Jump to content

Online kupovina igara


Slađan

Recommended Posts

ne izmiče :D To je zato što je prva igra realno najbolja i oni su svesni toga :D

 

A onaj ko ima prvu recimo, ima sada drugu za premale pare iako možda nije planirao da kupi, dok onaj ko nema ni jednu igru, mora da krene od prve, pa je ona skuplja :D

 

I dalje mi je do jaja što Syndicate optimistično košta 25€ :DDDD

Edited by CheighLee

pljk!

Link to comment
Share on other sites

ne izmiče :D To je zato što je prva igra realno najbolja i oni su svesni toga :D

 

A onaj ko ima prvu recimo, ima sada drugu za premale pare iako možda nije planirao da kupi, dok onaj ko nema ni jednu igru, mora da krene od prve, pa je ona skuplja :D

 

I dalje mi je do jaja što Syndicate optimistično košta 25€ :DDDD

 

ovaj post mi je history repeating, sećam se da je ista priča bila i prošli put. gde je kvaka sa tim sindikatom voleo bih da znam.

Link to comment
Share on other sites

Dead Space opet džabe na Originu ali samo preko francuskog linka

 

https://www.origin.com/fr-fr/store/free-games/on-the-house

 

Kliknite na ovo narandžasto dugme koje se pojavi kad pređete mišem preko donje slike. Ako niste ulogovani, ulogujte se na engleskom sajtu pa opet otvorite gornji link.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Moguce da ce biti jos:

 

If you are looking for the All Stars Bundle, we have temporarily run out of steam keys due to unprecedented demand. More keys have been ordered and we will bring it back as soon as possible

Is there a flower shop in the tahraji desert?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...