Jump to content

Da li je Kristina Hendriks debela?


Recommended Posts

е па ако су ти обе дебеле, то је већ нешто! нисам ни желео ништа друго од тебе, добри мој зенмастере.

је ли то значи да мој шрауд стварно делује? :раптор.јпг:

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa moras nekako da ubijes to vreme na poslu :tf: :tf:

cisto da znas,i ja sam uz djanu,ali bravo za leksa koji je spomenuo ariju djovani!

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Зато што немамо космичку истину да нам дува у леђа, па остајемо само на нивоу личних преференција! Драле не мора да брине о томе!

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja mislim da je on otišao najdalje u tom promišljanju, da je kao i u svakom drugom, i u ovom pošao od Boga i najzad došao opet do Boga, čime je dokazao, nizom implikacija jelte, da je sve što je mislio tačno a da nama ovde ne otkriva dovoljno tog velikog kruga da bi mogli da naslutimo i samo njegovo postojanje već posmatrano lokalno, njegovo rezonovanje deluje linerano, bez početka i kraja, proizvoljno :tf:

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Шек екстрактовао есенцију неког рандом Дулиовог ВоТа од пола стране и уништава присутне.

Шек је одличан за то, Шеки, ош да идеш за мном по топицима, дам ти иљаду кинти месечно, ја напишем вот, ти напишеш то исто у једној реченици [:D]

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

Шек јебени цар : ) само ми је жао што сам то тек релативно скоро открио. Због приказивања завидне вештине употребе језика (Дуки, Шекки, Боленце, Дебели) и даље чамим овде : ) кидам се од смеха како Дебели пише, штета што се не лати пера без мотивације из политике.

појам јебозовности за ову раскокану вашу фавориткињу.

Кристина је запуштена, ноге су јој флашасте, настављају се истом линијом на дупе, изгледа као буре и ту нема никакве естетике, док ова куроломка вежба таман довољно да не постане отромбољени талас сала и то је то.

: )))))))))))

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Шек је одличан за то, Шеки, ош да идеш за мном по топицима, дам ти иљаду кинти месечно, ја напишем вот, ти напишеш то исто у једној реченици [:D]

Već si mi nudio na nekom topicu, al draži su mi 15 aspekata koje načneš svaki put kad kreneš da objašnjavaš nešto po sedmi put [:D]

jebote, smorio si sa kukanjem vise :D

Link to comment
Share on other sites

Meni prosto to ne bi bilo to, najviše volim kad Dule krene da pojašnjava i onda ide:

"Pazi, to je isto kao kad bi se na primer sreli na ulici pas sa ljubičastim šeširom na glavi i starija gospođa koja i dalje misli da je Tito živ. I onda..." :))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...