Jump to content

Prodajem D3 accounte ! :) [ 30 EU ]


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dodaj me na skype : cijentpa pa cemo se dogovoriti :)

Kako ste jebeno zavidni i glupavi, haos :D Ja sam "dobio po picki" isto tako zato sto sam prodavao gold... Ko vas jebe kad ne znate da se snadjete! Prestanite da smarate vise, smorilo vala...

Ali evo da vam pojasnim, jer se niko nije "setio" kako moze da prodaje acc za 3k "regularno"... Naime acc se placa "vrucom" karticom, i lik nema nikakvu korist da ceka uplate i ne daje accounte jer ne trosi svoje pare, realno... 50% accounta ostaje, jer manjak sa kartice pokrije osiguranje ili stavec, blizz uzme pare i boli ih kurac... Ovih 10% uglavnom ugase u prvih 1-2 dana jer banka izricito trazi pare nazad ili ih pak povuce uplatu jer ipak treba dan/2 da se proknjizi i sve to legne lepo, tako da... Prevara nije sigurno, mislim sto se tice lika koji prodaje, upoznat sam sa svim detaljima kako ovo funkcionise tako da... To se radi od kad su se pojavile kreditne kartice, nista novo... Ako hocete da se osigurate 100% da niko ne moze da vam ukrade acc, lepo napravite jedan sami na svoje ime i sta vec hocete, date email i pass njemu, on vam na taj acc uplati digital copy i bas vas briga... Osim ako ne upadnete u onih drugih 50% xD E sad, naravno pametno je kupiti account koji je on napravio, jer je verovatno kupio desetine neko vreme pre oglasavanja i naravno one koji nisu ugaseni prodaje sa sigurnoscu...

Samo malo "common sense" i dodjes do ovakvog zakljucka, ali definitivno previse "pametnih" ljudi ovde, jer je za trollovanje i hejt pamet preko potrebna!

Haters gonna hate, potatoes gonna potate!

Aj zdra'o :p

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Kako ste jebeno zavidni i glupavi, haos :D Ja sam "dobio po picki" isto tako zato sto sam prodavao gold... Ko vas jebe kad ne znate da se snadjete! Prestanite da smarate vise, smorilo vala...

Ali evo da vam pojasnim, jer se niko nije "setio" kako moze da prodaje acc za 3k "regularno"... Naime acc se placa "vrucom" karticom, i lik nema nikakvu korist da ceka uplate i ne daje accounte jer ne trosi svoje pare, realno... 50% accounta ostaje, jer manjak sa kartice pokrije osiguranje ili stavec, blizz uzme pare i boli ih kurac... Ovih 10% uglavnom ugase u prvih 1-2 dana jer banka izricito trazi pare nazad ili ih pak povuce uplatu jer ipak treba dan/2 da se proknjizi i sve to legne lepo, tako da... Prevara nije sigurno, mislim sto se tice lika koji prodaje, upoznat sam sa svim detaljima kako ovo funkcionise tako da... To se radi od kad su se pojavile kreditne kartice, nista novo... Ako hocete da se osigurate 100% da niko ne moze da vam ukrade acc, lepo napravite jedan sami na svoje ime i sta vec hocete, date email i pass njemu, on vam na taj acc uplati digital copy i bas vas briga... Osim ako ne upadnete u onih drugih 50% xD E sad, naravno pametno je kupiti account koji je on napravio, jer je verovatno kupio desetine neko vreme pre oglasavanja i naravno one koji nisu ugaseni prodaje sa sigurnoscu...

Samo malo "common sense" i dodjes do ovakvog zakljucka, ali definitivno previse "pametnih" ljudi ovde, jer je za trollovanje i hejt pamet preko potrebna!

Haters gonna hate, potatoes gonna potate!

Aj zdra'o :p

Cek,aj objasni ti meni na seljackom odakle njemu accovi? [:D]

Link to comment
Share on other sites

Ma ovo je slucaj skoro 100%.

U sustini sto hoce da kaze je da su ti accountovi kupljeni tudjom kreditnom,tacnije ukradenom.

Tipa ,odes kod ortaka kuci i dok on sere ti mu provrsljas po stvarima,nadjes kreditnu,stavis u dzep,odes u igraonicu/kuci , nebitno , kupis 20 accountova sa njegove kartice,odatle mu accountovi.

Ne mora da znaci da je digo nekome,mozda je naso lik na ulici jbg,ali to je u sustini to :)

Ja znam pre par godina lika koji je isto to radio sa wowom,prodavao game-cardove za 10-15e ,placao server transfer/name change kupovao accountove itd,sve u pola cene,jer je decko bio digo karticu ortakove keve i zloupotrebljavao do kraja meseca,dok zeni nije doso racun,onda mu se zalio ortak sta mu se desilo,on je bacio karticu i nastavio zivot malo bogatiji..

