Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Usmrdeo se topik ali evo nesto zanimljivo dok cekamo 3.0:  Na Redditu se pojavio kraći članak o metodi startovanja Star Citizena u Offline modu, što podrazumeva i izbegavanje limmitacije frejmrejta na 30fps u igri od strane njihovih servera.  

EDIT:  Namestio danas, probao....  igram i plačem od sreće...    xD

 

 

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ovo deluje veoma ozbiljno. Vishe me impresioniraju alati koje su izgradili i koje koriste da kreiraju sadrzaj. Kroz 5-6 godina mogli bismo da vidimo brdo igara ovog tipa, u raznim svetovima koji imaju velike baze poshtovalaca :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Upravo o tome sam pricao danas, kako god da se zavrsi ova saga, buduci developeri imace prebrutalnu p[latformu za iseravanje svake vrste realno... a ovi ce biti u najgorem slucaju na pozitivnoj nuli obzirom da ne moraju da prodaju milione primeraka SC-a....

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 4 weeks later...

Kasnite par dana, true fanovi moraju da gledaju livestream!

U svakom slucaju, ovo deluje prilicno ozbiljno, iako naravno se vidi da je u alfa fazi. Mada, deshavalo mi se da igram igre koje su bile u gorem stanju nakon izlaska...Ja sam zadovoljan sa dosadashnjim rezultatom i drago mi je shto sam svojom skromnom donacijom doprineo razvoju ovakve igre. Jedino mi je malo zao shto cu verovatno imati dvoje dece dok igra bude dostigla svoj puni potencijal :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

ja nisam nista probao, samo citam o igri smoren sto njenom razvoju nema kraja

u glavnom pisu da je framerate katastrofa, i da su opravdanja razna, te nevaljaju serveri , ne valja netcode, ne valja engine i tako... nemam pojma sta da mislim, jer mi nista ne znace utisci napaljenih fanova koji su igrali svaku verziju do sada izbacenu (ala fatboy :P), oni su uvek prezadovoljni

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Pa ne radi na krsh doktorskim masinama Dule :tf:


Evo ja sam konacno probao pa da javim samo, situacija je sledeca:


Framerate katastrofalan, uzasno sve secka jebe majku

Bagovito je nevidjeno, jedva plotujem put za neku planetu, svaki put se onaj radar prokleti u brodu koji je btw jako lose uradjen zabode

Na kraju sam uspeo da warpujem do neke planete i da sletim na nju, tako da je to bio veliki achievement

Sjajan je osecaj tako sto mozes to sve da radis, ja se stvarno nadam da kad srede igru za jedno pet godina biti vrhunsko remek delo :D

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Igrao par sati.... drago mi je da smo docekali ovaj update koji je bas veliki zalogaj realno....

super je trip putovati na Daymar i ostala 4 meseca gde su majnerske kolonije i sl, ulazak u atmosferu i priblizavanje tlu priceless odradjeni...

svidja mi se do jaja noviji upravljacki sistem i focus modeu kombinaciji sa levim klikom i svidja mi se sto su ubrzali ulazenje /izlazenje iz kokpita i sl sitnice...

letenje je super all the way kao i dogfights, obozavam da nahranim govnima "strasne npc-eve" gde god.... karakter-animacije i dizajn likova/odece/hud je svewtlosne godine ispred slicnih igara.

e sad PERFORMANSE - mislim da su u startu rekli da ce biti u ovoj fazi jebeno sa fps-om.... mada meni je uvek sve zakucano na 30fps...  odradili su optimizaciju da sada na istoj instanci moze da bude duplo vise igraca bez bitnije degradacije performansi svima u nekim kriticno zaebanim momentima (oprimer: iznad olisar stanice koja je puna igraca neko raznese svoj brod npr, gomila delica posle explozije momentalno USERU svim igracima na toj instanci fps jer server svim igracina salje te podatke o milion opilljaka raznesenog broda koji lete iznad stanice i sl..)   kazu da sad peglaju taj deo oko fps dropova i sl....

sto se squadron 42 tice, bas lepo deluje, can`t wait to run dat shit, pogotovo sto je standalone igra koja nema fps cap i server response issue i radice smooth.

moar info soon...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

pa isto nesto kapiram...... spawnujes se negde na stanici ili nekom outpostu (ako si u statusu wanted i sl.).  mene vise interesuje kako ce se tretirati razjebavanje broda, tj da li ce postojati konkretna insurance opcija da ne moram da grindam jebeni brod od nule...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...