Jump to content

Prodaja itema za kesh/gold


Recommended Posts

Naime, spamaway... Nadam se da cete kaciti samo "exceptional" iteme, iliti npr. oruzje preko 1k dps sa dobrim statovima, i naravno rare ili boljeg kvaliteta... Oruzje sa 1k dps tipa 40% attack dmg i nista od drugih statova vredi par stotina hiljada i verujem da nije vredno spamovati o tome... Ali, ima nas raznih xD

P.S. " Naravno ljudi slobodno recite ako trazite specifican item, mislim specificne statove, mozda bas neko ima ili pak dobije, nikad se ne zna "

P.S.S. " Znam da RMAH dolazi uskoro, mislim "trebalo" bi ali ipak sa domacima je najlakse trgovati i dogovoriti oko placanja "

** Kupujem offhand source sa 150+ int, 80+ vitality (ili dobar life%, recimo 10 ili 50vita+5life%), 5%+ crit dmg i 1xx-3xx dmg. Socket i Max arcane power je bonus ako ima. End dmg ispod 300 me ne zanima, osim ako ima 200+ int. **

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

+elemental dmg je shit realno, pure +dmg je ono sto vredi, a ovako bi izgledali "nenadjebivi" statsi

highest possible damage multiplier

+ damage like 300-600 (NON ELEMENTAL)

25% increase attack speed

Max possible dex

Max possible vitality

Max possible % of critical damage increased (100? ive seen 98%)

1 socket (lvl 14 green gem socketed)

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

dobar je bow, ali nikako za 20milki.

ja tu ne vidim nijedan stats koji ce tebi dati neke bonuse sa dhom, osim tih 1200dps sto je stvarno dobar boost. ovih 2.9% life steala su realno djubre jer ti ne znace nista na infernu, dok ostali bonusi samo povecavaju weapon dmg, koji je kao sto rekoh dobar, al ne za tu kolicinu golda. :)

Bjukenon Mitch

Link to comment
Share on other sites

dobar je bow, ali nikako za 20milki.

.

ajde kad vec "pomazemo" jedni drugima posto smo svi zajedno iz iste zemlje da stavljamo normalne cene

inace mi se svidja topik i treba da postoji ovako nesto, samo treba da se izdvoji i da ne bude off topic-ovanja.

Link to comment
Share on other sites

.

ajde kad vec "pomazemo" jedni drugima posto smo svi zajedno iz iste zemlje da stavljamo normalne cene

inace mi se svidja topik i treba da postoji ovako nesto, samo treba da se izdvoji i da ne bude off topic-ovanja.

Ako ovo zazivi i bude dobrih itema, mogu da update prvi post i stavljam ponude zbog lakseg snalazenja... Naravno screenshot je najbolje merilo, jer cak i na diablo3 database sajtu ne moze da se nadje tacan item, jedino priblizni statovi... Cak su i imena itema random generisana ;D

Kao sto rekoh cena je procenjena na 20milja, naravno okacio sam da primam ponude... Nisam rekao da je zadnja cena, ali nije da kosta 500k ili milion, cisto zbog toga ;)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Vredi mozda 10 mil ako i toliko iz razloga koje su ti ljudi vec rekli.

attack speed je vec uracunat u dmg oruzja

% dmg je vec uracunat

Jedino sto ce attack speed da utice i na ostale statse koje imas.

Na drugom topiksu smo pricali o neupotrebljivosti attack speeda na infernu.

Nema uopste PRAVIH value statsa.

vit

dex

+% crit dmg

socket

itd itd ...

Ja sam jutros prodao 1h sa 1050dpsa 120vit 120str i socketom za 13 miliona primera radi.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Vredi mozda 10 mil ako i toliko iz razloga koje su ti ljudi vec rekli.

attack speed je vec uracunat u dmg oruzja

% dmg je vec uracunat

Jedino sto ce attack speed da utice i na ostale statse koje imas.

Na drugom topiksu smo pricali o neupotrebljivosti attack speeda na infernu.

Nema uopste PRAVIH value statsa.

vit

dex

+% crit dmg

socket

itd itd ...

Ja sam jutros prodao 1h sa 1050dpsa 120vit 120str i socketom za 13 miliona primera radi.

Istina je sve receno, ali dps je najbitniji tu... na AH ima tipa 7-8 lukova i jos toliko samostrela sa vecim dps... Ne kazem da statovi tipa vit, dex, crit dmg, socket itd ne znace nista, naprotiv, ali je ipak DPS najbitniji stat i to se prvo gleda u vecini slucajeva. Na primer, veci dps boost od ovog sa npr 1k base dps, trebalo bi da ima oko 200 dex, 60% crit dmg, min 15% att speed i socket, recimo to otprilike iz glave izracunato. Takav ili necete naci ili ce kostati preko 20-30mill ;)

** Kupujem offhand source sa 150+ int, 80+ vitality (ili dobar life%, recimo 10 ili 50vita+5life%), 5%+ crit dmg i 1xx-3xx dmg. Socket i Max arcane power je bonus ako ima. End dmg ispod 300 me ne zanima, osim ako ima 200+ int. **

