Jump to content

Prodajem D3 accounte ! :) [ 30 EU ]


Recommended Posts

Pozdrav,

Prodajem Diablo 3 account za battle.net,

Accounti su 100% orginal i novi.

Dakle dobijete registrovanu igru na Vas email preko kojeg se mozete logovati na battle.net, dobijete secret question i password.

Uplate putem:

Ziroracuna

Brzi kontakt :

Skype: cijentpa

4o7-pokIt-.jpg

Edited by diablo3
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Aj sto su se registrovali juce i danas nego sto su se registrovali 2 i 10 minuta posle diablo3-ovog logoffovanja sa foruma:D (naravno samo da bi ostavili sve pohvale:D)

to se zove biznis model :tf:

C programmers never die. They are just cast into void.

C# programmers don't die either. They get garbage collected

Link to comment
Share on other sites

Ja sam sa deckom popricao juce u vezi kupovine ( culi smo se jos par dana ranije ), medjutim trazio sam mu kopiju licne/pasosa iz bezbednosnih razloga posto se zna da je policija resavala ovakve prevare ( ne kazem da je decko prevarant, nemam pravo nikome da sudim posto stvarno nisam poslovao do sad da covekom ), medjutim od kako sam mu trazio kopiju licne/pasosa ja odgovor od njega nemam. Ukoliko dobijem ono sta trazim, bicete obavesteni.

Edited by suba

EAT MY SHORTS

Link to comment
Share on other sites

sta vam je ljudi, to su vaske i miggy, stari drugari!

Mislim da nema potrebe za takav vid "sarkazma" decko me je fino zamolio da ostavim feedback na temu a posto je ispao maksimalno fer odradio sam to ako vam smeta post obrisite ga

Link to comment
Share on other sites

Sa deckom sam razgovarao pre neki dan i hoce da mu posaljem pare a dokaz da nije skamer je sto mi je pokazao b.net account na kome ima d3 i wow na sta sam mu rekao da mi pokaze jos 1-2 accounta sobzirom da ih ima gomilu po njegovoj prici i rekao je da nece posto nije to poenta... O_O

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...