Jump to content

Star Citizen !


Recommended Posts

Ajmo braca Rusi! Btw, preskupa je opva zajebancija, tek sad videh cene brodova lol

Pa uzmi osnovni paket sa alfa i beta pristupom on je oko 40e i dobijes Auroru. A jbg ovi sto vec kupuju idirs i ostale hign end brodove mislim da sami sebi uskracuju uzivanje u igri. Svaki brod moze da se zaradi u igri. Meni bi smor bio da krenem odmah sa tako napucanim brodom...

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Trenutno imas https://robertsspaceindustries.com/comm-link/engineering/13060-Bengal-Carrier-WIP okruglo 1km u precniku. Neki od ciljeva im je i ostatak kapitalnih klasa brodova. Najverovatnije ce im sledeci biti neki battleship.

Edited by Pekarman

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Au kako sabija ovaj Bengal:). Btw, meni je bzvze ovaj koncept kupovine brodova za kesh, opet ce se izdvajati ljudi koji imaju vise para

 Pa jeste malo bezveze ali veliko je pitanje na sta bi licila igra bez kesa koji je skupila prodavajuci te brodove :) U pocetku ce sigurno imati prednost oni koji su ih kupili ali sve ce moci kroz igru da se nabavi :) A mozes uvek da se privalis nekome ko ima brod sa vise mesta :D

 

A i na kraju u svakom MMO ces imati gold selling pa bolje je onda da oni sami prodaju kesh nego gold selleri da uniste celu ekonomiju sa hackovanjem i botovanjem :)

ylE5Zte.png

Link to comment
Share on other sites

Gledaj to ovako. EVE kad je krenuo svi su vozili frigate i mucili se da urade nesto sto pre. Ovako ces da imas grupe ljudi koji ce imati brodove da urade nesto vec na pocetku, da sagrade igru u igri. Videli smo onu listu korporacija, to ce SC da ima na pocetku dok je EVE recimo imao to tek u Castoru, neka infrastruktura zasnovana na igracima.

 

Podrzavam dokle god nisu moje pare :D

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Hteo bih samo da napomenem da ce biti masu brodova, verovatno boljih od sadasnjih, u samoj igri, i da ces moci sve brodove da imas u igri.

 

Prednost nekog lovatora sa 10 brodova je minimalna na pocetku, jer nit ce znati da ih upravljaju sve, nit ce imati pilote za sve, niti dovoljno znanja o mehanici igre i para da unajmljuju NPC-eve da upravljaju brodovima. Plus, da bi NPC piloti bili aktivni, igrac mora da ih ima u svom squadronu, ako ne lete zajedno, nema NPC-ja.

Znaci nema bot farm, dok je neko offline.

 

Cak sta vise, ocekujem brutalni vapaj bogatasa kad shvate da u stvari i nemaju neku prednost nad obicnim igracima.

Neko ko krene od nule, pa nauci pilotiranje i sve drugo samim igranjem ce imati prednost, rekao bih.

 

Vise puta su rekli da je ova prodaja samo za finansiranje razvoja igre, i da je idris najveci brod sto ce biti za prodaju.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...