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Oruzje sa 1k dps tipa 40% attack dmg i nista od drugih statova vredi par stotina hiljada i verujem da nije vredno spamovati o tome... Ali, ima nas raznih xD

Istina je sve receno, ali dps je najbitniji tu... na AH ima tipa 7-8 lukova i jos toliko samostrela sa vecim dps... Ne kazem da statovi tipa vit, dex, crit dmg, socket itd ne znace nista, naprotiv, ali je ipak DPS najbitniji stat i to se prvo gleda u vecini slucajeva. Na primer, veci dps boost od ovog sa npr 1k base dps, trebalo bi da ima oko 200 dex, 60% crit dmg, min 15% att speed i socket, recimo to otprilike iz glave izracunato. Takav ili necete naci ili ce kostati preko 20-30mill ;)

Jesi bezobrazan ili samo glup?

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

mohicanprimer.jpg

Evo specijalno za Mohija, primer na sta se misli kada se kaze "1k dmg i % dmg bonus".

P.S. "Kako me nece strasno! Base dmg neverovatan i odlican speed, i niti jednog korisnog bonusa. Samo da je bar 40% dmg eto meni 1.4k DPS weap za prodaju... Ali nemoz i jare i pare... I da nacrtas Mohiju i da zaradis, jbg! :p"

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Prvo, lazes kada kazes da ima 7-8 lukova i josh toliko samostrela sa boljim dpsom na aukciji. Ja evo rolam vec 6-7 strana, svi imaju veci dps od tvog. Kad kazes nenadjebivi statovi, nadam se da se shalis, posto taj lifesteal mozes da bacis u kantu, 19% attack speeda je prosecno u najboljem slucaju. Procenio si ga na 20miliona zato sto je zut item, dok na AH ima plavih lukova/samostrela sa 1.3+k dpsa za ~9miliona. I josh jedna stvar, lukovi su generalno beskorisni, posto taj njihov attack speed nikad neces iskoristiti, nije ovo WoW da stojis u mestu i krljas mobove. Poz

Link to comment
Share on other sites

mohicanprimer.jpg

Evo specijalno za Mohija, primer na sta se misli kada se kaze "1k dmg i % dmg bonus".

P.S. "Kako me nece strasno! Base dmg neverovatan i odlican speed, i niti jednog korisnog bonusa. Samo da je bar 40% dmg eto meni 1.4k DPS weap za prodaju... Ali nemoz i jare i pare... I da nacrtas Mohiju i da zaradis, jbg! :p"

I onaj tvoj je ISTO OVO samo sa 200 dps-a vise, a ako ovo sto si linkovao vredi 200k onda taj tvoj vredi 4-5 mil u vrh glave. Zasto? Zato sto je tvoj zut isto kao sto je ovaj zut, beskorisni jebeni statsi.

Ja sam xbow sa 1150 dpsa platio 2.5 mil, a bolji je od ovog tvog bow-a.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Prvo, ne igram DH i nemam pojma sta koristi. Raspitao sam se o ceni, nisam je sam smislio, to ne radim kada nemam pojma sta prodajem. Takodje mi je receno da je taj att speed i lifesteal prilicno dobar i da to pored 1200dps vadi bow koji nema direktne statove (dex, vita). Elem kada sam ga dobio, bilo je 3 bowa i 1 xbow sa 1280-1350 dps na AH, kostali su Boga oca sa statovima tipa intellect, strength itd, samo zbog dpsa, jer je to ipak "apparently" najbitniji stat. Juce oko 4 sata popodne poredjano po dps i filterovano sa istim statovima, ovaj Bow je bio 8. na listi, tj na prvoj strani searcha treci od pozadi. Nisam ovaj post napravio da se medjusobno pljujemo, ali sam zaboravio ko ovde "obitava" tako da cu jednostavno zajebati stvar jer nemam zivaca...

Btw bow je prodat za 17mil pre 15min.

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Upravo pogledah AH, i sad je PRVI po DPSu, mislim na BOW pomenuti... E sad ce opet veseli drugari da flejmuju, pa da do toga ne dodje, da nacrtam unapred, jer ocigledno ja razmisljam na nekom visem nivou ili vi uopste ne citate sta ja pisem samo baljezgate okolo...

Juce oko 4 sata popodne poredjano po dps i filterovano sa istim statovima, ovaj Bow je bio 8. na listi, tj na prvoj strani searcha treci od pozadi.

90826430.jpg

A evo i sortirano SAMO PO DPS BEZ FILTERA, trenutno je 12. na listi. Ja ne znam na kom serveru ti "listas stranice"... Si siguran da ne igras na ruskom privatnom serveru ili tako nesto?

73484857.jpg

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja sad dingovah 60. na WD-a napokon, ko ce da me casti neki item,posto nista ne vredi izgleda ,ko bi da se otvori i da casti brata <33?

Sta vozis i sta ti treba? :) Imam svega i svacega od 200k + vrednosti, mrzi me da se cimam da prodajem pa eto ti ako odgovara :p

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...