Jump to content

pričajte


Guest

Recommended Posts

Odustala sam od onog posla... trenutno mi je posao da vozim bajs po dva sata, spavam, čitam i gledam serijale koje nisam...bole me uvce

Kisobran u Domu Omladine takav taco-fest za nepoverovati. Kao da sam usao u alternativnu realnost gde su ribe gotivne i nije im frka da zapocnu razgovor. Nije muzika po mom izboru, ali vrhunska zurka.

Dunja drug.

poozdrav ! o/ :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

Bio sam na nekom fudbalu danas, smrzo sam se.Inače planiram sutra sa drugarima da odem na kampovanje(Avala), ali izvan kamp zone znači šator, meso, pivo, muzika itd.

Već mi je keva rekla da je paljenje vatre tamo zabranjeno, no dobro, je l' neko odavde već išao tamo i kakvi su utisci?

Pre svega želim da znam da li ima zmija i da li su otrovne, just in case.

Edited by Aca-

"When you want to succeed as bad as you want to breathe, then you'll be successful".

"Nearly all men can stand adversity, but if you want to test a man’s character, give him power".

Superbia in Proelio

Link to comment
Share on other sites

Ne znam zaista gde su najrasprostranjenije, ali sam video dva tri poskoka uzivo na avali, duzine pola metra, ko zna kako su se tu dovukle :)

Inace smukova ima dosta, ali oni nisu opasni, nosis neku stapinu sa sobom i samo lupas po zemlji i sve je ok :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...