Jump to content

Top tankovi na wotu i dobar farmer bez premije ?


Recommended Posts

Ja sa T-25 uzimam opusteno 10000 ni za sta, znaci bas ni za kakav ucinak. A kad se malo potrudim izadjem opusteno preko 20000. Cifre su bez premijum naloga i misija. Za taj tier ima dobar top (racunajuci i na to da ide do tiera 7) i odlicnu zaradu. Ali dzaba sve ako neko prosto sa takvim tenkom nume. Tako da, iako je onaj sajt sto linkovasmo mozda OK analiza, moj prosek za T-25 je daleko veci nego njihov. A nisam ni posadu izlevelovao niti nakacio ijedan modul (ono sto sigurno ide i mora, cak i pre ventilacije, je poboljsan mehanizam topa, bas sporo nisani tenk). Jos nisam naisao na situaciju da bas moram da koristim gold municiju. Uskoro cu pretpostavljam probati i Debelog Maksa i E-25. Oba tenka su po ucinku, sudeci po onom sajtu, bolja, pa ocekujem i bolje rezultate.

 

Suma sumarum, all you need is Löwe. I mozda Type 59 :) /close topic

 

Salim se, naravno.. mozemo tupiti ovde do sutra, da kopipejstujemo analize koje ne razumemo i da se proseravamo svako sa svojim misljenjima i iskustvima, ali tierovi 5-7 (eventualno 8) su generalno najbolji za zaradu, i premijum tenkovi su generalno najbolji za zaradu (jedna od prednosti koje imaju nad "obicnim" tenkovima). Ko god prica drugacije, ili nema pojma sta prica ili prica o necem desetom. Ili je prosto preveliki pro, pa njegov slucaj ne moze da se primeni na siroke narodne mase i na nas obicne smrtnike :)

 

Znaci, ako nekom treba tenk za zaradu novca, i ako je taj neko "prosecan igrac" (bole me patka kako cemo to definisati, tesko je povuci liniju, ali uvek svi znamo na sta se misli), neka nadje dobar tenk sa kojim dobro igra, i neka se potrudi da je taj tenk premijum vozilo u jednom od tih tierova. Sve drugo su postovi koje kad prevedes procitas "niko ne igra bolje KV-1S nego ja", "mnogo sam veliki baja na tier 10 klanjajte mi se" i "kurcim se sto kupujem premijum tenkove iako je T-25 kostao dve pakle cigara do pre par dana" :)

 

Sve ostalo, ako je uopste i tacno, su samo individualna iskustva, koja mozda vredi testirati, i koja mozda mogu da budu bolja od ovog opsted saveta. Ako uopste mogu i da rade za tebe. A dok ne nadjes takvu kombinaciju koja radi za tebe, dok ne provalis da si bas TI onaj koji ce vozeci Wespe da zaradjuje 30k po partiji ili nesto slicno sasavo, kreni od onog sto sam napisao u prethodnom pasusu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...