Jump to content

Guild Wars 2 account for sale


Recommended Posts

Prodajem guild wars 2 account kupljen pre 2 dana. Fenomenalna je igrica ali moja trenutna masina nije u stanju da istera performanse koje meni odgovaraju. Od likova jedino sto ima je silvari inzenjer level 16.

Sto se zamene tice, jedino D3 dolazi u obzir u zavisnosti od toga sta na accountu ima. PM ako ste zainteresovani pa se mozemo i cuti fonom oko svega. Ja sam iz Nisa tako da ako smo sugradjani, mozemo se i naci.

Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako, ja sam bio malo optimistican. Pokusao na laptopu solidne konfiguracije:

Core 2 Duo 2.33GHz

3GB DD3 1333MHz

ATI Radeon 4850 HD OC 1GB GDDR5

Radi mi u PvE-u sa solidnih 40FPS u proseku ali u PvP-u mi je FPS ispod 5 u svakom trenutku tuce. Od podesavanja jedino mi je rezolucija na max a sve ostalo na low/none.

Igrica najvise guta CPU trenutno, tako da je to razlog zasto kod mene ne radi kako treba. Ako imas neki jaci procesor, grafika ti i nije tako bitna.

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Aha, fazon je sto imam novu graficku ali proc je athlon dual core x2 64 bit 5000+ black edition ( radi na 2.6 Ghz default ), ostalo je 4 giga rama ddr 2 nvidia gtx 560 se, mislim da ce mi proc praviti problem ako kupim igricu.

Hvala za info u svakom slucaju.

Link to comment
Share on other sites

Jel se zna kada ce nove kolicine biti dostupne kod nas, ili ako vec ima gde ima u Novom Sadu ?

Jbga meni je proc usko grlo za sada, mislim jebo ih procesor, vamo su mi govorili da jedva neke igre koriste dual core proc do maxa a sada nito nije dovoljno :)

Link to comment
Share on other sites

Lepo su ti govorili. Ovo je katastrofalna optimizacija sa njihove strane. Morace oni to da poprave inace ce izgubiti dosta igraca. Mislim, ima dosta bogatih koji sebi mogu priustiti monstruma od masine ali je cinjenica da je ovo MMO i da najveci procenat populacije MMO-a cine ljudi prosecnog standarda sa prosecnim masinama. Tech forumi ce im poceti da padaju koliko ljudi spamuju. Ja juce igrao PvP 50v50, to ti je kao svet na svet i imao 3 FPS. Ja pogledam detalje, CPU usage 100% a GPU usage 22% max. Katastrofa.

Edited by theyanis
Link to comment
Share on other sites

Hmm, ja sma zvao Game-s i obrazlozenje zasto nema vise GW2 je zato sto su serveri preoptereceni pa ne mogu vise da prome ljudi. WTF pa jer su oni normalni neka stave odmah da moze 10000000 ljudi da igra ne kontam.

Pa da realno meni na primer kada udejm d vidim podrzane igrice na grafickoj pise mi za Diablo III - Good - za Guild Wars 2 - Excelent - .

Igram Diablo III i okej je padne fps ali je igrivo dosta sada kada uzmem GW 2 po ovome sto pise trebalo bi da mi leti igrica :)

Link to comment
Share on other sites

Meni igrice slicne zahtevnosti a nekad i vece rade na po 80-100FPS na medium settings. GW2 je totalni izuzetak od svega, ja ne znam sta su uspeli da zabrljaju sa tom optimizacijom. Caka je sto se ljudi konstantno zale ali ArenaNet jos uvek ni na jedan takav problem nije odgovorio niti je najavio neku popravku. Nije meni uopste jasno sta oni tu rade, zato i prodajem. Ne zelim sebi zivce da kidam.

Edited by theyanis
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...