Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Neke od tema koje ćemo pokriti: Prodajni levak, kreiranje "lajkabilnog" sadržaja, pretvaranje lajkova u kupce, Fejsbuk Ad Manager, napredni retargeting, Instagram i influenseri.

 

mozemo ga samo heytowati, nasao je resenje kako da prewazidje pad richa

19060194_10213775276202829_1526686314722

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

https://www.facebook.com/events/525309294477303/

 

Cena ulaznice je 1200 dinara.
Zbog ograničenog broja mesta, molimo vas da svoje mesto rezervišete slanjem SMSa na 0649297400.

Cena ulaznice je 1200 dinara.

1200 dinara.

 

 

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Evo ga i ovde

 

25299615_1552635884822041_28739264606147

 

nego....Piše se valjda "BURAZER"   [:D] 



In other news, opet me cimali ONI LIKOVI sto  drpaju naivnu omladinu zeljnu novih znanja, da im izmontiram opet neke promo video spotove kratke, jebote citam ovaj doc a iz njega prosto vriste trolovi.......


 

Slajd 1: Dobro došli na Mini kurs za autore kurseva! Na ovom kursu naučićete kako da napravite dobar onlajn kurs, a stečena znanja ćete moći da unovčite:tf: )  kao autor Kampstera, ali i kurseva na drugim platformama.

Slajd 2: Iako se čini da je lako biti autor onlajn kurseva, ipak, i to podrazumeva neophodnost adekvatnog prenosivog znanja i poštovanje nekih normi i standarda. Da biste uspešno pohađali ovaj kurs, neophodno je da: imate smisao za rad u obrazovanju:tf: ) ; da znate na naprednom nivou koristiti računar, ali i neke osnove programiranja. Svakako, udobnost vašeg doma i vreme koje samo vama odgovara su najbolji uslovi za pohađanje kursa.

Slajd 3: Za mentorstvo i monitoring vašeg učenja zadužen je naš tim, koji je tu da odgovori na sva vaša pitanja, nedumice i da vam da adekvatne savete za uspešno usvajanje novih znanja i veština. Osim toga, odmah postajete član Kampster zajednice ( :tf: ) kako biste, ukoliko želite, mogli da učite u grupi, kao i da potražite pomoć od drugih polaznika ili im pomoć ponudite.

Edited by fatboy

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

I dalje bijem glavu oko onoga "smisao za rad u obrazovanju"...  Za zvanje profesora treba da zavrsis jebeni faks, da budes strucan, da budes pedagog itd itd.....  Kako neko bez obrazovanja moze da ima jebeni SMISAO za rad u obrazovanju.... nije to igranje jebenog fudbala...

Унутра је сигурно читава експлозија радости и магије!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ja na ovoj slici vidim sledeće:

"Jao bože dodirnula me ramenom, jao diže mi se, jao hiperventiliram... Bolje da brojim spratove i glumim da sam kul!"

"Hehe, vidi ga zagoreli golja, mogao bi da me časti ručkom i izmasira, pa da ga odjebem dok ne dođe neko ko će ozbiljno da me izjebe. Možda neki doktor."

I podelio sam to sa vama potpuno besplatno.

Svaka sledeća slika i tumačenje govora tela na istoj, koštaće vas samo 2.000 yena.

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...