Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Postao sam i ja smartphone fag :( Sad kad krenu u kafani da se vade htc-ovi i ajfoni, izvadicu i ja svoje kinesko huawei govance :/

Btw, da nema neko (ili da zna gde se moze kupiti).... 2pinski ventilator za napajanje za komp?

Koje kinesko Huawei govance si uzeo ?

Link to comment
Share on other sites

И тако уживам ја у граду данас теглећи гајбе, кад одједаред у даљини чујем неку песму "То је Воооја, Војааа Шешееељ!". Окрећем се и видим стварно Воја Шешељ. И то не само један... [:D]

261519_10151240389714463_2072966682_n.jpg

Ево нађох и песму за потпуни угођај

Edited by strokan
Link to comment
Share on other sites

koji ja kurtonski fakultet pohadjam, jebem li im seme odvratno, svaki dan mi se sve vise gade

danas imao predavanja i vezbe od 10:30 do 16:35 sa sve ukupno 2x10 minuta pauze izmedju i onda kolokvijum u 20:15 iz tog predmeta iz kojeg sam imao vezbe od 15h do 16:35.

naravno sve su vezbe i predavanja obavezna tako da je taj kurton zvani asisten dao papir za potpis na koji se potpisalo SEDMORO studenata koji su dosli na vezbe

da li je moguce da su svi ti dr mr ljudi toliko glupi da ne znaju neke osnove funkcionisanja ljudskog organizma ili su samo previse bezobrazni

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio osam sati na poslu, četri sata na predavanjima i dva i po u prevozu, idemo bre do konačne pobede!

Boli te kara, ti ćeš bar biti bogat jednog dana.

on topic, jedno od onih usranih večeri kad ne znam šta bih radio a sve vreme me muči to što nisam počeo ni da pišem diplomski a treba da diplomiram do nove godine, sve kao sutra krećem. fu.

Edited by Doca.

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam bio osam sati na poslu, četri sata na predavanjima i dva i po u prevozu, idemo bre do konačne pobede!

Активно гурање испред вратница лол факса у поноћ, факс се отвара ујутру око осам, онда у осам, после осам сати активног гурања (јер је број ограничен - ради се о промени испитивача, пошто имаш рецимо три лика и две књиге које су као обе валидне, али не до ти бог да ти испадне лик који не воли овог једног који је писао ту књигу - нпр. Коста Чавошки ти испадне, а ти ниси учио из његове књиге) отвори се факс, онда ти трчиш (стварно трчиш, не као журиш) на спрат и опет се активно гураш до неких три поподне кад се отворе и те вратнице (то до три поподне је само због иживљавања) и онда у пет стигнеш на ред и кажу ти да ниси упо.

То сам само једном урадио да не буде да сам умро а да нисам видео на шта личи то фамозно чекање. Пре тога (пре уписивања факса, кад сам био тинејџ јебач) ми је наравно увек било нејасно шта ради педес ликова испред правног у среду у један ујутру и сви се гурају и на једном метру квадратном су:)

А најготивнија фора је што се фазон 5-7 риба онесвести док се гурају, удаве се ваљда и само рокну доле и онда их ликови избаце напоље на клупу:)

Тако да ин јо фејс! [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

ovu priču sa promenom ispitivača na pravnom sam čuo jedno 10 puta od pet različitih ljudi i svejedno ne mogu da verujem da je istinita. odupire se ono malo logike što je u mozgu ostalo, ne da i gotovo

Link to comment
Share on other sites

Uvoz putničkih automobila poreklom iz EU u 2013 god.

ne preko 1000 ccm nova, 2.5 % carina + pdv, samo za aneks Iv. (Ia,Ib 0%)

sve ostalo do 3000 cmm 0% carina + pdv.

preko 3000 2.5% opet samo za aneks Iv. Gradjevinska i specijalna vozila, bez promene.

ili jednostavnije: 300-600e uštede u proseku.

još nešto, biće nam frka za klopu cenim, sledeće godine ako ostanu najavljene stope. Ko nije dobar sa selom nek pegla, dolaze mracna vremena :P

Edited by Demian
Link to comment
Share on other sites

ovu priču sa promenom ispitivača na pravnom sam čuo jedno 10 puta od pet različitih ljudi i svejedno ne mogu da verujem da je istinita. odupire se ono malo logike što je u mozgu ostalo, ne da i gotovo

Па не знам, ја могу једино да се закунем у кеву, курац, шта оћеш, можемо и уживо да се нађемо да ти се закунем:) Мислим лол

Мислим лол што не би верово, под један, под два, то мењање професора на правном је већ легендарно, под три, никада ниси видео гомилу студената испред правног како се тискају у два ујутру, не знам, кад си се враћао из лајфа или тако нешто? Под четири, нема шта да ти буде нелогично, све је врло логично: имаш одређен број слотова за промену, нек буде тријес или тако неки број, убаци у једначину неколико иљада студената, онда убаци у једначину неопходност промене професора (значи није фазон даће ми један шест, а други десет, него сигурно падам) и добијаш трип да ћеш имати бар неколико десетина ликова у поноћ. Ја сам тада кад сам ишао, дошао око два и угуро сам се пошто сам сконтао да ћу морати да будем мушкарац и љаксе, рибе које су дошле у један фазон нису имале шансе. Не знам, проста је логика, да сад дође неки царски бенд, а да има сто карата, био би ред три дана пре отварања места за продају, да има педесет карата, био би ред пет дана пре, да има хиљаду карата, дошли би људи дан пре итд.

И те законитости ти просто издиктирају левел целог срања, можеш ти да будеш колико год ван те акције овако као личност, али ако имаш тријес слотова рецимо, а битно ти је да мењаш (наравно, није сваком исто битно, неко може да дозволи себи да падне тај рок тај испит, неког је усрао професор, неко је можда научио две књиге мада сумњам итд, зато и нема две иљаде ликова испред него шездесет-сто), ти си баунд да дођеш бар у један ујутру. Просто, у оквиру те реалности, ти елементи ти диктирају понашање, ваљда ти је јасан тај принцип - кад би те држали негде са још тријес људи и не би ти давали да једеш, па убацили један кромпир, било би двадесеторо мртвих, иако ниједан од тих људи није психопата. Не можеш то да сведеш на ''лол знаш кад бих ја покло неког због кромпира'', треба ти цео сет околности.

А зато што ситуација није толико драстична колико овај пример са кромпиром, немаш двадесеторо мртвих него имаш пет занесвешћених риба:)

А имам још царскију причу: Једном нису ни отварали него су бацили папириће за промену кроз прозор па је био фајт за папириће:) Оно, баце ти печатиран папир, а ти да унесеш име и професора. И сад, не знам педес људи доле, двајс папирића и хангр гејмс. Ово је било деведесетих, тад ми је швеца студирала, не би ме она лагала. У моје време није било баш толиких трипова, али онај стандардни трип са гурањем од поноћи је остао.

Тако да тачна је прича, жив ти ја. Мислим могу да ти причам све како је било, чак сам и заштитнички неку рибу угурао са мном, (нисам спрцо, зато што кад се све то завршило, нисам имо ментално-физичке снаге ни телефон да тражим или на каву да водим):)

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...