Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Probao sam demo, dobar je bio generalno. 

Napravili su mali i ne tako značajan štand, ne mogu da kažem ni da je interesovanje bilo preveliko, ali je to i bolje jer sam mogao fino da probam igru bez gužve i ono što su prikazali je kul.

Na stranu sve što mislim o Star Citizenu, ovo što sam probao je tako, izopšteno iz ostatka priče, dobro.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Lešnjak čokolada.

Bolje da urade kako valja, nije ko da nema šta da se igra.



Edit: Zwerkov post je misleading, trenutno nema konkretne potvrde da je odloženo, samo da ne znaju tačno kada će biti, što nije isto.

Čak šta više, na redditu kažu drugačije: http://www.reddit.com/r/starcitizen/comments/51buxa/exclusive_gamestar_interview_with_cr_sq42/

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Imali su dobru prezentaciju na CItizenConu, stvarno ima nekih stvari koje ovde deluju apsolutno do jaja (ako izuzmemo sand worma koga su baš 100% pokrali iz Dine, mogli su bar malo da ga promene...). S druge strane Squadron 42 je definitivno odložen za 2017. i to ne zna se čak ni kada, ove druge stvari isto pomeraju, ako ovu igru ikada izdaju mogla bi da bude dobra. 

 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

random sam otisao na 41:50 - publika overava od srece zato sto ce postojati voice chat. na 49:25 odusevljenje zato sto ce postojati notifikacije o novim porukama na topiku/chatu [roflmao]
aplaudiraju ljudi na sve i svasta, u proseku na kraju svake druge recenice, sta god lik sa mikrofonom rekao.

sa druge strane, uvek se odusevim kada pokazu malo gejmpleja i pokazu dokle su stigli, pa bas bih voleo da cela stvar uspe i ispadne nesto gotivno na kraju. samo se nadam da u medjuvremenu nece potpuno odlepiti a la No Man's Sky. 

Edited by digrejzo
Link to comment
Share on other sites

Quote

The Squadron 42 campaign for Star Citizen is delayed until 2017, reports Kotaku UK, saying the news was revealed during a livestream from CitizenCon. The first chapter of the single-player side of the space simulator was most recently supposed to come to backers this year, but this news confirms rumors of a delay that surfaced last month. On the bright side, Eurogamer notes that Cloud Imperium Games released a new video showing off how planets will be procedurally generated in the game, along with other tidbits, including a sandworm, though they don't specify whether this is showing us Beetleguise or Dune. 

šok!

mislim da je i njih dodatno "zaklao" no man's sky, tako da im je iovako klimavu reputaciju dodatno doveo u pitanje.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, digrejzo said:

aplaudiraju ljudi na sve i svasta, u proseku na kraju svake druge recenice, sta god lik sa mikrofonom rekao.

 

Dobro, imaj u vidu da je ovo Citizen Con, napravili su konvenciju gde su doveli par stotina najhardkor fanova, nije baš neočekivano da stalno aplaudiraju i lože se :)

Gameplay elementi zaista izgledaju jako dobro i meni se svidelo iako sam do skora bio baš skeptik, ali opet ta stalna odlaganja su i dalje rak rana. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Mene samo smara jedno, da se ne lazemo PREKOMPLIKOVALI SU sistem upravljanja u igri..... istampao sam jebeni poster 1x2 metra sa keyboard controls za sva 3 upravljacka moda u igri ali tokom igre i dalje nekako me gusi sve oko cega treba da vodim racuna, ne mogu da uzivam u jebenom upravljanju brodom, napucavanju neprijatelja etc.... Naravno, ne treba napraviti GTA5 u svemiru za male debile, ali mislim da je tanka linija izmedju zelje za best space action sim ever i lolwut odiseje koja se urusila u samu sebe.  Fanbase im je ogroman, to stoji, i mi smo na kraju krajeva podrzali svojim parama sve, voleo bih da zazivi ceo projekat i da ga vreme ne pregazi.
A za Squadron 42 nek puse kurac, usrali se izlaska No Mans Sky ili sta?  Ovo je single player kampanja i na trzistu nema nista slicno trenutno, umesto da zavrse istu, utegnu i ispoliraju je i izdaju da imamo da se zabavljamo dok oni zavrsavaju SC oni ga opet odlazu.....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

El igrao neko 2.6, ja cepao sinoc i danas cu nastaviti..... Mislim da je posle raspadnute 2.5 ovo pravo osvezenje. Doduse 30fps capovano i dalje, osim u Star marine gde nekim cudom imam full framerate. Kokanje je kul, ima nekoliko mapa i T/CT mod fazon....  Bacam se kasnije na regular misije, da se zaradi koji dukat za gorivo i sl...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@ G   Kako to dao si kintu a nisi pokrenuo igru ???  Ako imas account probaj, ne ujeda.... :)


@ Zwerko    Prelaz na novi engine je uradjen gotovo neprimetno sto je do jaja. isti navodno treba da da bolje performanse u MREZNOM delu, sto je ujedno i najslabija tacka cele ove igre. 

