Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

de malagurski kul, klasican gasterski populisticki isprdak 

čekaj, po svim merilima, on je učinio više za to da se istina čuje nego bilo ko od onih kojima je to posao, plaćen od poreskih obveznika.

Istok, stručnjak opšte prakse, na BN tv. ohohohoh... uskoro će da asistira Milanu Tarotu i Kraljici Kleopatri.

Nemoj da te cuje Rami, odmah ce morati da mislima skokne do Kosova da se smiri :DDDDDDDDDDDD

koja si ti dalabu...

 

[roflmao]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

de malagurski kul, klasican gasterski populisticki isprdak 

čekaj, po svim merilima, on je učinio više za to da se istina čuje nego bilo ko od onih kojima je to posao, plaćen od poreskih obveznika.

[roflmao]

Istina je realno sto obojica pricate i stvarno je tuga sto je istina i jedno i drugo :( 

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

Danas sam opet imao "diskusiju" sa likom koji misli da je Istok pravi stručnjak u tome što radi.

Reko, sine, reci mi kako je on došao do toga da bude ""stručnjak""?
NEMA VEZE KAKO JE DOŠAO ON JE BAŠ STRUČNJAK I MOŽEMO DA MU POPUŠIMO KARU
- Znači stručnjak je zato što je pokrao pare od kojekakvih projekata i samoproklamovao se kao stručnjak u nekim sferama?
ESI ČITAO NEKE NJEGOVE BLOGOVE KOJE PIŠE I KOLUMNU U POLITICI
- To samo može da degradira Politiku kao list, a njegovi postovi na blogu su puni govana.
PA DA ALI ON JE BAŠ STRUČNJAK

iznev8 da neko sa pola mozga može da ima takav rezon, tugica.

 

Deb1, nemoj odgovarati pls, znam da i ti smatraš da je Istok veliki stručnjak i car.

Nadji post gde sam ja rekao da je istok veliki strucnjak i car? Nema ga, jer opet provociras, izmisljas i projektujes svoje fantazije... Sto se tice prodaje magle tu jeste strucnjak cim ga ljudi placaju.
 

  • Upvote (+1) 1
Link to comment
Share on other sites

Nadji post gde sam ja rekao da je istok veliki strucnjak i car? Nema ga, jer opet provociras, izmisljas i projektujes svoje fantazije... Sto se tice prodaje magle tu jeste strucnjak cim ga ljudi placaju.

[roflmao]

  • Upvote (+1) 1
Mislim da sam frustriran zbog svega od navedenog, kako si me procitao, ciganmala frojdovac.
Link to comment
Share on other sites

Šta hoćete, ima uspešan produkt iza sebe, aplikaciju sa čak 500 preuzimanja.

Uzela trijes hiljada da razvije aplikaciju, dala nekim nesrećnicima 500 (ako i toliko) da iskodiraju, a za kusur kupila šarene đinđuve i šmrkala mujsper u prahu [ok]

Zato poludim kad čujem da neko iz struke prodaje umeće (kakvo god bilo) za male pare, ovakve enterprenerkurce treba drati ko jarčeve

  • Upvote (+1) 2
Link to comment
Share on other sites

Lol ova riba mi stalno iskace na linkedin-u da je dodam :)

Moram da pogkedam ko su nam zajednicki kontakti. Sto posto neki rurovci [:D].

Edited by Sting

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...