009-nissan-murano-sl-awd-photo-190801-s-450x274.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...