Jump to content

Prodajem D3 accounte ! :) [ 30 EU ]


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moj ortak je pre skoro 2 nedelje kupio acc za 3k od nekog lika iz Nisa, na facebook stranici "diablo srbija". Long story short acc mu je ukinut nakon 3 dana igranja, a pare vise videti nece. Ako si isti lik koji valja naloge preko te stranice imas pozdrav od mene o/

i od raka se raspao ofc <3

Ako nisi, covek pogresi...

Link to comment
Share on other sites

Moj ortak je pre skoro 2 nedelje kupio acc za 3k od nekog lika iz Nisa, na facebook stranici "diablo srbija". Long story short acc mu je ukinut nakon 3 dana igranja, a pare vise videti nece. Ako si isti lik koji valja naloge preko te stranice imas pozdrav od mene o/

i od raka se raspao ofc <3

Ako nisi, covek pogresi...

Bilo ih je vise nego samo jedan, cene su bile od 2-4k din, zavisi ko se kako "snasao" i ko je kako hteo da zaradi... Brzo i mnogo ili sporije na kolicinu :D

Anyway kao sto sam objasnio u ranijim postovima, upravo je to to. Ko nije imao "srece" ugasili su ga! Bar su jeftino platili zivotnu lekciju... Ko nema u glavi... Pa zavisi da li ima igde xD

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa deckom popricao juce u vezi kupovine ( culi smo se jos par dana ranije ), medjutim trazio sam mu kopiju licne/pasosa iz bezbednosnih razloga posto se zna da je policija resavala ovakve prevare ( ne kazem da je decko prevarant, nemam pravo nikome da sudim posto stvarno nisam poslovao do sad da covekom ), medjutim od kako sam mu trazio kopiju licne/pasosa ja odgovor od njega nemam. Ukoliko dobijem ono sta trazim, bicete obavesteni.

nisi ovlascen da trazis kopiju licne i pasosa, kapiram da si hteo da se osiguras i sve, ali nisi UOSL.

Sa deckom sam razgovarao pre neki dan i hoce da mu posaljem pare a dokaz da nije skamer je sto mi je pokazao b.net account na kome ima d3 i wow na sta sam mu rekao da mi pokaze jos 1-2 accounta sobzirom da ih ima gomilu po njegovoj prici i rekao je da nece posto nije to poenta... O_O

wow al si ti pametan, trazio si da ti pokaze par accova, o brother pa takvi prevaranti imaju na tone accova. bas ti verodostojan dokaz da nece da te izjebe za 30 evra.

anyways, zamolila bih admina ovog foruma da ne brise ovu temu i da me kontaktira putem PMa.

Edited by Atena_Palada
Link to comment
Share on other sites

nisi ovlascen da trazis kopiju licne i pasosa, kapiram da si hteo da se osiguras i sve, ali nisi UOSL.

wow al si ti pametan, trazio si da ti pokaze par accova, o brother pa takvi prevaranti imaju na tone accova. bas ti verodostojan dokaz da nece da te izjebe za 30 evra.

anyways, zamolila bih admina ovog foruma da ne brise ovu temu i da me kontaktira putem PMa.

Hoces da mi kazes da je manja sansa da je lik skamer ako ti kaze da prodaje 20 akauntova i pokaze ti samo 1,nego lik koji ti pokaze svih 20 akauntova? :tf:

Poenta je:

Ako ti pokaze 20 akauntova i skamuje te,nisi imao srece naleteo si na zajebanog skamera:P

Ako ti pokaze 1 akaunt...To moze svaki lik koji igra diablo i usput skamuje glupe ljude?O.o

Link to comment
Share on other sites

ajde malo ukljuci mozak i seti se gde zivis. logicno je da je neka prevara u pitanju. ko ce jos za smesne pare da prodaje prazan account sa igrom koja je izasla pre nepunih mesec dana. svakom iole normalnom coveku je dovoljan jedan, eventualno 2 acca, da lepo radi preprodaju, s tim sto prethodno 1 acc prenabudzi sa likovima i opremom. end of story, necu vise da trosim reci na tebe.

Link to comment
Share on other sites

ajde malo ukljuci mozak i seti se gde zivis. logicno je da je neka prevara u pitanju. ko ce jos za smesne pare da prodaje prazan account sa igrom koja je izasla pre nepunih mesec dana. svakom iole normalnom coveku je dovoljan jedan, eventualno 2 acca, da lepo radi preprodaju, s tim sto prethodno 1 acc prenabudzi sa likovima i opremom. end of story, necu vise da trosim reci na tebe.

S postovanjem Atena,

Upoznat sam sa situacijom na blizzard.rs forumu gde ste upecali Trajka kako scamma ljude, medjutim ovo nije ni slicno tome, na accountima su ISKLJUCIVO uneseni CD Keyevi te je svaki account registrovan na PRAVU osobu te uz kupovinu accounta dobijate IDSCAN (Licnu kartu, Pasos) da bi ljudi bili 100% sigurni, te naravno, na svakom accountu moze da se proveri "Order History" gde na istom pise dali je izvrsena kupovina internet karticom

Jedini razlog je sto Milosu Suboticu (Subi) nisam prosledio skeniranu licnu kartu i pasos je, jer je osoba trazila MOJE podatke ne podatke na koje je isti registrovan, a nazalost ne mogu "random" coveku dati svoje podatke, znate i sami sta sve moze da se desi sa istima.

