Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Ja sam instalirao ovu trenutnu 2.1 nocas danas cu malko da pikam, u januaru izlazi ta final verzija 2.1  (ovo ko Vucic da pravi Beograd na vodi - u fazama A1, A2...)  xD

@ Psycho
Matori, sad videh negde, cak i ako uzmes Sabre neces moci dalje od razgledanja u hangaru... nije jos spreman za letenje, tek mu valjda definisu damage points i sl sranja.... Navodno od februara je ready for flight.

Edited by nigger

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Znaci samo sejvujem ovaj user config kao tekst fajl u folder koji je dole naveden i trebalo bi da sljaka? Psycho, komp je odlican, nije do njega sigurno.

Btw, nisu mi jasni ovi popusti, brod koji je na pupustu kao Avenger recimo, je samo 15 dolara jeftiniji od celog paketa sa brodom, igrom i 2000UEC, pa serem se u taj popust.

https://robertsspaceindustries.com/pledge/Standalone-Ships/Aegis-Dynamics-Avenger
https://robertsspaceindustries.com/pledge/Packages/Avenger

 

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

@ Psycho
Ne znam da li ces uzimati onaj Sabre al gledao sam pazljivo sve u vezi njega,
on je vise stealth i Super Hornet ga shije i po pitanju naoruzanja i po pitanju stita....
E sad naravno, sve zavisi sta ces raditi u igri... Naravno, daleko od toga da je losh
brod, naprotiv...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Lol meni ne da ni da se logujem i skinem patch, kaze game package is required. Znaci nema vise slepanja, mora da se kupi igra. Ae Niggeru okaci drugi deo tvog reviewa da pogledam pre nego sto pazarim:)

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

A vidim na sta mislis za trening misije Dule, brutalni lag. Ja kad sam to igrao nije bilo tako, jbg valjda ce popraviti uskoro. Vidim zale se ljudi po redditu, izgleda da su sjebali nesto.

 

Malo sam se vozio danas u arena commanderu, osecaju se mala poboljsanja, ali me i dalje izbacilo nasumicno.

 

E da, upgrejdovo sam Horneta u Sabre, no ragrets <3

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

E da, upgrejdovo sam Horneta u Sabre, no ragrets <3


Dugo sam mantrao o toj opciji...... al mislim da cu da ipak dignem svojega Horneta u Super Hornet. Oladio sam brdo majmuna u dogfighu i usladilo mi se a ovo je prava makina za takvu zaebanciju realno....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Jebo rakete, bitni su topovi/laseri. Svako sa dva grama mozga zna da koristi decoy.

Onaj zeleni vojni mustang ima gomilu oružja (4-6 hardpoints?), kažu ljudi da je solidan u borbi, jedino sto nema previse armora.

Realno onda sam ja los :D Svidja mi se sto treba neko vreme da se upoznas sa prednostima/nedostacima svog broda da bih mogao da ga koristis na nacine koji izgledaju nemoguci. A gde da uzmem topove? Ne vidim nigde UEC valuta da moze da se trosi. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...