Jump to content

BES PLAYGROUND / EAST


efrag

Recommended Posts

EKIPA SA EU WEST-a

1) Naziv tima: WestCoastBRO

2) Lider tima i lineup: spale1992(EUW), zekalanja(EUW), igormajka9(EUW), unrest brainless(EUW), Sharan(EUW)

3) Kontakt ( lider ) - email , broj telefona. Spasic Djordje - 0644206301 spasicdjordje92@gmail.com

Morali smo da promenimo sastav ekipe jer ortak nije mogao da igra ima obaveze.

Link to comment
Share on other sites

Zdravo momci,

Imam par pitanja za vas,

Imam ekipu i hocemo da se prijavimo za LoL turnir.Prvo, da li ce se turnir odrzati sigurno?, posto par clanova nisu u Beogradu trenutno ali mogu da dodju za turnir...

Drugo, mi svi imamo accove na NA serveru, pa nam vi recite da li da probamo da se prebacimo ili da nadjemo ACC na westu ili eastu da bu ucestvovali na turniru?

U sustini, jedino pitam na kojem ce se serveru igrati turnir, i da li je 100% sigurno da ce se turnir odrzati :))

Imamo veliku zelju da igramo na ovom LoL turniru, a ima jos samo 5 dana do njega pa bi bilo lepo da mi sto pre javite :)

Link to comment
Share on other sites

Znam, znam, proverio sam i ne moze :)

Igramo sa pingom otp 200, ali nema toliko laga koliko zna da mi zalaguje na EU/NE :D

Imamo mi i ACC-ove sa EU, raspitali smo se i imamo dovoljno accova da igramo, samo imam pitanje da li moze da se prijavi za turnir i kako? Ovde napisem ime tima, i Summoner nameove?

Link to comment
Share on other sites

drugari samo da uprostim sve ovo, turnir se moze odrzati i sa 8 ekipa ako su 4 sa westa i 4 sa easta... westovci ce biti u jednog grupi eastovci u drugoj , u polu finalu ce se odabrati 10 akaunta sa najvise championa i igrace se na njima do finala veoma prosto. ako zafali jedna ekipa na westu ekipa west cost bro dovodi jos jednu ekipu. pozz

Link to comment
Share on other sites

Obzirom na dosadasnji odziv,verovatno ce se odigrati pola East, pola West a onda sudar 2 najbolje ekipe u finalu, Ako imate mogucnosti, bilo bi lepo da nadjete naloge za East jer ako se ne varam tu ce faliti jos jedna ekipa.

Meni je jako zao, ja bih najvise voleo da smo od RIOT-a dobili klijent, ali nazalost nismo. Oni traze da vide nekakav rezultat iz proslosti da bi nam izasli u susret. Tako da ako ovo prodje lose, tesko da ista uspemo u buducnosti da napravimo, jer oni jednostavno nisu nimalo fleksibilni.

Edited by DEFUSE.nogga
Link to comment
Share on other sites

Zdravo momci,

Najkasnije sutra prijavljujem ekipu sa 5acca na EU North Eastu, imamo veliku zelju da igramo i nadam se da neki NorthEast-West problemcici nece ispreciti izmedju nase igre i druzenja :)

Racunajte na nas kao 8.ekipu :)

PS: Bilo bi lepo da nam postavite u koliko sati krece turnir itd. :)

Link to comment
Share on other sites

Cekamo jos Marka da se javi sa svojom ekipom za East, pa da objavimo detaljno sve. Kada se igra i kako se igra,ko sa kim. U principu globalna slika je sledeca: igra se jedna grupa East druga West, finale i mec za trece mesto ce se odrzati na sledeci nacin: odabrace se 10 naloga sa jednog Realma koji odgovaraju svim igracima i na tom realmu ce se mec odrzati. Obzirom da sam sve lidere kontaktirao telefonom, svi su se slozili da je ovo jedini nacin da se turnir uopste odrzi.

Pozdrav svima i ocekujem Marka da prijavi tu jednu ekipu koja treba da popuni East grupu.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...