Jump to content

Cyberpunk 2077 - updated


G!!!

Recommended Posts

Quote

After the release of the Phantom Liberty expansion, the core team responsible for Cyberpunk 2077 will move to Boston, USA, to establish a new hub of the North American CDPR branch. In 2024, the Boston team — with help from the Vancouver and Warsaw crews — are slated to start development on the sequel.

To plus EU5 je dosta nepoznanica. Nadam se da će zadržati svoj ključni adut - kvalitetan world building, priču i misije.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 10/7/2023 at 5:28 PM, cali said:

To plus EU5 je dosta nepoznanica. Nadam se da će zadržati svoj ključni adut - kvalitetan world building, priču i misije.

UE5 je bukalno mačka u džaku, može da donese neke prilično zanimljive stvari ali isto tako i da sve pokarambasi 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Igram ovo, nije loše. Pocetak je bas dugacak single cut scene, ne znam jel sam tolko ostareo da sam poceo da mislim oce li akcija da utihne, moram da pisam. Ocigledno mogu escape pauzu al mi glupo to u sred neke borbe, bezanja itd. Prva kraljica je najunisana verzija pauk tenka iz GITS filma.

Citao sam na netu da je bolje loadovati save kad predjes igru pa te vrati u game state pred pricanja sa Hanako ili krenuti potpuno novi game.

 

Edit: vanila mi je legla ko budali samar, pogotovo sa novim patchevima. Na 4080 sve leti, igram na 4k TV, pomako fotelju blizu i izbindzovah 80 sati. Skroz me progutao svet. Zadnja kraljica me zabrinula dal cu preci,

Spoiler

najunisani Frenk Horigan

, al posle nekolko smrti svatih kolko potencijala i mesta za napredak borba ima u ovoj igri, nego te ne gura da se trudis do samog kraja. Igrao sam sniper/hangun/katana stealth build, sad bih krenuo opet sa pure melee build.

Edited by [BMF]Psycho
  • Thanks (+1) 1

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, [BMF]Psycho said:

 

Citao sam na netu da je bolje loadovati save kad predjes igru pa te vrati u game state pred pricanja sa Hanako ili krenuti potpuno novi game.

 

 

pa cek a kako drugacije moze? Ja kad loadujem bilo koji sejv posle pricanja sa Hanako on me vrati pre te scene i onda me zovve onaj nepoznati broj...probah samo par sejvova, nisam jos poceo da igram Phantom Liberty, pa rekoh da vidim da ne preskocim nesto:D

srpskivojnik-3.jpg

Link to comment
Share on other sites

Predjoh ekspanziju, solidna prica. Jesu majstori sto se tice prezentacije i atmosfere. Dobio sam kraj koji me pusta nazad u svet bez alternativnog zavrsetka price, i prilično sam zadovoljan kako je ispalo. Sad cu na Arasaku solo da iskusim i taj trip, i to je to.

"A forgotten virtue like honesty is worth at least twenty credits." -JC Denton

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...