Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

BusPlus ne drzi nikakav monopol. Nema autobuse, nema vozace, nema stanice i nema nishta. BusPlus je samo instrument pljackanja sirotinje i drzavnih para.

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Ali bez problema su digli cenu karte preko 10 dinara, niko se nije ni bunio. U kakve su nas ovce pretvorili, nerealno. Treba naci neku foru pa sjebavati one aparate za validiranje, tipa neke nalepnice ili slicno, dok nisu postavili kamere u buseve( ili jesu?).

Edited by Kemp.
  • Downvote (-1) 1

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Krenem prekjuce na kališ sa petrom, ajde da se provozamo, ajde

 

Dodjem i trazim da mi dopune ono za 90 min na moju nepersonalizovanu karticu

Ne može, istekla

Ok, dajte mi novu sa tih 90 min

Ne može, nema kartica

Aha...pa šta da radim?

Pa kupite dnevnu kartu, 320.

Ali lol meni to ne treba

Pa ne možemo da vam damo vremensku na 90 min, ne može na kartonsku, a nema plastičnih

i?

Pa ne znam....ili se švercujte ili kupite dnevnu za 320

A gde mgu plastičnu da kupim.

Nema, nestalo.

 

 

Da nisam bio sa detetom, kurac bi dobili, a da je došla žardinjerija, sad bih bio u blicu! ŠOK!

 

 

Jebem ti državu, jebem ti bre sve.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

mhm, i meni se ista situacija desila.

 

kaže prodavačica ne može na onu staru kartonsku, one više ne važe, nego su sad kartonske za dnevnu (koja važi od momenta kad je ona uplati u trafici, ne od momenta prvog čekiranja) a plastične za vremensku.

a tih plastičnih nema, retko ih dobijaju, a kad ih dobiju jako brzo se razgrabe, i još mi kaže jebote ako čujem da negde ima da odem i kupim! 

 

pre toga sam ofc bio na 2 trafike kojima aparat za dopunu ne radi već dve nedelje. 

Link to comment
Share on other sites

Ovo što nema kartica je stvarno debilizam najgore vrste.

Doduše, ja ne znam zašto ljudi kupuju uopšte papirne nepersonalizovane. Ja imam plastičnu od kada je krenuo BusPlus. Dopunjavao sam je sto puta i čak je bila oprana tri puta do sada u veš mašini, kada sam je zaboravio u džepu od farmerki... još uvek šljaka bez greške :P

Dandy [RUR]

Link to comment
Share on other sites

Ovo što nema kartica je stvarno debilizam najgore vrste.

Doduše, ja ne znam zašto ljudi kupuju uopšte papirne nepersonalizovane. Ja imam plastičnu od kada je krenuo BusPlus. Dopunjavao sam je sto puta i čak je bila oprana tri puta do sada u veš mašini, kada sam je zaboravio u džepu od farmerki... još uvek šljaka bez greške :P

Meni je plastičnu uzeo ridža svojevremeno, od tada furam samo karton

Link to comment
Share on other sites

Krenem prekjuce na kališ sa petrom, ajde da se provozamo, ajde

Dodjem i trazim da mi dopune ono za 90 min na moju nepersonalizovanu karticu

Ne može, istekla

Ok, dajte mi novu sa tih 90 min

Ne može, nema kartica

Aha...pa šta da radim?

Pa kupite dnevnu kartu, 320.

Ali lol meni to ne treba

Pa ne možemo da vam damo vremensku na 90 min, ne može na kartonsku, a nema plastičnih

i?

Pa ne znam....ili se švercujte ili kupite dnevnu za 320

A gde mgu plastičnu da kupim.

Nema, nestalo.

Da nisam bio sa detetom, kurac bi dobili, a da je došla žardinjerija, sad bih bio u blicu! ŠOK!

Jebem ti državu, jebem ti bre sve.

ista prica... a zurio sam do opstine... jos sam imao posle prevoz gajbi... skoro da je taxi bio profitabilniji u toj situaciji... jebena stoka...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...