Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  

Recommended Posts

Burndown   

Prodajem Diablo 3 gold po ceni od 350 dinara 100 000 000 gold (100mil) naravno u Evropi. U bilo koje doba dana ili noci :D

Ako imate accounte za neke igrice koje ne igrate mozete ih zameniti za gold, uvek se mozemo lako dogovoriti :D

BUMP Cena golda 350 Dinara za 100mil 

Kontakt: PM ili mob 063/ 7 454 381 Ivan (Beograd a moze i bilo koji drugi grad)

Edited by Burndown

Burndown   

Bump cena 350 dinara za 100mil na prodaju jos 4BIL da budem najjeftiniji i prodam gold sto brze a najpouzdaniji vec jesam odavno iako se to mozda nekima na svidja :D

Edited by Burndown

Burndown   

Bump nova cena 350 dinara 100mil i popust na velike kolicine golda. Na prodaji 3.7 biliona

Ako imate accounte za neke igrice koje ne igrate mozete i zameniti za gold uvek se mozemo lako dogovoriti :D

Edited by Burndown

Burndown   

Cena preko Bneta na RMAH je trnutno 0.36 (bila je ispod 0.3 jako kratko)  i porasce [ok]  jos sigurno sto mu dodje kako ti kazes 3.6 evra za 100mil sto mum dodje 410 dinara za 100 miliona, a ja prodajem za 500. Pa ti sad vidi ko ima pristupd da ubaci novac iz Srbije u igricu da bi kupio taj gold na taj nacin..... sto se mene tice od kada sam poceo da prodajem gold na ovom forumu prodaja ide jako jako dobro cak i dok je bila razlika i 300-350% a sada je 20% tako da kome treba gold mnogo mu je lakse i povoljnije da kupi ovde [:)]  A inace cim prodam ovih 5bil cena se vraca na staru 750 dinara za 100mil s obzirom da ne mogu ni da stignem da ubacim kes ili nafarmam toliko gold koliko se prodaje posto imam oglase na jos 7-8 foruma i sajta nemam ni mnogo vremena  [:)]

Samo da dodam da ne pravim novi Replay ostalo jos 3.5 bil

Edited by Burndown

Burndown   

Pa dobro normalna stvar padace i dalje nema tu sta Cena atm 350 dinara za 100mil :D  Ja samo pratim ostale cene da budem jeftin, pouzdan i pristupacan stalno.

Popust za kupovinu od 500mil+

Edited by Burndown

Sign in to follow this