Jump to content

BES counter-strike tournament


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

kakve veze to ima sto su 33?ako si citao ko prvi uplati igra mozes da budes poslednji na listi ako uplatis prvi igras :)

Do turnira ima negde oko mesec dana,samim tim je turnir najavljen odredjeni period ranije prevashodno radi pripreme ekipa.I sada ja zauzmem bilo koji slot od 1. do 16./32. , a ti svoju ekipu prijavis pod slot 19/36,i cim si prijavio ekipu otrcis do poste , uplatis 5k i samim tim izbacujes jednu od 16/32, ekipe koje su se prijavile pre tebe.Po meni razumnije bi bilo da se tom nacinu pristupi 10 dana pred pocetak turnira ili ranije , po odluci organizatora.

Link to comment
Share on other sites

Do turnira ima negde oko mesec dana,samim tim je turnir najavljen odredjeni period ranije prevashodno radi pripreme ekipa.I sada ja zauzmem bilo koji slot od 1. do 16./32. , a ti svoju ekipu prijavis pod slot 19/36,i cim si prijavio ekipu otrcis do poste , uplatis 5k i samim tim izbacujes jednu od 16/32, ekipe koje su se prijavile pre tebe.Po meni razumnije bi bilo da se tom nacinu pristupi 10 dana pred pocetak turnira ili ranije , po odluci organizatora.

Ovako se radi na svakom turniru, jedine ekipe koje imaju "protekciju" sto se tice uplata su pozvane ekipe.

1970

Link to comment
Share on other sites

Ljudi uopste nije bitno koji ste na spisku na prvoj strani, to je napravljeno cisto da se vidi otprilike interesovanje za turnir i priblizan broj ekipa. Nema pozvanih ekipa sto znaci da prvih 32 koje uplate igraju, makar vi na spisku bili 99.

Link to comment
Share on other sites

Zreb za grupe ce biti 7-8 dana pre turnira, 30 jun ili 1 jul. Bicete na vreme obavesteni kako bi svako ko zeli mogao da dodje i da prisustvuje.

32 ekipe ce biti podeljene u 4 sesira po 8 ekipa,

prvi nosioci - 8 najjacih ekipa

drugi nosioci - 8 srednjih ekipa

treci nosioci - 8 slabijih ekipa

cetvrti nosioci - 8 najslabijih ekipa

* dva nosioca iz istog sesira nece moci da se sastanu u istoj grupi

Jos jedna bitna stvar, kostur (eliminacije) nece biti objavljene do pocetka istih, 8 jula. Kostur ce biti napravljen kada i zreb za grupe, i stajace u koverti zapecacen za vreme grupne faze,

koverta se otvara posle zavrsetka svih meceva iz grupne faze.

Edited by BES organization
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...