Jump to content

zanimljivi video klipovi


Guest

Recommended Posts

Која успешност нагласака и поштапалица, коначно нешто Перванасто и код нас:)

иди брже док се није СКОРУПАЛО ахахахха

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Genijalni su momci. Pratim ih od nocne smene, kada su poceli na televizji Vojvodine.Uvek se nekako smorim sto znam da nece uzeti adekvatan novac kao da su rodjeni u Amerikama.

Ако ништа, до јаја је зезање и њима и нама:)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

odgledajte klip jedno 20 puta i pratite druge likove, ja stvarno ne verujem sta gledam :))) izvalite oko 1:45 klinca koji pokusava sa gomiletinom torte na tanjiru da izadje iz mase, ali ga onda nabiju uza zid, ne uspeva da izvuce ruku iz mase i nabija coveku tortu na grudi :)

ocajni su zaista

"The horse ran away with the spoon, I wish I was on the moon, too"

Link to comment
Share on other sites

odgledajte klip jedno 20 puta i pratite druge likove, ja stvarno ne verujem sta gledam :))) izvalite oko 1:45 klinca koji pokusava sa gomiletinom torte na tanjiru da izadje iz mase, ali ga onda nabiju uza zid, ne uspeva da izvuce ruku iz mase i nabija coveku tortu na grudi :)

ocajni su zaista

ne ne, imamo preokret tu, cikica mu posle dotura nazad njegovo parce .))

Link to comment
Share on other sites

Ja sam se uvek pitao kako je Albanija jedina zemlja u okruzenju i malo shire o kojoj nikada i nigde nisam video nijedan video zapis/sliku ili cuo neki zanimljivi podatak. Kada bi me neko pitao sta znas o Albanije rekao bi da je glavni grad Tirana i to je to. Mada sad isto znam da su spremni da se poubijaju za parce torte

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

moyo, поред тога су и сложни, и држе до своје речи. Сигурније ти је да договориш посао са Таршпијем преко руковања, него уговором са својим. Ето један фан фект за Србе.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...