Jump to content

Pitanjee?


ckee

Recommended Posts

S'obzirom da se tek zavrsio Gaming Fest, glupo je da pitam, al' ajd'.

Da li ce sledece godine biti jos koji turnir u CS 1.6 (Ne racunajuci All-Star) ili je l u planu nesto?

Pozdrav. :)

Nece biti ukoliko neko bas ne organizuje nesto. Koliko sam ja video na postu o Gaming Festivalu receno je da je ovo oprostajni turnir za CS 1.6 :)

I na kraju dve male napomene:

- Turnir u kanteru 1.6 je ove godine oprostajni... Sto znaci da ce se od sledece godine igrati samo CS:GO

- Obratite paznju na promociju igre Settlers of Catan. Iako je board

igra, prilicno je zabavna i svi su pozvani da se pridruze nekom od promo

turnira, kad uhvate vremena u pauzi svojih igara. Traje 70tak min i

svakih par sati ce startovati na DEXY CO standu

Source : evovps.com/festival

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Decko je lepo napisao da ne racuna all star ove godine,i sto se javljas ako ne znas,pokusavas da trolujes a nisi za to jednostavno,batali.

zato sto je pitanje samo po sebi morbidno. Ko zna dal ce vlasnik neke igraonice u bg-u,nisu,novom sadu,ili nekim manjim mestima organizovati cs 1.6 turnir? si mi bardo?

  • Downvote (-1) 4

Pain is temporary, Glory is forever...KBP

Link to comment
Share on other sites

Nece biti ukoliko neko bas ne organizuje nesto. Koliko sam ja video na postu o Gaming Festivalu receno je da je ovo oprostajni turnir za CS 1.6 :)

Source : evovps.com/festival

To znaci da je na festivalu oprostojni, odnosno da ga nece biti iducih godina na festivalu.

Bukvalno si mu rekao "Nece biti, osim ako bude".

Edited by dovlaa
Link to comment
Share on other sites

To znaci da je na festivalu oprostojni, odnosno da ga nece biti iducih godina na festivalu.

Bukvalno si mu rekao "Nece biti, osim ako bude".

Pa mislim da je to najtacniji odgovor :) Kazem mozda neko napravi ali razmisljam da ako nece biti na Festivalu nece biti ni na jednom turniru pod organizacijom KGB-a... Eventualno Defuse ili E-Frag ako naprave nesto ili pak neko treci :)

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

Pa koliko znam 28 ekipa je bilo za CS 1.6, i naravno, po mom misljenju da bi nastavilo da se igra ukoliko bi bilo turnira, isto tako sto se tice i CS:GO, mada bilo je 11 ekipa, nadam se sto vecem broju. Ali mene zanima da li bi se org. jos koji CS 1.6 turnir, zbog toga otvaram ovu temu. :)

Link to comment
Share on other sites

Pa koliko znam 28 ekipa je bilo za CS 1.6, i naravno, po mom misljenju da bi nastavilo da se igra ukoliko bi bilo turnira, isto tako sto se tice i CS:GO, mada bilo je 11 ekipa, nadam se sto vecem broju. Ali mene zanima da li bi se org. jos koji CS 1.6 turnir, zbog toga otvaram ovu temu. :)

za cs 1.6 je bilo i vise od 28 ekipa, 28 je ucestvovalo

za cs:go je bilo 9 ekipa...

ajde da pojednostavimo: bice jos 1.6 turnira :D

Link to comment
Share on other sites

Najjednostavnije cs 1.6 ekipe zavise od organizatora turnira, a organizatori zavise od ekipa odnosno broja ekipa koje su zainteresovane za ucesce na tuniru.S obzirom da jos uvek ima veliki broj zainteresovanih ekipa i onih koji igraju cs 1.6 trebalo bi da se jos uvek organizuju turniri, ako nista bar kod nas u Srbiji.

Edited by Rowland

Live and let die


 

Link to comment
Share on other sites

Imam ja bolje pitanje.Koliko igraonica (otprilike) postoji u Srbiji koje mogu da organizuju cs:go turnire,a da budu sa nekim pristojnim masinama tj. da cs:go radi iole dobro?

nema ih puno, mislim da je broj takvih igraonica jednocifren.

U NS bi moglo da se organizuje samo u matrixu koji je promenio 20 kompova pre nekih mesec dana.

lA DPS FAMILY

Link to comment
Share on other sites

nema ih puno, mislim da je broj takvih igraonica jednocifren.

U NS bi moglo da se organizuje samo u matrixu koji je promenio 20 kompova pre nekih mesec dana.

Tako sam i mislio.Pretpostavljam sto se bg-a tice,tu je kgb i nisam siguran kako radi go u defusu.Ako neko zna nesto vise neka podeli ovde sa nama info.Svi bi da se predje na novu igricu da se igra, a niko ne razmislja o tome gde ce se igrati.

The Creator.Teacher of the World.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...