Jump to content

veliki problem


Recommended Posts

Ovako,imam problem sa fpsom,inace imam slab komp ,fps mi je izmedju 80-90 i sa tim sam zadovoljan,ali u skorije vreme fps padne na 10-20 par sekundi i opet se vrati na 90 i sve tako,jednostavno ne mogu tako da igram.Sve sam pokusao,od reinstalacije kantera,obarao sam sistem i nista mi nije pomoglo,koristim win xp.

Ati radeon 9250

intel celeron 2.8ghz

512 ram

znam da je kompjuter jako los,ali molim vas nemojte mi reci da je ovaj problem zbog toga jer mi se ovo nije nikad ranije desavalo.

Molim za brz odgovor ili neko resenje,ako ovaj problem ne resim,mislim da cu prestati da igram kanter.

Link to comment
Share on other sites

Кад' ти падне ФПС покрени таск менаџер и види који ти процес највише користи ЦПУ, онда га угаси и вероватно ће све да се унормали опет..

Ћирилизација интернета!

Link to comment
Share on other sites

Mozda glupo zvuci , ali je tako :DDD... prijatelju mom je isto opadao "fps" kao tebi , nije mogao nikako da igra cs i sve je moguce isprobao da resi problem , ali nista uspelo nije , onda smo ga ocistili sa "kompresorom" produvali kulere i sve u njemu XDD i posle toga mu je ponovo fps bio 100... ako ti nista ne bude pomoglo itd... isprobaj i ovo , jer ne kosta te nista [:)]

SCUMBAG team

Link to comment
Share on other sites

Moze da bude i do steama,da oni nesto drkaju,to se meni desavalo par puta i trajalo po nekih 10ak dana...Znam po tome sto sam igrao na vise kompove i kuci i u igraonici i imao sam isti problem - 100fps pa 20, i omah se vrati u normalu... jako smeta znam kako ti je...Ako nije problem u kompu vratice ti se sve u normalu uskoro.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...