No, kao sto rekoh, accounti su vec rasprodani ali mogu da Vam pokazem order history od mog personalnog accounta 78902480f8edd6f80f166862615fd6c4.jpg dakle account registrovan na moje ime 062227f1debd92d32b2e8028bdedf7c3.jpg

Pogresili ste situaciju, ukoliko Vam jos nesto nije jasno slobodno mi se obratite putem PM-a ili skajpa (cijentpa)

Pozdrav

Edited by diablo3_acc
Link to comment
Share on other sites

Kakve to veza ima? Ti meni prodajes taj akaunt ne ja tebi. Ja kad sam prodavao bilo kakavo digitalno vlasnistvo ( SC2 akaunt, league of legends akaunt i sl. ) na ovom forumu uvek sam bio spreman da dam svoje licne podatke toj osobi kako posle ne bi bilo da sam povratio akaunt ili nesto slicno. Ja sam tebi trazio podatke, ti mi ih nisi poslao citavih 7 dana sto je meni dovoljan razlog da nisi legitiman prodavac. Ja ovde nisam neka random osoba kako si me nazvao vec si to ti, jer si se registrovao bukvalno juce na ovaj forum i sad ocekujes da ljudi poveruju u tvoju pricu. Iskreno menu tu nesto mnogo smrdi, cim ti nisi preman da stanes iza toga sto prodajes sa svojim licnim podacima.

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

ajde malo ukljuci mozak i seti se gde zivis. logicno je da je neka prevara u pitanju. ko ce jos za smesne pare da prodaje prazan account sa igrom koja je izasla pre nepunih mesec dana. svakom iole normalnom coveku je dovoljan jedan, eventualno 2 acca, da lepo radi preprodaju, s tim sto prethodno 1 acc prenabudzi sa likovima i opremom. end of story, necu vise da trosim reci na tebe.

Cekaj pricas mi da ukljucim mozak i onda pocinjes da mi objasnjavas kako je on skamer a ja sam to ustanovio cim sam video thread [?]

A ovaj order history gore me fascinira :tf:

Edited by Nesic
Link to comment
Share on other sites

Ovako momci , smucilo mi se ovo i smejem se kad pricate nesto sto ne znate i sto ne mozete. Kolko vidim svi ste vi , zajebi , sudije , policajci i tako dalje. Stvarno je smesno. Ti sto pricaju kao ce me biju , da biju decu itd , pa decko dodji malo da ti polomim koske , mogu u zubima da te nosim . Nikad se nisi potukao , sedis tu za kompom 24 sata i jedes govna po forumu , idi bre malo juri picke , idi na more , izadji prosetaj ulicom oko 7-8 odmori malo u kaficu , gledaj sada utakmice imas kolko oces , ali nema veze , gledam ove sto imaju +30 godina igraju igrice , pa dal ste normalni bre ljudi , idite pravite decu , zivite kao sav normalan sve a ne ko neki bolesnici. Sad mozete da pisete sta ocete da pretite , jer ste mnogo opasni , plasim se od vas.

Sto se tice Policije itd , naravno svako ima pravo da me prijavi ako misli da je ostecen, koliko sam se ja raspitao , za kradju policija moze da traga samo one koji su prekrsili pravo i suma preko 20.000 dinara , ja te pare nisam video , dalje , imate moje ime i prezime pa prijavite slobodno. Drugo, ko si ti Silencer , da ti nekog prijavljujes idi decko zivi zivot a ne da igras igrice kao najveci slepac.

Sto se tice Diablo III. Moze da vam samo bude krivo kako ja besplatno nabavljam , jeste preko kartice je , sto ih vi nemate ? pusili bi mi kurac da ih imate , ali serete sto ih nemate pa sad serete tu nesto po forumu. Cela prica sto se tice mojih uplata. Kada ja uplatim , ceka se 24h sata da blizzard potvrdi uplatu. 20% PRODJU , 80 % NE PRODJU , dalje ima ljudi koji su uplatili da su dobili , ima ih 3-4 , a ima koji su uplatili a jos nisu dobili ima ih 7-8 , ja sam im reko da cu svaki dan da se trudim da im to sredim. Njih boli kurac kako sam ja doso do toga bitno da radi igrica, i reko sam da ce ih dobiti , i dobice. Jbg sto cekaju , ali na kraj ce dobiti. Volim vas puno , znam da ce ovo administrator da skloni ali eto ko hoce da me kontaktira na facebook-u izvolte , https://www.facebook...komusicofficial pa pricajte lepo samnom , mozemo i telefonom da se cujemo. Ako do kraja meseca ne sredim ljudima koji su platili vratice se novac. A ti silencer sto imas "veze" sa blizzardom , izvoli prijavi me , cekam da idem u zatvor zbog blizzarda. Bar cu biti prvi koji je isao zbog toga. Volim vas puno . Ne brisite da vide svi ovo. Sirite ljubav.

Ja ne znam kako je neko mogao da kupi Diablo 3 kod ovakvih likova ....

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ja sam na nekoj od prethodnih strana napisao sta si meni rekao,odakle ti diablo 3 i nikakve kartice nisi spominjao nego da ste dobili na onom gamers.ba ili kako vec...ali ajde vrti price mrzi me da se zamaram kada svakako svi znaju das i skamer [:p]

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...