Jump to content

BusPlus


Recommended Posts

https://www.facebook.com/stefan.djikanovic.7?fref=photo

rece neko na youtube da ga zna i da je to on, nista zvanicno...

u svakom slucaju sokiran sam klipom ali nije prvi a ni poslednji 

 

edit:

Полиција је ухапсила Стефана Ђикановића, због сумње да је на трамвајској линији број два шутирао старијег човека који је покушао да уђе у возило.

 

Edited by lancemi3d
Link to comment
Share on other sites

Meni jedino nije jasno oko cega je tu zapravo mogao da ispadne fajt? Mislim nije kao da je kontrolor pa ovaj nije hteo da mu da kartu. 

Секретаријат за саобраћај није директно ангажовао људе за бројање путника, већ је тај посао на тендеру поверен компанији ЦЕП, која је преко омладинских задруга ангажовала више од 400 радника.

Udji mu na fejsbuk stranicu gore sto sam ostavio, vidi kakve stvari gleda/postavlja, nece ti dugo trebati da izvalis kakav je lik u pitanju!

Ali da, nema dovoljno informacija sem klipa koji ne pokazuje kako je radnja pocela odnosno zavrsila se. U svakom slucaju ne mogu da vidim sta je to starac mogao da uradi da bi izazvao ovakvu reakciju... a on naravno ne sme da izbacuje putnike pogotovo na ovakav nacin

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja imam dve kazne, jedna od prosle godine, i jedna od juna ove godine. U junu su mi i uzeli bus plus jer nisam imao na njoj nista a vozio sam se. Nit mi je stigla od prosle, nit od ove godine kazna, tako da je verovatno preko drzave (ili mozda zato sto se vodim da zivim Bogu iza tregera). Sto se bus plusa tice, imao sam za nezaposlene, posle nedelju dana otisao da se prijavim kao student i izvadio je opusteno tako da nisu smarali da moram kaznu da platim.

Link to comment
Share on other sites

Ja imam dve kazne, jedna od prosle godine, i jedna od juna ove godine. U junu su mi i uzeli bus plus jer nisam imao na njoj nista a vozio sam se. Nit mi je stigla od prosle, nit od ove godine kazna, tako da je verovatno preko drzave (ili mozda zato sto se vodim da zivim Bogu iza tregera). Sto se bus plusa tice, imao sam za nezaposlene, posle nedelju dana otisao da se prijavim kao student i izvadio je opusteno tako da nisu smarali da moram kaznu da platim.

 

I ja sam cuo za to da ako si npr valjda prijavljen na nekom mestu koje je dalje od 50 ili 80km od Beograda valjda ti ni ne salju, ali ne znam koliko je to tacno.

Ako je Dre pravi doktor sto ne seta klompe?

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Vesić je u izjavi Tanjugu rekao i da će biti uveden neki vid nagrada za putnike koji redovno plaćaju prevoz


popust od 3% na snenokle u sosu od prepelica sa prelivom od limuna na monako nacin  u restoranu Novak, 7% na keramicke tiganje sa drskom od slonove kosti u Tempu i kuponi za mek
  • Upvote (+1) 1
  • Downvote (-1) 1

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...