Jump to content

Istok Pavlović - Kako zaraditi na tom internetu


nickwood

Recommended Posts

Transfer neprijatnosti nije primeren tvojim godinama, jer si ti zreo čovek koji zna da reči drugog čoveka sa kojim nema nikakve veze ne mogu kod tebe da stvore neprijatnost. Ako ipak stvaraju, onda moraš da se zapitaš zašto je to tako. I kad razmisliš shvatićeš da ne postoji realno opravdanje. Da ti je rođeni sin ne bi bilo opravdano, jer se time stavljaš u višu poziciju od njega i ne tretiraš ga kao samostalnu osobu.

Da postoje kvalitetni sadržaji na internetu, neko ko radi nešto dobro, svrsishodno, plemenito, i da takvih sadržaja ima dovoljno makar da budu jednaki kao loši sadržaji, ne bi bilo ove teme. Ova tema upravo govori o tome, a ne o "guruima" interneta. Sva ova sublimacija negativne energije u vrhunsku zajebanciju isto govori o tome.

zreo čovek ne može da ima transfer neprijatnosti? čak ni kad se suočava sa novom situacijom u poznatom okruženju? ne slažem se. pa čak i da ne zovemo to transferom neprijatnosti, nego ogorčenjem, dakle plimom nestrukturiranih negativnih osećanja prema nekome ili nečemu?

za ovo drugo se u potpunosti slažem.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

nenad se vratio sa skijanja

Inače, Laki, vidi ko je lajfkouč od www.telegraf.rs, novog info portala na medijskom nebu Srbije. Telegraf.rs kreirali su ljudi koji su učestvovali u razvoju danas najpopularnijih domaćih Internet portala. Sajt je namenjen svima onima koji žele da aktuelne informacije iz svakodnevnog života konzumiraju na način koji savremeni Internet trendovi nalažu.

http://pretraga2.apr.gov.rs/EnterprisePublicSearch/details/EnterpriseMembers/3483448?code=7F0B847464B55B408FFAF31AE8FFC48C73DB8265

A ko je zapravo vlasnik, ahahahah :)

Edit: izgleda da su promenili linkovanje na Apr, te nije više trajni već privremeni link, vezan za pretragu. Stoga, ako neko hoće sam da gleda ponovo, na http://pretraga2.apr.gov.rs/ObjedinjenePretrage/Search/Search uneti INTERNET GROUP DOO

/edit

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Neo hoće da kaže da će njihov talas poslovnog uspeha biti od ovoga i viši i duže će trajati nego da svega ovoga nije ni bilo. Ali iz naše perspektive, nezavisno od bilo čega, palo je toliko vrhunskih fora, da će naši životi trajati duže!

ja ne mogu vise da se slozim... cak mislim da ce istokov uspeh biti "kolateralna steta" i uopste mi nije zao zbog toga... mnogi su mi skracivali zivot... ali ovaj topic ga je debelo produzio...

15029870.jpga28f1657ae9f520db40fd98b7b27714e.jpg

BOG OTAAAAAAAAAAAAAAAC... ahahahahahhaahahah

Link to comment
Share on other sites

đilas tajkun, registrovao most na adi na savskom nasipu 7, to hoćeš da kažeš? :)

Đilas tajkun dogovorio s Vesom tajkunom da mu ustupi adresu za most pošto je već poznata u tajkunskim krugovima :))

Elem, samo ne vidim vezu Telegraf.rs sa Istokom, ili sam ja nešto neobavešten?

Telegraf.rs je Vesin.

Pa da, to i piše tamo, Srećko je Vesin advajzer za Comtrade Group :)

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

Ko zna Srećka, zna koliko je sati u svemu tome, pa Eastwoody i nije toliko velika misterija.

Al što je dobro na slikama ispao kod Rur oficijelnog fotografa, ljubi ga majka u oko plagijatorsko! :)

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

koji je bre njemu penis? da ne kažem kurac!

ovo je randomizacija, ali ne prostih reči, ovde je upotrebio pasuse.

"ha, imam jedan pasus o tajkunima, drugi o prosjacima, treći o sranju u srbiji, dodajmo malo vegete i nemanja para, PAF TO FACEBOOK, instant 3000 lajkova!"

Da ne zvučim kao Drale, iako je čoek na mestu, al ovaj Istok je bre opasan. Dajte Jova Kapičića od pre 50 godina :)

Edited by nickwood

Ovdashnji

 

P.S> nickwoode, zasto se ne "log_out"-ujes kad si na forumu sa mog kompa? DovlaGSI

 

:)

Link to comment
Share on other sites

koja budalastina, pa stvarno

До сада сам мислио да је само фенсер, дупеувлака и продана душа, али сам се преварио. Ово је кретен.

:fp:

Боле мора да прогласи интифаду.

otkud ovolike amfibije koje ''lajkuju'' i cene njegov ''rad''? u kojim laboratorijama se uzgajaju takvi debili?

sta su tek ovi koji ga velicaju

издајнички и страноплаћенички зли алтови/аколити.

Dajte Мајку свих зергова. :)

фиксд.

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...