Jump to content

ALL-STAR Srbija cs1.6 - pitanja, komentari, predlozi...


LESkOpoz

Recommended Posts

znam ja ko meni ne treba ........... dva nicka i to je to.. dal si to ti mene to puno ne interesuje ako niis nemas nikakav problem i to je to uzivas. vidim da si stariji lik pa i ne verujem da si ti ...... sorry ako sam pogresio ..... vidimo se tamo !!

A i ti ako bi se tukao na ovakvom turniru onda stvarno te ne razumem. Covek organizuje turnir da se druzite i ponovo skupite a ne grupnu tucu :)

Srecno svim ekipama :)

Edited by ZEEERYX

E-Sports Savez Crne Gore

http://esscg.me

Link to comment
Share on other sites

A i ti ako bi se tukao na ovakvom turniru onda stvarno te ne razumem. Covek organizuje turnir da se druzite i ponovo skupite a ne grupnu tucu :)

Srecno svim ekipama :)

necu da se tucem jer ne tucem slabije od sebe... rekao sam samar i to je to. nista vise...

Ta kvazi nabadanja na turniru je uvek bilo preko foruma , kada dodju svi na turnir nikom nista :)

good one

TRAVICE RICE!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Sa velikim zadovoljstvom zelim da predstavim sponzore ovog naseg i vaseg turnira, a u pitanju su, svima vec dobro poznati

CM STORM by COOLER MASTER.

Veoma mi je drago sto mogu da kazem da ce za prva tri mesta, pored simbolicnih novcanih nagarada, sada biti i robne nagrade i to:

1. mesto 5x Sonuz slusalice + 5x Skorpion mouse bungee

2. mesto 5x Recon mis + 5x Skorpion mouse bungee

3. mesto 5x Mousepad (Medium size) + 5x Skorpion mouse bungee

Nadam se da ce ovo biti samo jos jedan dodatan motiv za sve vas koji sigurno dolazite, a mozda i za neke ekipe da se predomisle, pa ipak odluce da dodju na ovo druzenje i "pucanje".

Vidimo se!

Edited by LESkOpoz
  • Upvote (+1) 1

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...