Havarija bracoooo

Link to comment
Share on other sites

Po seljackom, sve je placeno ukradenom kreditnom karticom pa zato i moze da prodaje za male pare jer ima cistu zaradu ma koliko stavio cenu. A mi jadni glupavi i zavidni smo mislili da je sve platio iz svog dzepa, hvala cruzer prosvetitelju plebova. E, moram da kazem, poserem vam se u ovaj deo foruma, ko god ga ne moderirao. Ko razume, shvatice sta hocu sa tim da kazem.

Ljudi se dele na optimiste i one koji znaju bolje.

Link to comment
Share on other sites

Znaci dobro sam shvatio,jel vam to on rekao ili vi nagadjate?

Evo sta je meni rekao kada sam ga kontaktirao O.o

vLexinhö

[5/28/2012 3:41:29 PM] vLexinhö: te accounte smo dobili da napisemo recenziju

[5/28/2012 3:41:30 PM] vLexinhö: od blizzarda

[5/28/2012 3:41:41 PM] vLexinhö: napisali recenziju

[5/28/2012 3:41:44 PM] vLexinhö: i odlucili da prodamo accounte

:tf:

Link to comment
Share on other sites

Kartice 99% nisu nashe, ne bi se igrao sa tim tek tako... Tu niko ne gubi sem osiguravajuceg drustva, mada ni oni ne gube jer milioni ljudi placaju osiguranje, a nikad im nista ne nestane... To je kao kad platis kasko za auto, a nikad ga ne popravis, dok neki djura napravi totalku za 2 dana. Tako funkcionise osiguranje. Banka se pokrije, Blizzard uzeo pare jer ih ne zanima, oni su dali proizvod. Sve u svemu, banka platila blizzardu, osiguranje platilo banci gubitak i niko ne gubi, tako to funkcionise u svetu. Za 500$ kojih je on potrosio na 10 acc, bolece ih kurac da vijaju to kad imaju firme vredne nekoliko biliona dolara koje su takodje osigurane kod njih i nikad im nista ne fali, jer naravno bilionske firme rade redovne servise, provere itd... Osiguranje = siguran biznis, ne postoji za dzabe... Naravno da ne pominjem da je vrlo moguce da nije on jedini koji je nabavio/kupio/dobio te kartice... Kartice se prodaju za 100$ i imas tipa par sati da ih iskoristis, dok vlasnik ne skonta i ne prijavi naravno... *primer naravno, ali nije daleko od istine, to se radi vec godinama*

Ovako najprostije moguce! Odes na pijacu, kupis 10 iPhone za 5000din od cigana, jer mu treba za lepak, a on je te telefone "nasao". Tebe boli kurac odakle mu, iako znas da ih nije nasao, i kupis. Telefoni su npr. iz radnje koja je osigurana naravno (svaka pametna jeste), tako da mozes da zadrzis telefone, njih je osiguranje isplatilo pre nego sto si ih ti i kupio. Neki ce se drkati da daju EMAI telefona svim mrezama kako bi te automatski iskljucili cim ubacis karticu, a ostale boli kurac kad su dobili pare svejedno. Ti sacekas par dana, bacis telefone koje su iskljucili, prodas ostale po 100eur komad i ti si zaradio lepo. Ako su iskljucili sve telefone, e jbg bacio si 5000din da zaradis 50000, znaci BAS nemas srece, ali to se jednostavno ne desava ili jako jako retko, jer ljude koji imaju para jednostavno boli ona stvar da se cimaju oko necega za sta su isplaceni i zbog cega i imaju jebeno osiguranje.

Eto!

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mogu da se slozim sa tim da kupujes diablo do svojih para za 60eur, a prodajes za 25 :D Been there, done that... Ljudi ovde vole da znaju "a kako to"... pa eto tako, pojasnis im i sve uredu... Uveren sam da ces prodati sve i jedan i to preko rura, jer sada su ljudi manje skepticni kada znaju o cemu se radi... Kad bi ti jos potvrdio da imas te acc preko nedelju-2 dana i da su aktivni i dalje, ne treba im bolja garancija...

Anyway, been there done that! No hard feelings ;)

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Pa ne mogu da se slozim sa tim da kupujes diablo do svojih para za 60eur, a prodajes za 25 :D Been there, done that... Ljudi ovde vole da znaju "a kako to"... pa eto tako, pojasnis im i sve uredu... Uveren sam da ces prodati sve i jedan i to preko rura, jer sada su ljudi manje skepticni kada znaju o cemu se radi... Kad bi ti jos potvrdio da imas te acc preko nedelju-2 dana i da su aktivni i dalje, ne treba im bolja garancija...

Anyway, been there done that! No hard feelings ;)

Nisam nigde rekao da su accounti kupljeni, ostao je jos jedan account koji nije prodan, vise o tome mozete pronaci ovde

http://forum.klanrur.rs/index.php?showtopic=234924261

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...