Jump to content

Niksi - Night Shifting (Drum and Bass)


Niksi

Recommended Posts

Pitao sam kako bih znao šta da savetujem i kakvu kritiku da napišem, uopšte mi nije bila namera da hejtujem (verovali ili ne!)

Ali ne, vi ste već unapred videli hejt i razapeli me (kao u onom filmu sa tom kruzom kad ubici pročitaju misli, pa ga osude za ubisto koje nije ni počinio), stvarno niste normalni. Nisam znao da ja važim za nekog hejtera ovde, pa da tako razmišljate... možda i jesam kad su neke stvari u pitanju, ali nikada nisam hejtovao RAD, pogotovo ne nečiji KREATIVNI RAD.

Sad sam tek došao sa posla, morao sam ovoj dvojici odmah da odgovorim, imam još nešto sad da odradim pa ću kasnije da poslušam ovo ponovo i da bacim neku kritiku, jer zaista volim DNB i drago mi je kad vidim da se mladi ljudi bave time. (e da, možda bih bacio hejt da je okačio neki tamo MIX i da tripuje da je DJ, ali 150 hiljada puta više poštujem kad se neko tako mlad cima oko produkcije, tako da respect za to u svakom slučaju)

Link to comment
Share on other sites

Ovako, sad sam ponovo odslušao ovaj "Night Shifting", koji je i tema topica, i kada bih morao tu stvar da iskomentarišem jednom rečju, ta reč bi bila - klinački. I zato sam te i pitao koliko imaš godina. "klinački" nije hejt, nije ništa loše, naprotiv - to znači da imaš vremena za napredak, i to dosta. Iskreno, ne sviđa mi se, ne znam šta bi tu moglo da se popravi (a da ne kažem "delete, pa ispočetka" :D), niti sam ja producent pa da mogu da te savetujem u tom pogledu. Pretpostavljam da nemaš nego bog-zna-kakvu opremu, i to se oseti nekako, sam zvuk je lošijeg kvaliteta, bas se slabije oseti itd.... al dobro, jebi ga, nisi mladi britanac pa da od džeparca koji ti uplaćuje država kupuješ opremu itd... :)

bio sam i na ovom linku:

http://soundcloud.com/niksirespecta

i tu mi se dopala ova "Dark side of the moon" stvar, koja po meni ima potencijala :) Da sam ti brat ili ćale terao bih da kreneš u tom pravcu, da dovršiš ovu stvar itd. :)

"colour of sound" je isto ok kao demo neki, i mnogo više mi se sviđa od ovog night shiftinga.

Link to comment
Share on other sites

Hvala.. Inace , "Pretpostavljam da nemaš nego bog-zna-kakvu opremu" nemam opremu :)

Imam jos dosta stvari u kompjuteru koje treba da se rade , doradjuju , zavrsavaju.. Ja nisam ocekivao nikakav hejt , ali me je trooper podsetio na to.

Sve sto si reko u vezi Nigh Shiftinga si u pravu. I sam vidim , ne radim ove stvari dugo , mozda jedno pola godine.

Sledeci put obracam paznju malo vise pa ce ispasti bolje. OVER AND OVER.

Link to comment
Share on other sites

brate laki, napisao sam već iznad post za tebe i trupera, zaista je tako bilo, nemoj sad još da mi pripisuješ i to da vređam vašu inteligenciju :) pa vi verujte ili ne, kako god.

@Thunderstorm: poslaću ti večeras, sad me mrzi :)

---------------------------------------------

24zxj5h.png

Link to comment
Share on other sites

Пошаљи и мени Ниџо царе, убаци ме у CC.

Елем, верујем Николи, ко га је упознао зна да је у ствари шаљива мица и добар друг. Само је упао у лоше друштво, па њихове атрибуде приписујете њему, е то је већ друга ствар!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jao, znao sam da će se javiti još neko sa "daj i meni" spikom, tako da evo vam ovde...

Evo prvo jedan lagani mix, za posao, kuću, bleju... marmenu u inat, sve trake su od istog izvođača! :tf:

http://soundcloud.com/djordjebitz/all-spectrasoul-mixed-by-bitz

I jedan zli mix, za paljevine :)

Prolix - Unique Podcast 11

Tracklist:

01. Noisia - Machine Gun - Spor Remix

02. Rico & Scoop - Little Green Men (Neonlight Remix)

03. Prolix - Twisted Angel (VIP)

04. BloKhe4d - Last days of disco

05. Dom - Krunk Snatcher

06. Chris Octane & DLR - Zion

07. Proktah - Cockroach

08. EBK - Hybrid

09. The Funktion - Direct Order

10. Nymfo - Flying fortress

11. Cern & Dabs - Leverage

12. Gridlok - Tricks

13. Dabs & Future Signal - Soulcrush

14. Mindscape - Bubblegun

15. The Funktion - Gyrator

16. Maztek & Maslum - Wolf

17. Morebeat ft Gabana - Goodnight (Dose remix)

18. Body&Soul vs Fourward - Waiting

19. Prolix - The Scourge

20. Prolix - Brain Damage

21. Prolix - Watch ur step

22. Spor - Kingdom

23. Noisia - Shellshock

24. The Qemists - Your Revolution (Reso remix)

25. Ed rush and optical - Get Ill (Prolix remix)

--------------------------------------------

24zxj5h.png

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...