Jump to content

Problem sa grafikom ili necim slicnim


Recommended Posts

Desava mi se da mi slika postaje mutnije,kao da vibrira i ubrzo se zadrma ceo ekran i slika nestane (bude crno) a u pozadini idalje cujem zvuk,cujem teamspeak na primer, mogu da alt+tabujem i prebacim se na neku drugu stavku ali cim se vratim u igricu problem se ponavlja nako 5-10sec ali ovog puta je sve teze i teze da se vratim i desava se da zatrokira ceo komp...Ovo se retko desava u CS-u,ali zato u nekim malo zahtevinjim igricama tipa LoL i Dota2 to se stalno desava (i neigrivo je naravno) pa cak i na firefox-u ... Ovaj problem sam imao pre i s obzirom da tada nisam nasao resenje odneo sam u servis gde sam uzeo racunar i kasnije menjao neke komponenete ( tipa graficka,napajanje...) i oni su rekli da nista hardverski nisu menjali vec "ocistili sistem od nekih virusa,nesto su iznutra ocistili blabla" u prevodu nista korisno nisu uradili vec mi uzeli kintu samo nekih 2000-3000dinara,medjutim tada tog problema nisam imao jedno dva meseca i on je opet krenuo da se javlja,najpre jako retko u Doti2,onda sve cesce i cesce pa od skoro su PES,LoL,Dota ponovo neigrivi... Ja sam mislio da je to do graficke,medjutim u servisu u kome je uzeta i ima garanciju su rekli da je sve u redu... Evo slike konfiguracije , to bi bilo to sto trenutno mogu da se setim,ako vas bilo sta zanima pitajte i svaki savet je dobrodosao ! :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...