Inace 2.6 izgleda i radi bolje i sve pocinje stvarno da dobija taj neki finalni oblik. Sto se mene tice, oni su pizde jer sve ingame kredite koje zaradis mozes da trosis samo na sitnice tipa personal armor/oruzje ali ne i na apgrejd/kupovinu samih brodova. takodje, sve sto kupis ovim ingame kreditima NESTAJE sa prelaskom na svaku novu alpha verziju. navodno od verzije 3.0 sve sto se zaradi i kupi OSTAJE igracima, sto vec ima smisla, jer ovako ispada da se igramo "u prazno", al jbg ovo je ipak alpha faza pa im se mozhe.... AKO uspeju da ovo sve zavrse i utegnu do kraja i ako sve bude radilo kako valja u multiplay-u sa 30-60fps ovo ce stvarno biti epic igra, ali do tada ima da se nacekamo jos.  nadam se samo da nece odlagati Squadron42, da bar mozemo ko ljudi da pikamo na miru single player kampanju...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Kul je što se nije osetio prelazak na novi endžin ne sporim, ja samo pričam u kontekstu da su trenutno u razvoju već četiri godine i da su sad skontali da im ne odgovara ceo endžin koji su koristili :)

A što se toga da li ti nešto ostaje u igri obično u većini MMO igara tek prelaskom na betu ostaje neki permanent track record, moguće da će od neke naredne verzije ostajati zapamćeno između verzija, ali da će onda u nekoj beti opet morati da urade reset jer će igrači koji su tu od ranije imati prosto preveliku prednost. 

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Sasvim je normalno da nema hoardovanja od misija, sve je tu da bi se testiralo, i da ljudi vide napredak koji je očigledan.

U toku četri godine razvoja, vizija i krajnji oblik igre se promenio nebrojeno puta, Chris je pomenuo da je trajalo dva sata inženjerima da promene endzin, što pokazuje ne samo da znaju šta rade, već i da su spremni na sve što bi doprinelo boljem krajnjem proizvodu.

Neka pitanja i zaključci su malo nezahvalni s obzirom da su sve informacije lako dostupne.

Uvek se vraćamo na isto, ko voli velika obećanja i brz proizvod, eno ih No man's sky i Elite

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

strpljen - spasen, sto kazu matorci.....  neeego, izvalih da mi ne treba LTI za brod, proslo je godinu dana kako sam kupio paket a i dalje se respawnuje uredno iako se ubijam svakodnevno X puta diljem vaseljene... jedino sto moramm da sacekam 3 minuta za respawn  xD

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

@fatty nisam fan probanja alfa verzija, tek po koju betu probam, a ocekivao sam naivno da ce igra biti bar u beti mnogo ranije :)

nemam mogo vremena za igranje, pa pre piknem full igru kada imam vremena i snage jbg

a ako vec redovno probas igru, s obzirom na godine iskustva, sta ti mislis kada bi se realno mogao ocekivati izlazak 

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Najiskrenije, mislim da oni mogu da izbace krajem ove 2017.te celu igru final version... medjutim, mislim da ih jebe upravo taj mrezni deo i hendlovanje tolikog broja igraca i da release date zavisi od toga kada ce da uspeju da ispeglaju taj deo priche. Zato su izmedju ostalog i presli na ovaj engine, zbog bolje mrezne podrske u istom, stari engine je sasvim dobro hendlovao grafiku i igra vizualno izgleda predobro, pogotovo kad se uzme u obzir da se radi o mmorpg naslovu...
Realno, do kraja 2017.te Beta je tu, posle cemo videti da li ce im trebati jos 6 ili 12 meseci za izlazak.  Mislim da su i oni sami svesni da ako budu previse odlagali da ce propustiti taj neki "momentum" nakon cega ce polovina "pregladnelih" fazova izgubiti volju i zelju za SC-om plus ce izgubiti brdo novih potencijalnih igraca, koji su im i najpotrebniji, zbog love offc...

Ja sam inace ovih dana bas pikao igru, presao veliki deo misija (za koje sam sposoban sa svojim brodom/opremom) i u sustini je mnogo gotivno, ali mi se sere od fps cap-a i generalno loseg odziva njihovih servera. Pucanje igre nije retkost jbg i to isto malo ubije volju, ali onda se zavalim i ukljucim WTFsaurus-a na Twitchu i gledam baju kako sa svojim vozim parkom od 30 brodova leshi igru i usput u pozadini vrti mjuzu koja na YT-u ne prolazi zbog copyright-a, pure fun...  :) 

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Pa evo ja sam vec izgubio volju, a takoreci nisam ni igrao, Ukljucih posle 6 meseci i skide mi boga oca update od 30 giga. I naravno sve sam zaboravio kako se upravlja, ocu da ukljucim tutorial, ali ne mogu da ga nadjem, who was phone?

edit, ladno preko 4 meseca niko nije postovao:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...