Get Adobe Flash player
Sign in to follow this  
SuperHeroj

Prodajem Diablo

Recommended Posts

Prodajem DIablo 3 sa diskom ne otpakovan za 5 h dobio sam ga kao poklon a ne planiram da ga igram ?? ako neko hoce nek ostavi pm Beograd i okolina Licno ostalo me ne interesuje sto je dalje :)moze i ns

zasto se ljudi prave retardi DISK JE NOV KAO U GAMES GIGATRON MAMUTU NOVVV ZNACI ISTI KAO KOD NJIH nisam ga otvarao 6h je svuda 1h jeftinije prodje ko hoce ko nece ne mora da se pravi pametan 5h je cena i to je to

cRuis3r   

Gresis SuperHeroj! U gamesu je bilo da se kupi za 6k, ali Diablo nema da se kupi nigde vec 2 nedelje (u celoj Evropi, ne samo u Srbiji), i kad stigne nova posiljka i bude kostala 80eur, bolece ih vise :))))

Urosh92   

Hocu ja taj diablo 3 za WoW+TBC+WOTL+CATACLYSM(sve u kutijama)

Acc ima 2 85a lvla(rogue i paladin) vec ali bez nekog specijalnog gear-a(igralo se na njemu samo 2 meseca od kad aje izasla kataklizma)

Gresis SuperHeroj! U gamesu je bilo da se kupi za 6k, ali Diablo nema da se kupi nigde vec 2 nedelje (u celoj Evropi, ne samo u Srbiji), i kad stigne nova posiljka i bude kostala 80eur, bolece ih vise :))))

Ja sam svoj Diablo uzeo direktno sa battleneta, instant, bez ikakvih problema.

Ukoliko neko hoce da kupi D3, a nece da ceka nedelju-dve dok ne stignu nove kopije u prodavnice nek kupi online i gotova stvar.

01.jpg

02.jpg

Edited by Charliebrown87

cRuis3r   

Ja sam svoj Diablo uzeo direktno sa battleneta, instant, bez ikakvih problema.

Ukoliko neko hoce da kupi D3, a nece da ceka nedelju-dve dok ne stignu nove kopije u prodavnice nek kupi online i gotova stvar.

A digital copy je 7100din (60eur), pa ti vidi... -.-

Sign in to follow this