Jump to content

Reprezentacija Srbije


sGF.ImmortaL89

Recommended Posts

P.S. Andre preterano seres! <3

!support

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

Al' evo da uozbiljimo prilicno neozbiljnu temu :)

Po meni nema poente da iko tu organizuje ista, koliko vidim nema jednog pristojnog dota tima iz Srbije koji igra makar duze od 2-3 meseca zajedno da je nesto postigao. Ako mislite da gogi treba da skupi 4 igraca i da sabija po svetu, pogledajte na cemu se prelamaju mechevi trenutno, iskljucivo na vezbanju i uvezbavanju taktike, tim fajtova itd. Ako ti skupis 5 igraca najboljih iz srbije, pobedices kog oces u srbiji, ali nakon toga osim eventualnog puta negde van zemlje ti igraci nece nista postici, osim ogromnom kolicinom vezbanja, sto mislim da kad skupis 5 da kazes najboljih igraca iz srbije nece moci da ispune toliko vremena potrebno, ne zato sto nece, nego su svi 23+ godina i kad pokusas 10 puta i ne uspes sto bi se dalje cimao oko toga?

Ako ti se to ne svidja, pa lepo napravi tim za koji smatras da ima mozda potencijala, vezbajte godinu dana, ako imate vremena i strpljenja pa pobedi gogi +4 ili koju god ekipu koja je trenutno najbolja.

A za top 5 u Srbiji, nemojte biti smesni svako ce uvek imati nesto protiv i uvek se nekom nece svideti zasto igra ovaj ili onaj. Svaki put je tako. Nacin biranja ne zavisi samo od prijateljstva ili ko zna cega sto spominje neko gore vec samo od toga ko je u kakvoj formi u trenutku i koliko se u sustini nametnuo nekom, ponasanja tokom igre, razmisljanja, a veruj mi nikome nije nikad bilo u interesu da dovede ortaka da bi on tu bio, a nista ne bi radio.

P.S. Hrvati nisu rasniji nego je Viktor NOOB! (nikad ti necu oprostiti) <3

  • Upvote (+1) 1

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

KO TE PROZIVA USTA TE JEBEM

hahahaha vec si zaboravio na dce nations picko jedna mala ? nemoj da vadim sekiru iz obor da ti je nabijem u to tvoje dupe :D

poz severu od juga o/ <3

btw andre ocajan si stfu ?????? viktor za kapitena reprezentacije kao i uvek naravno.Najbolji,Najlepsi,NajSKILOVANIJI i naravno najomrazeniji covek u istoriji igrice koji je imao muda da kaze doktoru "dobar si bio nisam ovo ocekivao od tebe" ahahhahahahahahahahhahahahahahhahahahaha

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zdravo svima.Kada je vec rec o reprezentaciji Srbije,ja znam jednog veoma kvalitetnog igraca koji je nepoznat svima vama,njegov nick je ''2hard4enemy'' on je iz Bajine Baste ima 20 god .. On ima neverovatan osecaj za igru,za kill,odlican timski igrac. ..mislim da bi on dobro dosao nasoj reprezentaciji. ,http://www.dotalicious-gaming.com/?action=dota;area=rank rank:10 i osvojio je turnir 1v1 http://www.dotalicious-gaming.com/?action=dota;area=tournament&tnid=31 postavljam ovo umesto njega,jer je on lenj. :D

Link to comment
Share on other sites

znam,ali on igra jednako dobro dota 2 , samo sto mu je los komp pa ne moze da igra trenutno ...

Jel mozemo mi nekako da igramo cw vs g0g1-a i ekipe ali dotu,posto nemamo svi dobre kompove [:(] ?

sastav:

2hard4enemy (Nemanja Jovanovic)

Texon ( Goran Gagic)

bukagije ( Dejan Petrovic)

mandaa ( Milen Mandic )

Conan ( Bojan Barlov )

Edited by GoranGagic
  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...