Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

i sta sad ja da radim kad imam na fejsu zene koje ovo redovno lajkuju i dele, a zaista nikad to ne bih ocekivao od njih. Uzas. Hapiness coach jebem ti zivot.

Inace bio sa sestrom na nekom splavu kod juge i dolazi neki lik i kaze mi sestra da je to neki car koji izvlaci pare od firmi (izmedju ostalog i njene) za prodaju magle :D

I dolazi torbica na isti splav, i evo posle 5min krene da se grli i ljubi sa ovim. Ocu i ja da budem prodavac magle :D

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Najjače je što ti koji ženama prodaju ovu maglu u stvarnosti ništa ne rade u skladu sa tim što pišu. U stvarnosti su ili taj tip što probudi osećanje, ubode i ode, ili su frendzonirani i ne jebu ništa.

 

@Dule_smor "Žene su satkane od emocija"

Đ. Čvarkov

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Mi glaza burnzzzz. A ima istok još kačamaka da izjede dok dostigne jednog horsta :D - a i sat mu je bulja

 

horst fuchs  >>>>> istok

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

"isporuka za Srbiju je besplatna"

30 sekundi kasnije, nije mogao da nađe drugi link sa drugim kupaćim kostimom

"isporuka je evro i dvadeset"

Trošak isporuke ~15%, ako ja dobro računam

 

Moron

 

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

 

On 29. avgust 2017 at 10:55 AM, f4ts0 said:

i sta sad ja da radim kad imam na fejsu zene koje ovo redovno lajkuju i dele, a zaista nikad to ne bih ocekivao od njih. Uzas. Hapiness coach jebem ti zivot.

 

Odradi ovako neshto. Zenjen si, ne'sh jebati svejedno.

 

 

0Ec4OSU.png

Vulfi sam kroji svoju odecu od kozhe ubijenih protivnika.

Pr0 wifebeaters know.

Never give up. Never give in.

Link to comment
Share on other sites

Cekaj bre mene ili neko zjaebava ili je tolko ocajno stanje u drustvu, pa ovi nicu kao pecurke posle kise. Non stop biram "hide posts like this", slavicu squire sam prijavio da laze, ove pedercice isto biram da ne vidim, ali stizu novi/nove, dajte bre sta je ovo

Screen Shot 2017-08-31 at 13.23.50.png

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...